999 rezultate për

propozimi

Më i bukuri ndonjëherë! Paris Hilton rrëfen detajet e propozimit emocionues për martesë (FOTO LAJM) Paris Hilton mori surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj, Car
Mori propozimin për martesë, unaza e Paris Hilton kushton sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM) Paris Hilton mori surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj, Car
Studiuesja zbulon propozimin nga diktatura: Tirana do quhej Enver Hoxha Data 20 shkurt shënon rrëzimin simbolik të diktaturës, ditë në të cilën u rrëzua edhe busti i Enver Hoxhës. Me rast
Në 40-vjetorin e lindjes, Paris Hilton merr propozim për martesë për herë të katërt (FOTO LAJM) Paris Hilton ka marrë surprizën më të bukur për 40-vjetorin, një super propozim të veçantë për martesë. I dashuri i saj,
Zbulohet propozimi: Rregullat si do të bëhet provimi online për studentët Në prag të nisjes së sezonit të provimeve, Universiteti i Tiranës ka hartuar një propozim, manual për mënyrën si mund të
Rikthim në kohën e sapunit 15-lekësh, shampoja e ngurtë propozimi më i rëndësishëm në 2021 Kushton pak, i bën mirë ambientit dhe flokëve tanë, ka paraqitje të bukur të një sapuni aromatik ose shijen e një makcar
Merr propozimin për martesë, Eleni Foureira i thotë "Po" biznesmenit arab (FOTO LAJM) Eleni Foureira, këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila prej vitesh jeton në Greqi, i ka thënë “Po” propozimit për mart
Propozimi i Napolit për shtyerjen e ndeshjes nuk merret parasysh Klubi i Napolit, nëpërmjet një deklarate zyrtare konfirmoi se do të zbresë në fushë në "Mapei Sadium" në Reggio Emilia-s
KQZ miraton propozimin e opozitës: Rama nuk mund të japë më koncesione Pasditen e sotme Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar propozimin e opozitës në KQZ për ndaluar qeverinë të japë ko
Berisha ironizon propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Zgjodhi burrin e ish gruas së tij! Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar për propozimin e Ramës që të emërojë Bledi Çuçin në postin e Ministrit të Brend
Basha reagon për propozimin e zëvëndësuesit të Lleshajt: Po bën ministra miqtë e tij! Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar për ndryshimet në kabinetin qeveritar pas dorëheqjes së Sandër Lleshaj nga posti i mi
Meta flet për propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Nuk do doja të përgjigjesha Presidenti i Republikës, Ilir Meta preferoi të mos bënte komente pas emërimit të Ministri të ri të Brendshëm nga ana e k
Rrjeti në furi pas propozimit ndryshe të gruas për nderjen e rrobave Gratë shtëpiake në Britani e kanë gjetur veten në mes të një debati të gjerë, për mënyrën më të mirë të varjes së rrobav
Si nëpër filma: Prezantuesi shqiptar i bën propozimin përrallor Miss-it (FOTO LAJM) Të ftuar tek "Rudina" kanë qenë, Erald Farruku një bloger shumë i njohur dhe prezantues dhe partnerja e tij, Xhenisa. E
Falë Aurela Gaçes, vajza merr propozimin më romantik për martesë (VIDEO) Këngëtarja e dashur për publikun, Aurela Gaçe, ka publikuar sot në “Instagram” një surprizë që ka marrë nga fansat e saj
Qeveria miraton propozimin, kafetë do të punojnë deri në orën 21:00 TV21 nga burimet e Komisionit për sëmundje ngjitëse informon se Qeveria i miratoi propozimet e Komisionit që kafenetë dh
Mori propozimin për martesë, Fjolla Morina paralajmëron dasmë së shpejti (VIDEO) Pak ditë më parë, Fjolla Morina konfirmoi lidhjen e saj dhe më pas fejesën me biznesmenin Fisnik Syla. Këngëtarja ndau m
Kërkonte të dashur në ekran, modelja shqiptare i thotë "Po" propozimit për martesë (FOTO LAJM) Margaret Shllaku është modelja shqiptare e cila famën më të madhe e mori me pjesmarrjen e saj në edicionin e parë të "Pë
Në ditën e lindjes, Fatma Methasani merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Propozimi për martesë për Fatmën nuk mund të vinte më bukur se kaq! Shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, i ka propozuar mbrë
Aksident i vërtetë apo…? Ja çfarë bën 30-vjeçari për ti propozuar të dashurës (VIDEO) Gjatë garës një motoçiklist ka iskenuar një aksident në mënyrë që të mund t’i propozonte të dashurë së tij përpara të gj