999 rezultate për

pronari

I grabitën BMW luksoze në Durrës, pronari ofron shpërblim Mbrëmjen e djeshme në Durrës është grabitur një BMW luksoze. Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur lokalin dhe
Shkoi i raskapitur në shtëpi pas turnit, mjekun e përzënë nga frika e koronavirusit Ai sapo kishte mbaruar një turn raskapitës, por kur u kthye në shtëpi gjeti një surrpizë shumë të pakëndshme. Mjekut
Rama i prerë: Qeranë? Mos ia hapni fare derën pronarit! Kryeministri Edi Rama,u ka dhënë një përgjigje të prerë shqiptarëve të cilët janë me qera, në Tiranë dhe në qytetet e tj
Rama kërcënon bizneset: Nëse punoni në të zezë, denonconi pronarin! Kryeministri Edi Rama ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në "Opinion" në lidhje me kompesimet e punëtorëve
Koronavirusi dëmton keq financiarisht pronarin e Chelsea Pasuria neto e bosit të Chelseat, Roman Abramovich ka pësuar një rënie rekord prej 2.4 miliardë paundësh vetëm gjatë vit
Sherr për punën, emigranti shqiptar qëllon me dy plumba ish-pronarin Rreth orës 15.30 të ditës së sotme, emigranti shqiptar S.A., 44 vjeç, me banim në Fiuggi, i denoncuar më parë për dhunë
Vjedhje spektakolare, si e mashtroi sy për sy i huaji kambistin në Fier dhe i mori 50 mijë euro (VIDEO) Personi që po shihni në foto është autori i vjedhjes spektakolare të ndodhur pak ditë më parë në Fier. Abc News raporton
"Mbaroi shkëlqimi yt", Sonila Meço fiton bastin me pronarin e televizionit (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Sonila Meço ishte e ftuar në "Why not", ku ka folur gjatë për karrierën e saj n
Mbetjet kancerogjene në tragetin Brindisi-Vlorë, PD publikon foton e Ramës me pronarin e firmës Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli ka reaguar në lidhje me kapjen e lëndëve kimike të rrezikshm
U futën në shtëpi për të grabitur, shqiptarët masakrojnë pronarin Katër persona u arrestuan për grabitje ndaj një 85-vjeçari në Lignano të Italisë natën midis të enjtes dhe të premte.s
Flet pronari i biznesit që iu vu eksploziv në Lezhë Një biznesi i është vënë një sasi eksplozivi gjatë natës në fshatin Gocaj të Lezhës. Lënda eksplozive është vendosur
Plagosi pronarin e shtëpisë teksa tentoi ta grabiste, identifikohet "skifteri" Është identifikuar grabitësi, i cili gjatë mbrëmjes së djeshme në lagjen nr. 13 në zonën e Plazhit në qytetin bregdetar
21 vjeçari shqiptar maskaron me thikë pronarin e barit në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 21 vjeçar shqiptar ka masakruar me thikë pronarin e tij. Ngjarja ndodh
Zbardhet ngjarja, maskat grabisin biznesin në Elbasan Një natë më parë një biznes ka rënë pre e grabitësve në Elbasan. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sule Pap
Princi i Arabisë Saudite pronari i ri i Newcastle United? (FOTO LAJM) Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman është i interesuar për të blerë klubin anglez Newcastle United. Sipas m
Të shtënat misterioze tek Uji i Ftohtë, dorëzohet autori që qëlloi ndaj pronarit të makinës luksoze Një ngjarje misterioze ndopdhi mesditën e djeshme në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Rrethanat u kosnideruan të çudi
Nga SHBA vjen një lajm i madh për tifozët e Milanit Nga Shtetet e Bashkuara vijnë lajmet që ngjallin ëndrrat e tifozëve të Milanit. Pretendenti për të blerë shërbimet e
Macja me peshë 19 kg më në fund gjen përgjithmonë në shtëpi të sajën Një mace ka arritur një peshë të konsiderueshme dhe kjo për faktin se pronari i saj nuk reshtte së i mbushuri tasin e us
EMRI/ Vrau pronarin, kush është i riu nga Durrësi që u ekstradua në Angli Një 24-vjeçar shqiptar i dënuar për vrasjen e pronarit të tij britanik është arrestuar në Shqipëri dhe më pas është ekst
Pronari e përdorte si armë gjahu, snajperi që vrau Kastriot Reçin u vodh në Kosovë Një vrasje mafioze ndodhi pak ditë më parë në Rrëshen, ku një person me snajper ekzekutoi në mes të qytetit biznesmenin