999 rezultate për

prosi

Nga shtëpia pa televizor te vdekja gjatë xhirimeve të filmit, historia e panjohur e Sandër Prosit Publikohet historia e panjohur e aktorit Sandër Prosi, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teat
"Zi le të mbajë Nexhmija", arrestuan se vuri të kuq kur vdiq Enveri: Historia e rrallë e Nora Prosit Dashnor Kaloçi Publikohet historia e panjohur e profesor Fejzi Dikës, poetit dhe përkthyesit të famshëm i cili
Me makina dhe super motora, kapet në Greqi shqiptari që rekrutonte prosituta bashkë me gruan (FOTO LAJM) Një shqiptar sëbashku me gruan e tij janë prangosur me akuzën trafikim femrash nga vendet e tjera te Evropës me qëllim
E konfirmon trajneri i Bosnjës: Dzeko pëlqen Interin Trajneri i Bosnjeës, Robert Prosinecki ka deklaraur se Dzeko i ka folur disa herë atij për Interin. Sipas tij, Dzeko
Fundi tragjik dhe i mistershëm i Sandër Prosit Nga Albert Vataj Më 25 mars të vitit 1984 në rrethana të mbetura mister u nda nga jeta, Sandër Prosi, zëëmbli
Mësuesja dhunon nxënësen: Nuk martohet njeri me prosituta! Një serë videosh tronditëse të publikuara mbrëmjen e sotme kanë zbuluar edhe njeherë sa të padenjë janë një pjesë e mirë
Prosineçki thotë se cili është më i miri mes këtyre dy lojtarëve Legjenda kroate, Robert Prosinecki nuk ka asnjë dyshim se ylli i Barcelonës, Leo Messi është lojtari më i mirë në botë.
Prosinecki: Ai është trajenri më i mirë në botë Legjenda e Real Madridit dhe Barcelonës, Robert Prosinecki nuk ka asnjë dyshim rreth trajnerit më të mirë në histori të
"Higuain është një derr" Trajneri i Azerbajxhanit, Robert Prosinecki është tronditur nga sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, pasi kur e ka pa