999 rezultate për

prokurorit

Redjan Rraja kërkon lirim nga burgu Redjan Rraja, i arrestuar i vetëm për atentatin ndaj prokurorit Arjan ndoja ka apeluar masën e sigurisë “Arrest me burg”
Ish-kryeprokurori Sollaku: Atentati ndaj Ndojit ngjarje shumë e rëndë I ftuar në studion e emision “Kjo Javë” me Nisida Tufën në News24, ish prokurori i përgjithshëm Theodhori Sollaku koment
Atentati ndaj prokurorit, Forcat Operacionale zbarkojnë në Elbasan Forcat e Posaçme Operacionale kanë zbarkuar në Elbasan pas atentatit të prokurorit Arjan Ndoja. Burime zyrtare bëjnë
Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 orë në pyetje në Prokurori Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur nda
Familjarët e Andi Malokut: Qeveria po na e vret për së dyti, nuk na japin trupin Ditën e djeshme ndërroi jetë në spitalin e Traumës, shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku, i cili mbeti i plagos
Gazetari: Në makinën e prokurorit u gjetën kopje të dosjeve të tokave në Lalëz Në media kanë qarkulluar deklarata të ndryshme, mbi dokumentet që u gjetën në makinën e prokurorit Ndoja. Këtë të enj
Policia aksion në jug për kapjen e atentatorëve të prokurorit Arjan Ndoja Policia ka nisur një operacion mbrëmjen e sotme për të arrestuar atentatorët që qëlluan ndaj prokurorit Arjan Ndoja.
Kush ishte Andi Maloku, shoferi që i shpëtoi jetën Prokurorit Arjan Ndoj Ka ndërruar jetë në spital Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja. Maloku, ish-oficer policie me manovrat e tij i sh
Atentati, ndërron jetë shoferi i Prokurorit Arjan Ndoj Ka ndërrruar jetën Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj të cilit iu bë atentat pak ditë më parë në Durrës. Malok
Atentati ndaj prokurorit, policia shoqëron një vajzë të njohur të ekranit Ndër shumë persona që janë marrë në pyetje për atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoja në Durrës është edhe një vajzë e nj
Detaje nga dosja e Prokurorit, ku është koka e oktapodit që doli nga makina e tij Për rastësi, edhe rruga që të çon në vendin ku u gjet makina e braktisur e atentatorëve të prokurorit Ndoja quhet rruga
Pronar i 23 shtëpive dhe lokaleve në Shëngjin, pasuria e "çmendur" e prokurorit Arjan Ndoj Prokurori Arian Ndoja, i cili ishte objektiv i një atentati disa ditë më parë tek rrethrrotullimi i Shkozeti, në deklara
Edhe autori tjetër në atentatin ndaj prokurorit harroi syzet në makinë Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr
Pesë ditë nga atentati, si paraqitet gjendja e prokurorit Noja Kanë kaluar pesë ditë nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku ai dhe dy miqtë e tij mbetën të plagosur. Ndoja nd
Antentati ndaj prokurorit Ndoja, çfarë u gjet në banesat e të akuzuarve gjatë kontrollit Gazetari Andi Qosja i ftuar në ABC Neës në emisonin “Byro Politike” ka komentuar atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj. G
Thesi plot dosje në makinë, Arta Marku nis hetimet për prokurorin Ndoj Pak ditë më parë në Durrës u tentua ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoj,i cili u lëndua bashkë me dy miqtë e tij me të ci
DETAJET/ Zbulohet lidhja mes prokurorit Ndoj dhe "Rrumit" të Shijakut Hetimet për arsyen se përse disa dosje sensitive ndodheshin në bagazhin e makinës së prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj k
Ish- ministri për atentatin ndaj prokurorit Ndoj: Do dalin fakte tronditëse "Fakti që dosja e tij ndodhet, siç raportohet në makinë e prokurorit të Durrësit, ky është një fakt tronditës." Stud
Kush është biznesmeni që po i rrezikon karrierën prokurorit Besnik Muçi Anëtari i Gjykatës Kushtetuese, Besnik Muçi, po përballet me Kolegjin e Apelimit në kuadër të procesit të Vettingut.
Gjenden gjurmët e 3 shtetasve të tjerë për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja Të tjera gjurmë janë gjetur në mjetin e braktisur të atentatorëve ndaj prokurorit Ndoja. Pritet të kapen dhe 3 persona