999 rezultate për

punĂ

"Keq puna këtë vit", gazetari tregon hallin e kultivuesve të kanabisit në Shqipëri Gazetari Artan Hoxhaka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku ka zbuluar një problem që kultivuesit e e kanabisi
Përfitojnë edhe të larguarit nga puna, zgjerohet lista për pagën 40 mijë lekë Është zgjeruar lista e të punësuarve që mund të përfitojnë nga paketa e dytë financiare për pagën prej 40 mijë lekëshe.
Puna dhe dashuria, si do të shkojë dita sot për secilën shenjë Dashi Kjo e premte duhet shfrytëzuar sa më mirë për tu sqaruar. Nëse në raportin në çift keni patur probleme, duh
Aksident në Tiranë, përfundon në spital 27 vjeçari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një 27 vjeçar. Grupi hetimor dhe shë
Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas proble
Festoi ditëlindjen publikisht, Fevizun e surprizon ai që "do ta pushojë" nga puna (VIDEO) Asnjë vit nuk i ngjan tjetrit, por as edhe një ditëlindje e Blendi Fevziut nuk i ngjan asaj të një viti më parë. Nat
Kërkuan pagën e luftës, pushohen nga puna 20 punonjës fasonerie 20 punonjës të një fasoneria janë pushuar nga puna, pasi kërkuan pagën e luftës. Vetëm sepse kanë shprehur pakënaqësi
Qytetarët e pabindur që mbushën parkun e liqenit pushojnë nga puna shefin e policisë Është shkarkuar nga detyra shefi i komisariatit nr.1 që prek zonën e liqenit, Oltion Agolli. Shkak për pushimin e tij
''Puna është copë-copë'', Basha vijon takimin me tregtarët Kryedemokrati Lulzim Basha, edhe sot vendosi tw takojw nga afwr tregtarë dhe pronarë biznesesh në Tiranë, ku bisedoi për
Puna nga shtëpia ju ka arhur në maj të hundës? Por studimet thonë se është më produktive Një studim i ri tregon se të punuarit nga shtëpia çon në rritjen e produktivitetit. Yougov në bashkëpunim me USA Today d
Rama publikon videon me historitë e mjekëve: Puna heroike në Spitalin e Traumës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar në Facebook një video të një grupi mjekësh dhe infermierët, duke vlerësuar punën e ty
"Familjes i vjen turp nga puna ime", motra e Shehrezades bën deklaratën e papritur (FOTO LAJM) Aktorja Berguzar Korel e cila njihet si “Shehrezade” është së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave turke pas deklara
COVID-19/ U pushua nga puna, gjakovari: Nuk kam as të ha as të pi, jam vetë i pesti Bekim Ferizi në Gjakovë po përjeton momente të vështira. I pushuar nga puna në ndërtim, me qiraxhiun që i kërkon pagesën
Puna dhe dashuria, si do të jetë dita për secilën shenjë Dashi E enjtja do të jetë mjaft pozitive, ku Venusi do të ketë ndikim tranzit dhe do e bëjë dashurinë mjaft të favori
Kritikohet vendimi për anulimin e sezonit në Francë: Futbolli nuk është më i rrezikshëm se puna në fabrikë Presidenti i La Ligës spanjolle, Javier Tebas, e ka kritikuar sezonin e qeverisë franceze për ta përfunduar para kohe se
Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Bëni mirë që ti shtyni për një moment tjetër gjërat më të rëndësishme, pasi nervozizmi do të dominojë gjatë dit
Ju a merrte mendja? Kjo ishte puna e Kate para se të bëhej dukeshë (FOTO LAJM) Të jesh princeshë është një punë me kohë të plotë. Kate e di më mirë se kushdo këtë gjë, pasi kjo ka qenë puna që ka bër
Lehtësohet lëvizja për bizneset që rifillojnë sot nga puna, Rama sqaron procedurën për leje qarkullimin (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak më parë një video, teksa sqaron se është gati leje qarkullimi për bizneset që do
Në shtëpi apo në zyrë? Imazhet që tregojnë se puna në karantnë është argëtuese (FOTO LAJM) Të punuarit nga shtëpia tani është kthyer në një gjë normale dhe nuk mund të konsiderohet më privilegj. Me fakte që v
Më 27 prill rifillon puna në të gjitha gjykatat e vendit Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur t’i rikthehet punës sistemi gjyqësor në të githë vendin, duke filluar nga 27 prill