999 rezultate për

protagonist

Presidenti i Sampdorias sërish protagonist: Koronavirusi nuk vret, koha t’i rikthehemi normalitetit Presidenti i Sampdorias Massimo Ferrero është bërë shpesh protagonist me mënyrën e të festuarit në shkallët e stadiumit
Filmi parashikoi pandeminë, flet aktori protagonist: Isha i përgatitur për Covidin që para 10 vitesh (VIDEO) ktori Jude Law ka folur së fundmi për filmin “Contagion” (Infektimi), i cili flet për historinë e një virusi vdekjeprurë
E pabesueshme në Moto GP, piloti hidhet nga motorri me 220 km/h (VIDEO) Një tjetër episod i pakëndshëm vjen nga Moto GP. Javën e shkuar një aksident i tmerrshëm përfshiu Morbidelin dhe Zarkon,
Ish banorja e "Big Brother" protagoniste në klipin e fundit të Noizy (VIDEO) Noizy prezantoi vetëm pak minuta më parë projektin e tij më të fundit "Digital Love". Klipi është xhiruar në vende pë
Partizani – Tirana/ Kush ishin protagonistët e sherrit në fund të ndeshjes Mbrëmjen e djeshme u luajt sfida mes Partizanit dhe Tiranës, e vlefshme për javën e 33-të në Kategorinë Superiore. Ta
Protagonistë dy ish-lojtarë të Superiores, plas sherri pas përfundimit të ndeshjes në Kosovë (VIDEO) Prishtina mposhti Drenicën ditën e djeshme me rezultatin 1-0, falë një goli të shënuar nga Ahmed Jonuzi në minutat e fun
Ishte protagonist i finales, Meret: Buffon është idhulli im Portieri i Napoli-t, Alex Meret, ka qenë protagonist në fitoren e Kupës së Italisë nga ana e skuadrës së tij kundër Juve
Sulmuesi i Liverpool zgjedh vendin e veçantë për tu pagëzuar (VIDEO) Sulmuesi i Liverpool, Roberto Firmino ka bërë një zgjedhje totalisht speciale për të kryer ritualin e parë për besimtarë
Aksident spektakolar në Rally Dakar, protagonist dy herë kampioni i F1 (VIDEO) Dy herë kampioni i Botës në Formula 1, Fernando Alonso ka kaluar një moment frike në garën Rally. Teksa po drejtonte
Çekiçi: D. Zagreb një shkollë, e vështirë të isha protagonist (VIDEO) Goditjet mjeshtërore nga distanca e kanë kthyer në një snajper të vërtetë. Endri Çekiçi është padyshim një prej futbo
Efekti i alkoolit/ Balotelli protagonist për Vitin e Ri, lë makinën rrugëve dhe kthehet në shtëpi në këmbë Është bërë e zakonshme që çdo javë të dëgjojmë lajme të çuditshme për Mario Balotelli. Sulmuesi italian mbetet një n
Abuzim me drogën dhe tragjedi, mallkimi për aktorët e filmit "I vetëm në shtëpi" (FOTO LAJM) Kanë kaluar pothuajse 30 vite nga shfaqja e parë e filmit “I vetëm në shtëpi” dhe që atëherë jeta e aktorëve protagonist
Abuzim me drogën dhe tragjedi, mallkimi për aktorët e filmit "I vetëm në shtëpi" (FOTO LAJM) Kanë kaluar pothuajse 30 vite nga shfaqja e parë e filmit “I vetëm në shtëpi” dhe që atëherë jeta e aktorëve protagonist
Sfida e basketbollit kthehet në ring boksi, "lumë" grushtash mes protagonistëve (VIDEO) Fundi i një ndeshje basketbolli në shkollën e mesme në Phoenix u kthye në një ring të vërtetë boksi. Gjithçka nisi në
Partneri i Jonida Vokshit paska qenë protagonist në klipin e njohur të Elvana Gjatës (VIDEO) Në shtator të këtij viti, moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me aktorin dhe producentin koso
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO) Tifozëve të PSG nuk iu del inati me Neymar. Braziliani mori përsipër një goditje këndi, por në momentin që po bëhej gati
Një zyrtare e ministrisë së Brendshme, gazetari zbulon protagonistët e videos +18 Lidhur me videon me përmbajtje +18 që po diskutohet prej ditësh, ka reaguar edhe gazetari Elton Qyno. Sipas tij, në k
EURO 2020/ Kombëtare që njohin kundërshtarët dhe grupe "shterpë", formula tremb protagonistët Formati për fazën e grupeve të Euro 2020 ka shkaktuar shumë pakënaqësi te kombëtaret e mëdha. Duket se gjithçka është
Grezda rikthehet protagonist, shënon supergol me Rangers (VIDEO) Eros Grezda është rikthyer protagonist me skuadrën e akademisë së Rejxhërsit. Futbollisti shqiptar gjeti rrugën e rrjetë
E ofendoi në Whatsapp, shkoi dhe i mori jetën në fushën e futbollit Një episod për kronikën e zezë, por që zanafillën e ka pas një përplasjeje në rrjetet sociale për futbollin. Ndodhi n