999 rezultate për

publikohen

Tërmeti, zjarre dhe përmbytje: Publikohen pamjet më unike (FOTO LAJM) Teksa 2019-n është drejt fundit, Agjencia ‘EPA’ ka publikuar edhe fotot më të mira të këtij vitit që po lëmë pas. Mes
Skandali i futbollistit, publikohen pamjet e seksit në tualet (FOTO LAJM) Një skandal seksual ka “tronditur” botën e futbollit. Gjithçka ka ndodhur në futbollin italian, aty ku portieri i Reg
Publikohen pamjet ku Genta Ismajli puthet në buzë me këtë djalë (VIDEO) Ndonëse gjithmonë ka pasur vëmendjen e mediave, Genta Ismajli është përpjekur që jetën e saj private të mos e bëjë publi
Kosova drejt historisë, publikohen formacionet anti-Çeki Përfaqësuesja e Kosovës luan fatet e një kualifikimi historik në Europianin e vitit 2020, mbrëmjen e sotme në orën 20:45
"Policia po i thoshte dorëzohu, pastaj qëlluan": Publikohen pamje nga operacioni në Lezhë (VIDEO) Paraditen e sotme pranë nënstacionit elektrik në Lezhë janë dëgjuar të shtëna armësh. Mësohet se policia ishte në ndj
Publikohen pamjet: Ruanin magazinën duke mbyllur njërin sy gjatë natës, si u kapën 6 shqiptarët në Spanjë (VIDEO) Policia spanjolle ka kapur gjashtë shqiptarë të cilët akuzohen për kultivim kanabisi. Shqiptarët që janë pas hekurave ta
Aktori shqiptari skena erotike në film me aktoren spanjolle, publikohen pamjet (FOTO LAJM) Filmi po shfaqet këtë vjeshtë për publikun në kinematë e Tiranës, ndaj Eni ka shumë për të folur për rolin e romantikut,
Publikohen pamjet e ndalimit të djalit të "El Chapo-s" (FOTO & VIDEO) Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Cu
Publikohen pamjet, si u eliminua lideri i ISIS-it, bashkë me dy fëmijët e tij (VIDEO) Pentagoni publikoi pamje të reja nga sulmi i forcave speciale ku mbeti i vrarë lideri i ISIS, Abu Bakr al-Baghdadi. G
"Paret se do të q* motrën": Publikohen pamjet, si e kërcënoi Haxholli oficerin para se ai ta eliminonte (VIDEO) Pak kohë më parë, një ngjarje e rëndë lidhur me krimin për pasion tronditi jo vetëm Kavajën por gjithë vendin. Në ban
Publikohen pamjet e kamionit me 39 viktima, të gjithë emigrantë (FOTO & VIDEO) Një ngjarje e rëndë ndodhi në Essex, Britani e Madheku janë gjetur të pajetë 39 persona brenda një kamioni. Në orën
Publikohen pamjet pak para eliminimit të Festim Latos, presidentit të vetëshpallur të Çamërisë (VIDEO) Mediat holandeze kanë publikuar pamjet pak para eliminimit mafioz të Festim Latos, i vetëshpallur President i Republikës
Publikohen pamje të reja të aksionit të policisë (VIDEO) Më shumë se 25 mjete të blinduara dhe rreth 100 pjesëtarë të njësisë speciale të policisë së Kosovës, ia mësyn pjesës ve
Publikohen 7 marrëveshjet që u nënshkruan dje nga Albin Kurti dhe Vjosa Osmani Albin Kurti dhe Vjosa Osmani kanë arritur marrëvjeshje për bashkëqeverisje pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme parlamentar
Publikohen pamje nga aksidenti tragjik që i mori jetën shqiptarit në Itali (FOTO LAJM) Identifikohet viktima e një aksidenti të rëndë që ndodhi dje në Itali, rreth orës 5.30 të mëngjesit. Viktima, shkruajnë
Dasma VIP "tradhton" Ledri Vulën, publikohen pamjet përqafuar me Sarën (VIDEO) Ledri Vula është shumë i dashuruar dhe më në fund kemi mundësinë ta vërtetojmë këtë që thamë! Ai tregohet shumë i rez
Publikohen pamjet, si u arratis nga burgu politikania që u dënua për blerje votash (VIDEO) 43-vjeçarja Aida Merlano, politikania nga Kolumbia e cila u dënua me burgim për blerje votash, orët e fundit është në qe
Shoqet i nxjerrin bojën Fraçeska Jaçes, publikohen fotot pa photoshop dhe ndryshe nga Instagrami (FOTO LAJM) Françeska jaçe u bë e njohur që prej pjesmarrjes së saj në Big Brother 5 dhe prej atëhere vëmëndje ndaj saj ka ardhur në
Publikohen pamjet: 15 të shtëna, momenti kur Santiago Malko plagos vëllezërit Mumajesi (VIDEO) Santiago Malko, i ekzekutuar në datën 27 gusht në atentatin në rrugën “Xhanfize Keko” dyshohet se është njëri prej dy at
Publikohen pamjet, si u zbulua kokaina me skaner në Greqi (VIDEO) ReportTv siguron ekskluzivisht, videon e momentit kur skaneri në portin e Pireut zbuloi praninë e kokainës në kontenierë