999 rezultate për

prrenjasi

"Bandat e Ballës goditën me pistoletë biznesmenin nga Prrenjasi" Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka publikuar denoncimin e një qytetari dixhital për kërc
Balla “kërcënon” kryetarët e bashkive: Mos guxoni të bëni presion Në kuadër të zgjedhjeve të 25 Qershorit, kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim në Prrenjas, ku i pranishëm ishte edhe
Sherr me thika në stacionin e Prrenjasit, plagosen dy persona Policia ka sinjalizuar per sherr me thika në stacionin e Prrenjasit, ku dy persona kanë sulmuar dy të tjerë. Shtetasit M
Pranga ish-kryebashkiakut të Prrenjasit Një ditë pasi Gjykata e Elbasanit vendosi ndaj tij masën e sigurisë "arrest me burg", tashmë është vënë në pranga ish-kr
Krisje PS-LSI në Prrenjas Koalicioni mes PS dhe LSI është përçarë në Prrenjas. Kjo situatë e nderë ka ndodhur për shkak të mospranimit të kandidat
Ja rasti kur vota blehet me një thes miell (FOTO LAJM) Ish kryeministri Berisha, përmes një postimi në Facebook ka publikuar disa foto ku denoncohet hapur për votat te konvert
Gjykata vendos 25 vite burg Ardian Prrenjasin Gjykata e Tiranës vendos 25 vite burg për Ardian Prrenjasin me akuzën e kryerjes së marrëdhënieve homoseksuale me dhunë
Prosecutor asks judge to give Prrenjasi 25 years The Prosecutor has asked the judge to sentence Ardian Prrenjasi to 25 years in prison. Prrenjasi is accused of rapping a
Prokuroria kërkon 25 vjet burg për Ardian Prrenjasin Prokuroria e Tiranës kërkoi sot 25 vjet burg për Ardian Prrenjasin i cili akuzohet për marrëdhënie homoseksuale me të mi
“Monstra” Prrenjasi, pedofil i hershëm Ardian Prrenjasi nuk vuan nga asnjë çrregullim mendor apo psikik, si dhe është i përgjegjshëm para ligjit. Në këtë konlu
Ardian Prrenjasi pranon krimet Në Gjykatën e Tiranës nisi këtë të njte gjyqi kundër Ardian Prrenjasit i cili akuzohet nga Prokuroria për kryerjen e mar
Prrenjasi ndryshon dëshminë: Nuk e rrëmbeva unë 11- vjeçarin Ardjan Prrenjasi ndryshon dëshminë duke mos pranuar se ka rrëmbyer Julian Çelën. Prokuroria e Tiranës, i komunikon zyrta
Godet me grushte kryetarin e bashkisë, arrestohet kushëriri Policia e Përrenjasit arrestoi 68-vjecarin Nevruz Karriqi, i pasi goditi me grushta kryetarin e Bashkise se Prrenjasit B
Prrenjasi i rrëfen vëllait në qeli: Nuk e kam vrarë Julian Çelën Pak ditë më parë në ambientet e izolimit në Drejtorinë e Policisë së Tiranës ka ndodhur një ngjarje e cila vë në pikëpye
Cështja Prrenjasi, hetohet edhe mbi pistën e trafikimit Telefoni celular i Ardian Prrenjasit, duket se është prova më e fortë e prokurorisë për të vërtetuar dëshminë e Ardian P
Publikimi i dëshmisë së Prenjasit, Prokuroria nis hetimet Prokuroria e Përgjithshme ka nisur hetimet për publikimin e detajeve të dëshmisë së pedofilit Ardian Prrenjasi të botuar
Analiza ADN-së, 11-vjeçari nuk është vrarë në banesën e Prrenjasit Gjurmët e gjakut të gjetura në murin e dhomës së banesës së Ardian Prrenjasit në Laprakë, nuk përkojnë me profilin e AND
Sharrë, vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 11-vjeçarit Kanë vazhduar për të tetën ditë kërkimet për gjetjen e trupit të 11-vjeçarit i cili dyshohet se është hedhur nga Ardian
Përgjimi në burg, Prrenjasi i tha gruas: E vrava Jualianin “Ulu dhe qetësohu. Nuk është mirë të nevrikosesh. Julianin e kam vrarë kur ishe ti në Dibër”. Kjo ka qenë përgjigja e Ar
Familjarët e Prrenjasit, frikë nga hakmarrja Pas arrestimit të Ardian Prrenjasit i akuzuar për pedofili dhe vrasje, familjarët e tij që jetojnë në Prrenjas janë nguj