999 rezultate për

pushimet

Nostalgjike për pushimet me Tolgahan, Almeda ndan pamjet romantike (FOTO LAJM) Almeda bëhet nostalgjike dhe kujton këto pushime krah Tolgahan në Miami Almeda Abazi ka hapur arkivat dhe ka kujtuar
Aksion tek rruga e "Kavajës", gjobiten 135 automjete Rrugorët e kryeqytetit kanë vijuar me kontrollet dhe ndëshkimin e shoferëve për parkime të gabuara, përgjatë 12 orëve të
Shqiptarët e Kosovës nuk i kanë mbaruar pushimet, fluks makinash në Morinë Edhe pse jemi në mes të shtatorit dhe temperaturat kanë rënë, shqiptarët e Kosovës vazhdojnë të dynden drejt Shqipërisë
Nga një shtet te tjetri, me kë po i kalon pushimet luksoze Tayna (FOTO LAJM) Nga një destinacion te tjetri, diku më bukur e diku më luks, pushimet e Taynës duket se do jenë të gjata. Pas Los Ang
Enca në pushime qenka e shoqëruar dhe të gjithë janë kuriozë me kë Prej disa ditësh Enca po i kalon pushimet në një resort luksoz në Belek, Turqi, nga ku ka postuar plot foto që kanë marr
Po ktheheshin nga pushimet, përplasen për vdekje nënë e bir Një aksident tragjik ka ndodhur në Kosovë, ku nënë e bir nga fshati Skifteraj i komunës së Vitisë kanë humbur jetën në n
Deputetët kthehen nga pushimet, caktohet data e nisjes së Parlamentit (FOTO LAJM) Në datë 7 shtator në orën 17:00 do të nisë sesioni i ri parlamentar. Sesioni i ri do të nisë me rregullat e vjetra kundë
Pushimet përfunduan në tragjedi, skafi godet për vdekje pushuesen Një turiste britanike kishte shkuar me pushime në Greqi, pa e menduar se do ishte udhëtimi i fundit për të. Ggruaja u
Besa Shahini publikon foto nga pushimet, Berberi: Nuk drejtohet arsimi me "kinezërira" Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka publikuar një foto në rrjetet sociale me bashkëshortin e saj, Dardan Molliqaj teksa
Zgjohuni! Mbaruan pushimet ju pret puna, si të përballoni rikthimin Problemi kryesor pas mbarimit të pushimeve është rikthimi në tryezën e punës. Rikthimi në një vend të mbyllur pas një
Nis pushimet në Turqi, por të gjithë vëmëndjen e marrin të pasmet e Encës (FOTO LAJM) Teksa nisi pushimet në Turqi, Enca ndau me ndjekësit fotot hot ndërsa relaksohej në pishinë. Ajo vuri në plan të parë
"Arratiset" drejt Francës, pamjet e ëmbla nga pushimet e Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Adelina Ismajli ka nisur pushimet me familjen! Këngëtarja shqiptare ka udhëtuar bashkë me partnerin Vali dhe djalin e
Pushimet u kthyen në tragjedi, del ekspertiza mjeko-ligjore e 17 vjeçares Janë zbardhur detaje të reja nga hetimet që po bëhen për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur dy ditë më parë në Velipojë, tek
"3 breza në një foto", Alfio ndan pamjet speciale nga pushimet (FOTO LAJM) Ditët e fundit, çifti i njohur Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani kanë nisur pushimet në bregdetin e jugut. Ky vit pa
Ka nisur që tani me këshillat, çfarë i mëson Elgiti të birit për gocat (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta janë duke shijuar pushimet e para me vogëlushin e tyre Krid. Këtë detaj e ka treguar dhe vet
U tha shqiptarëve mos presin në doganë, vetë kreu i emergjencave shijon pushimet (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, në mes të kaosit e radhëve kilometrike kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako u tha shqiptarëve të ktheh
Rita Ora bën pushimet në Korfuz, "festë" në mediat greke që "harrojnë" një detaj Ylli botëror Rita Ora ka gjendet prej disa ditësh me pushime në njërin prej resorteve më të shtrenjta të Korfuzit duke s
Shqiptarët të bllokuar pa bukë e ujë në Kakavijë, Hajdari- Ramës: Lëre plazhin! "Kur qeveria na lë në baltë, duhet të përkrahim fort njëri tjetrin. Së dyti i bëj thirrje qeverisë të lerë pushimet dhe
Rama në Jug të Shqipërisë, shijon pushimet në resortin luksoz (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit Edi Rama ka vendosur që këtë vit ditët e nxehta të gushtit ti kalojë në Jug të Shqipërisë. Ai ë
Strakosha nuk fshihet, po shijon pushimet me modelen bukuroshe (FOTO LAJM) Pushimet iu lejuan lojtarëve të Lazio disa ditë argëtuese dhe relaksim në fund të një sezoni të kënaqshëm në planin spor