999 rezultate për

propozimin

Mori propozimin për martesë, unaza e Paris Hilton kushton sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Paris Hilton mori surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj, Car
Studiuesja zbulon propozimin nga diktatura: Tirana do quhej Enver Hoxha Data 20 shkurt shënon rrëzimin simbolik të diktaturës, ditë në të cilën u rrëzua edhe busti i Enver Hoxhës. Me rast
Merr propozimin për martesë, Eleni Foureira i thotë "Po" biznesmenit arab (FOTO LAJM) Eleni Foureira, këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila prej vitesh jeton në Greqi, i ka thënë “Po” propozimit për mart
KQZ miraton propozimin e opozitës: Rama nuk mund të japë më koncesione Pasditen e sotme Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar propozimin e opozitës në KQZ për ndaluar qeverinë të japë ko
Berisha ironizon propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Zgjodhi burrin e ish gruas së tij! Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar për propozimin e Ramës që të emërojë Bledi Çuçin në postin e Ministrit të Brend
Basha reagon për propozimin e zëvëndësuesit të Lleshajt: Po bën ministra miqtë e tij! Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar për ndryshimet në kabinetin qeveritar pas dorëheqjes së Sandër Lleshaj nga posti i mi
Meta flet për propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Nuk do doja të përgjigjesha Presidenti i Republikës, Ilir Meta preferoi të mos bënte komente pas emërimit të Ministri të ri të Brendshëm nga ana e k
Si nëpër filma: Prezantuesi shqiptar i bën propozimin përrallor Miss-it (FOTO LAJM) Të ftuar tek "Rudina" kanë qenë, Erald Farruku një bloger shumë i njohur dhe prezantues dhe partnerja e tij, Xhenisa. E
Falë Aurela Gaçes, vajza merr propozimin më romantik për martesë (VIDEO) Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe, ka publikuar sot në “Instagram” një surprizë që ka marrë nga fansat e saj
Qeveria miraton propozimin, kafetë do të punojnë deri në orën 21:00 TV21 nga burimet e Komisionit për sëmundje ngjitëse informon se Qeveria i miratoi propozimet e Komisionit që kafenetë dh
Mori propozimin për martesë, Fjolla Morina paralajmëron dasmë së shpejti (VIDEO) Pak ditë më parë, Fjolla Morina konfirmoi lidhjen e saj dhe më pas fejesën me biznesmenin Fisnik Syla. Këngëtarja ndau m
Në ditën e lindjes, Fatma Methasani merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Propozimi për martesë për Fatmën nuk mund të vinte më bukur se kaq! Shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, i ka propozuar mbrë
Aksident i vërtetë apo…? Ja çfarë bën 30-vjeçari për ti propozuar të dashurës (VIDEO) Gjatë garës një motoçiklist ka iskenuar një aksident në mënyrë që të mund t’i propozonte të dashurë së tij përpara të gj
Gazetarja shqiptare merr propozimin Live në emision nga politikani (VIDEO) Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e sotme. Të ftuar në emision ishin
Nuk e ndalon as arresti, Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Fjolla Morinën nuk e ndalon as arresti me burg e as qëndrimi në shtëpi për të marrë një propozim fantastik për martesë.
Tension te Barcelona, futbollistët refuzojnë propozimin e presidentit Situatë aspak e mirë te Barcelona. Trajneri Koeman është i fokusuar te sfida e mbrëmjes me Celta Vigon në transfertë, te
Në arrest shtëpie, Fjolla Morina merr propozimin për martesë (FOTO LAJM) Pasi u kap nga policia me armë zjarri dhe bëri shumë zhurmë me shtatzëninë e "stisur", Fjolla Morina me vendim e Gjykatë
Në pritje të ëmbël, blogerja shqiptare merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Emri i blogeres shqiptare, Sara Karaj, është jo pak i njohur për publikun shqiptar. Në maj të këtij viti, ajo mori vë
Eliona Pitarka merr propozimin për martesë: Po, përgjithmonë! (FOTO LAJM) Aktorja dhe modelja Eliona Pitarka ka marrë propozim për martesë nga i dashuri i saj. Me anë të një postimi në Instag
Reagimi epik kur mori propozimin nga Marku, Rudina: Po ky pse më prish fotot? (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar në programin e pasdites, "Ftesë në 5" ku ka folur për herë të parë për propozimin roman