E FUNDIT/ COVID-19 nuk ndalet në Itali: Në 24 orë vdiqën 760 njerëz
999 rezultate për

publik

Kanë financuar AAK-në, pesë kompanitë kanë fituar 26 tendera në institucione publike Organizata joqeveritare “Çohu” ka publikuar disa shkrime në lidhje me shkeljet që ka gjetur Zyra Kombëtare e Auditimit n
Xhaxhai i përdori emrin për mashtrim? Reagon publikisht Great Koçi (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në media të ndryshme qarkulloi lajmi se xhaxhai i këngëtares së njohur Greta Koçi, ka përdorur emrin e m
2 muaj pas ndarjes nga jeta, publikohet surpriza e Kobe Bryant për fansat (VIDEO) Disa kohë më parë lajmi se Kobe Bryant me vajzën dhe disa persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksidenr me h
Fero sapo i bëri publikisht "Diss" Ledrit? (FOTO LAJM) Reperi Fero ka postuar një foto në Instagram e ku duket se ka bërë një dis për reperin Ledri Vula. Fero para do dite
MAQEDONI/ Qeveria në mbledhjen e sontme solli këto vendime Në seancën e 32-të të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut janë sjellë një sërë vendimesh që kryesisht ndërlidhen me punësim
Bora mbulon Kumanovën dhe Strugën (VIDEO) Sot në mëngjes disa qytete të Kosovës, Shqipërisë, dhe Maqedonisë u zgjuan nga bora. Nga moti i keq nuk i ka shpëtuar
Publikohen rezultatet e qytetarëve që ndërruan jetë në Strugë, Ohër dhe Manastir Ministria ria e shëndetësisë në RMV raportoi sot për rezultatet e pacientëve që kishin ndërruar jetë ditë më parë në Str
Kina u bën "dhuratën e madhe" shqiptarëve për të mposhtur koronavirusin Instituti i Shëndetit Publik ka bërë të ditur se Kina i ka dhuruar Shqipërisë disa teste për të kontrolluar CoVid-19.
"Plasi" mes Portokalli dhe Klanifornia: Plagjaturistët, as të kopjoni nuk dini (VIDEO) "Portokalli" dhe "Klanifornia" janë dy programet humoristike që transmetohet respektivisht njëri në Top Channel dhe tjet
APP kujtohet me vonesë, mbyll gjithë tenderat që nuk kanë lidhje me Covid-19 Duket se vetëm ditën e sotme APP është kujtuar të mbyllë gjithë tenderat që nuk kanë lidhje me COvid-19. Për këtë cë
Princi Charles flet publikisht pasi u infektua me koronavirus: Ishte e çuditshme (VIDEO) Princi i Uellsit tani nuk është më në izolim, pas diagnostikimit të tij me koronavirus. Princi Charles kaloi 7 ditë
Skivi publikon klipin e ri "Pikë" (VIDEO) Reperi Kosovar, Skivi sapo ka publikuar klipin e ri të titular "Pikë". Teksti është shkruar nga vetë Skivi ndërsa muz
Rudina ia bën Markut "8 me 2", moderatorja publikon talentin e fshehur të Frrokut (VIDEO) Kohët e fundit aktorja Rudina Dembacaj ka qenë në qendër te mediave rozë për shkak të lidhjes së saj me ish deputetin Ma
Kejvinës i "ikën truri" në karantinë, publikon foto me lëndë narkotike (FOTO LAJM) Në këto ditë izolimi duket se fansat janë më të bindurit ose të frikësuarit. Edhe për të ndërgjegjësuar mijëra ndjekë
Rama publikon kurbën e përditësuar: Me ndihmën e Zotit do ia dalim (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar sërish sot kurbën e personave të prekur nga COVID -19. Në grafikun e paraqitur nga
Reuters publikon skandalin: Ka pasur korrupsion në Tokio 2020 Nuk kanë të përfunduar polemikat rreth Lojërave Olimpike të Tokios. Lajmit për shtyrjen e detyruar të eventit për në dat
Shtyhet shkarkimi i Metës, cili është plani i PS-së Shtyhet afati i veprimtarisë së Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta. Anëtarët e
Bjond kaçurrels me sy bojëqielli, djali i "fshehtë" Drake është totalisht e kundërta e të atit (FOTO LAJM) Djali i Drake, Adonis ka bërë debutimin e tij të parë në Instagram, më shumë se dy vjet pas lindjes së tij. Reperi Dr
Po nxirrni çdo gjë në rrjetet sociale, këto foto mos bëni gabim t’ i publikoni Është shumë e rëndësishme të keni kujdes se çfarë postoni. Këto kurthe të postimeve mund të rrezikojnë punën tuaj, marrë
Situata me koronavirusin, babi i Meghan Markle gjen vend të kritikoj publikisht të bijën (FOTO LAJM) Prej kohësh është përfolur marrëdhënia jo e mirë e Meghan me babain e saj. Edhe nê këto ditê të vështira, ai ka gjetur s