999 rezultate për

projektin

“Një film për të qarë”! Partneri i Arbanës ka gati projektin që do të na prekë të gjithëve (VIDEO) Rreth një muaj më parë Eduart Grishaj dhe stafi i tij, nisën një udhëtim drejt Veriut të Shqipërisë. Udhëtimi i tij nuk
Milani dhe Interi prezantojmë projektin e stadiumit të ri, flasin drejtuesit e 2 klubeve (VIDEO) Milani dhe Interi kanë prezantuar propozimet e tyre për një arenë të re që do të zëvendësojë Giuseppe Meazzan apo San Si
Premtimi i Braçes: Kush kërkon të ndërtojë banesën e dëmtuar nga tërmeti do marrë falas projektin dhe lejen Zv.kreministri Erion Braçe ka premtuar se duke nisur nga dita e mërkurë, qeveria do të miratojë një ligj ose një VKM e c
Milani dhe Interi dorëzojnë projektin për stadiumin e ri Milani dhe Interi kanë ide shumë të qarta për çështjen e stadiumit. E vetmja zgjidhje e konsideruar nga të dyja klubet ë
Anxhela Peristeri paska gjëra serioze, flet për lidhjen e dashurisë dhe zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shp
Bleona Qereti vjen me projektin më të veçantë: Kancer digjital! (FOTO LAJM) Komentet negative në rrjete sociale, shpesh edhe ofenduese, janë kthyer në një shqetësim të vërtetë për shumë personazhe
Stresi publikon super projektin e ri, vjen në bashkëpunim (VIDEO) Reperi nga Shqipëria, Stresi ka publikuar projekti e ri. Kënga e re e reperit mban titullin "Nuk o veç gang" dhe erdh
Amarda Toska nis projektin e ri televiziv, ja ku do e shihni së shpejti (FOTO LAJM) Së fundmi biznesmenia dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Amarda Toska tërhoqi shumë vëmendjen me fotot nga pus
"Mbreti i xhunglës", kështu na prezanton Luana me projektin e ri (FOTO LAJM) Luana Vjollca duekt se e ka lënë përkohësisht pezull karierrën e saj si moderator dhe është fokusuar fuqishëm në karierr
Luana Vjollca nesër publikon projektin e ri Luana Vjollca është një tjetër artiste e cila nuk ka ndërmend të ndal së pruri gjëra të reja në muzikë, shkruan lajmi.ne
San Siros i vjen fundi, Milani dhe Interi dorëzojnë projektin për stadiumin e ri Stadiumit legjendar "San Siro" po i vien fundi. Dy skuadrat Milani dhe Interi i kanë paraqitur komunës projektin e st
Ylli Limani prezanton projektin e ri , a ka lidhje me jetën privat ?(VIDEO) Këngatri i mirënjohur Ylli Limani, njofton projektin e ri që po bën gati për këtë verë, e siç duket e paska akoma të vës
Luana dhe Blendi Fevziu së bashku në projektin e rradhës, këtu do e shohim dyshen (FOTO LAJM) Bes Kallaku na paralajmëroi se do të jetë një nga komeditë më të bukura dhe me sa duket ka të drejtë! Kjo pasi kemi m
Loredana gati të publikojë projektin e rradhës (FOTO LAJM) Loredana është një prej artisteve më të dashura e më të komentuara jo vetëm në shoëbizin shqiptar por edhe atë të huaj.
“Bomba” po punohet, Elvana dhe Capial T kanë gati projektin e ri (FOTO LAJM) Elvana Gjata dhe Capital T pas suksesit të padiskutueshëm të "Lejla" artistët duket se janë bërë bashkë për një tjetër k
Projekti i ri për tregun e kapitaleve dhe sigurimet, AMF asistencë nga Banka Botërore Drejtori i Përgjithshëm Ekzekutiv i Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, Ervin Koçi priti në një takim përfaqësues të
Befason Eni Koçi, me këmbët lart në ajër paralajmëron projektin e ri (FOTO LAJM) Eni Koçi ka njoftuar fansat e saj për daljen së shpejti të videoklipit të ri. Por Eni si rrallë herë më parë ka treg
Samanta publikon këngën e re në gjuhën angleze, synon tregun ndërkombëtar (VIDEO) Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka publikuar projektin e ri. Kënga e re nga Smamanta ka ardhur në gjuhën
Xhensila paralajmëron projektin e rradhës, komenti i doktor Skerdit nuk është i duhuri (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar por jo vetëm. Pas lindjes së vaj
Loredana ndryshon krejtësisht pamje, paralajmëron projektin e rradhës (FOTO LAJM) Këngëtarja mjaft e dashur nga publiku shqiptar por jo vetëm së fundi ka publikuar projektin e saj muzikor të titulluar "