999 rezultate për

pusho

Kërkohet që gratë në Maqedoninë e Veriut të pushojnë ditën e 8 marsit Të drejtat e grave janë të drejta të njeriut që tanimë 70 vite po mbrohen me të drejtën ndërkombëtare dhe Kombet e Bashk
Pushojmë në fundjavë mund të na zgjatet jeta Pushimet janë mesë të nevojshme për njeriun, prandaj fundjava duhet të jetë obligim për të gjithë ne për të pushuar, shk
Hoteli ku po pushon Luana Vjollca, 650 $ nata (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka nisur sezonin e pushimeve, shkruan Albeu.com Pas disa ditë pushimesh në dëborë bashkë me dy motrat e
650 dollar nata, brenda super hotelit ku po pushon Luana me të dashurin (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka nisur sezonin e pushimeve. Pas disa ditë pushimesh në dëborë bashkë me dy motrat e saj, Lirën dhe Marin
Prokuroria pushon hetimet, ish-deputeti kërkon mandatin Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për ish-deputetin e LSI-së Gledion Rahovica, pasi akuzohej se kishte falsifikuar
"Pusho në paqe Engjëll i vogël", e gjithë bota lutet për shpirtin e Julenit 2-vjeçar Pas 13 ditëve kërkimi, minatorët ditën e djeshme arritën të gjenin trupin e Julenit 2 vjeçar, por fatëkeqësiht pa shenja
Familja akuzon Policinë se e vrau, pushohet çështja e Enea Ftoit Edhe pse familjarët e tij këmbëngulin se Enea vdiq nga dhuna e Policisë, kjo gjë është hedhur poshtë nga Prokuroria e Ko
Mbrojtësi anglez ndahet nga e fejuara dhe i pushon të gjithë familjen nga puna Edhe pse prej nëntë vitesh ishin bashkë, mbrojtësi i Manchester City-t, John Stones ka vendosur ti japë fund lidhjes me
Mbrojtësi anglez i "pashpirt", ndahet nga e fejuara dhe i pushon të gjithë familjen nga puna (FOTO LAJM) Merr fund pas nëntë vitesh historia e dashurisë ndërmjet mbrojtësit të Manchester Cityt, John Stones, dhe të fejuarës së
Pas largimit nga Babastars, Cozman merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Labeli muzikor, "Babastars" duket se dalë ngadalë po shformohet, pasi shumë pjestarë të grupit janë larguar. Më i fu
Cristiano Ronaldo pushon ndaj Atalantës Juventusi do të luajë nesër në transfertë ndaj Atalantës së Etrit Berishës dhe Berat Berat Gjimshitit, shkruan Albeu.com
Jemi më varfërit, por pushojmë më shumë se çdo europian Mendoni se administrata publike në Shqipëri (sepse privati nuk lëshon pe kollaj) ka shumë ditë pushimi?! Epo, keni t
Shijoni diellin dhe pushoni të qetë këtë të diel Në ditët e fundjavës vendi ynë, mbetet nën ndikimin e fushave të presionit të lartë. Ndërkohë, nga Atlantiku një vorbull
Mbyllet fabrika e supermakinave, shkaku... Fabrika e Jaguar Land Rover (JLR) po planifikon një mbyllje për dy javë në fund të tetorit. Fabrika më e madhe e Brit
Largoi mësuesen, drejtoresha pushohet edhe vetë nga puna Mësuese Fatbardha Alushaj rrëfeu për emisionin “Stop” si e larguan padrejtësisht nga shkolla 9-vjeçare “Ismail Klosi” në
Kjo bebe pushon së qari vetëm kur dëgjon muzikën e Ligës së Kampioneve (VIDEO) Duket se muzika e Ligës së Kampionëve rregullon gjithçka. Një video e publikuar nga SPORTbible, tregon një foshnje du
Pasi u birësua, ky qen nuk pushon së buzëqeshuri Thonë se qentë janë miqtë më besnikë të njerëzve dhe duket se është e vërtetë. Vetëm disa javë më parë, një qen i rac
Haradinaj: Pusho i qetë McCain Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një postim në facebook ka shprehur pikëllimin e tij për vdekjen e senatorit
U dëmtua rëndë në miqësore, kjo është gjendja e Sadikut (FOTO LAJM) Në një postim në faqen e tij zyrtare në “Facebook” Armando Sadiku tregon gjendjen e tij pas operacionit. Ai tregon s
Ende nuk bëhet fjalë që të pushojnë reshjet në Kosovë Deri të premten mot jo stabil, me shtrëngata me shi, nga fundjava përmirësim i motit dhe kthjellime. 31.07.2018 – Fus