999 rezultate për

pudra

Pudra e bebeve, Ku tjetër mund të përdoret Pudra që nënat përdorin për të vegjlit e tyre, mund të na vijë në ndihmë në shumë raste të tjera në përditshmëri. Ajo m
Shokuese, pudra e bebeve me përbërës kancerogjenë Aksionet e kompanisë Johnson&Johnson (JNJ) ranë këtë të premte me 10% pas një raporti të publikuar nga "Reuters", ku thu
Truku i thjeshtë që pastron rrobat nga pudra A ju ka ndodhur ndonjëherë që të zbukuroheni, të bëni grimin dhe me rastin e veshjes gjysmën e grimit e hiqni dhe e lini
Mjekët pediatër e ndalojnë përdorimin e pudrës, ja nga se rrezikohen bebet Pudra është një produkt që përbëhet nga magnezi, silikoni, oksigjeni dhe hidrogjeni dhe funksioni i saj është të thithë
Gruaja fiton betejën me kompaninë Johnson & Johnson, pudra i shkaktoi kancer Deborah Giannecchini nga Kalifornia u diagnostikua me kancer në vezore në vitin 2012. Ajo akuzoi kompaninë Johnson &
Gruaja me kancer fiton betejën me kompaninë e pudrave dhe merr 70 mln dollarë Një grua me kancer në mitër ka marrë plot 70 milionë dollarë kompensim, pasi u provua se kanceri në mitër iu shkaktua ng
Problemet kryesore të grimit Grimi është një problem më vete, është e rëndësishme që ju të dini ta përdorni atë në mënyrë që të mos keni probleme me