999 rezultate për

pushuesit

Fluks edhe në doganën e Qafë Thanës, pushuesit dynden drejt bregdetit shqiptar Në pikën e kalimit kufitar te Qafë Thanës ka patur hyrje të shumta nga Maqedoni e Veriut në drejtim të vendit tonë. F
"Ik ore pis, o lango": Mihal Kokëdhima përplaset sërish me pushuesit (VIDEO) Ish pronari i hotel Panoramës, në Qeparo Mihal Kokëdhima do të rikthehet edhe këtë verë në vëmendjen e turistëve pasi ës
Tronditen pushuesit, plas arma në Shëngjin Një ngjarje e rëndë e cila ka krijuar panik tek pushuesit ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shëngjin. Të shtëna me armë
Erdhi për plazh në Durrës, pushuesit nga Zvicra i grabisin makinën luksoze dhe mijëra franga Policia e Durrës ka vënë në pranga tre persona të cilët akuzohen se nën kërcënimin e armës, i kanw grabitur automjetin l
Pushuesit e Kosovës kthehen nga Shqipëria, radhë të gjata në pikën kufitare Qytetarë të shumtë po presin që të kthehen në Kosovë, pasi kaluan disa ditë në Shqipëri. Shumica prej tyre kanë kalua
Surprizë e pakëndshme! Plazhet pushtohen nga retë, pushuesit braktisin bregdetin Pushuesit në bregdetin e Shqipërisë nuk po gjejne rehat me motin. Edhe pse dita nisi me mot të kthjellët në bregdet,
Dita nisi me stuhi, por si do të jetë moti në vazhdim Gjatë 24 orëve të fundit i gjithë vendi ishte i përfshirë nga reshjet e shiut dhe era e fortë. Madje moti i keq shkaktoi
Moti i keq përfshin jugun, pushuesit largohen nga plazhi Ditën e sotme, moti i keq ka përfshirë jugun e vendit. Mësohet se era e fortë dhe stuhia e krijuar ka bërë që të bosh
Mot i kthjellët dhe temperatura të larta, si do mbajë moti për pushuesit Sot mbetemi me mot të kthjellët dhe temperatura të larta, ndërsa reshje të izoluara do ketë në skajin verior. Edhe fu
Trembën pushuesit me të shtënat me armë, arrestohen dy persona nga ngjarja në Velipojë Policia ka arritur të vërë në pranga dy autorët e ngjarjes së rëndë që ndodhi gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme në Veli
Të shtënat me armë zjarri tmerrojnë pushuesit në Jalë Ditën e djeshme pak para mesnate ka ndodhur një ngjarja e rëndë në zonën e Jalës, jashtë klubit "Folie Marine". Dëshm
Gati për pushime, mos u nisni pa lexuar anti COVID-19 të Pëllumb Piperos Mjeku Pëllumb Pipero së fundmi ka dhënë disa këshilla për qytetarët që kanë nisur apo do shkojnë me pushime. Ai theks
Tufat e flamingove japin spektakël për pushuesit në Pishporo të Fierit (VIDEO) Një pamje e mrekullueshme është publikuar në rrjete sociale ku tufat e flamingove duken duke pushuar në Pishporo të Fier
Po planifikoni fundjavën në plazh? Ministria bën apelin e fortë për pushuesit Ministria e Shëndetësisë i bën thirrje të gjithë qytetarëve që ikin me pushime të kenë kujdes, të ruajnë distancën socia
Ushqim vetëm nëpër dhomat e hotelit, detaje për pushimet e kësaj vere Në fund të Majit pritet hapja e plazhit për të gjithë pushuesit. Drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Turizmit, Kor
Të lodhur nga karantina, pushuesit i drejtohen Kallmit (VIDEO) Të stresuar nga javët e gjata të karantinimit, njerëzit kanë kërkuar të jenë më pranë natyrës. Në këtë fundjavë të ng
Oriola Marashi e tepron, "çmend" pushuesit me poza provokuese (FOTO LAJM) Oriola Marashi ka marrë gjithë vëmendjen me fotografitë e fundit që ka publikuar. Në "Instagram" ajo ka postuar imazh
50% e Shqipërisë është prekur nga shirat, në Vlorë vazhdon normalisht plazhi Jemi në mes të muajit shtator, përkatësisht në vjeshtën e parë të vitit, por kjo nuk vërehet aspak në Vlorë. Pushuesi
VLORË/ Pushuesit nuk ndalen, plazh edhe në shtator Të huaj po e çojnë përtej shtatorit sezonin turistik në bregdetin shqiptar duke e kthyer në një destinacion për pushime
Rrufe të frikshme në Durrës (FOTO LAJM) Qyteti bregdetar i Durrësit është përfshirë në orët e para të mëngjesit të sotëm nga një mot me shi. Qindra shkarkesa