999 rezultate për

projekti

"Po flas i fundit", Stresi reagon pas diss-it të bujshëm të Noizyt (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, Noizy publikoi projektin e ri “Një herë e mirë”, një diss ndaj kundërshtarëve të tij në muzikë. Megji
Laporta zbulon planet: Messi nuk do para, ju tregoj çfarë kërkon argjentinasi Joan Laporta thotë se Lionel Mesi nuk do të rinovojë për para, por do të kërkojë të fitojë trofe dhe mbi të gjitha Ligën
Numërimi elektronik i votave, dy qarqet që propozon PD për projektin pilot Partia Demokratike ka propozuar dy qarqe pilot për votimin dhe numërimin e votave në mënyrë elektronike. Ka qenë sekreta
Shkencëtarët besojnë se ju mund të rregulloni një ekran të prishur në telefonin tuaj për 20 minuta Shkencëtarët nga Koreja e Jugut besojnë se ata kanë dalë me një mënyrë të mirë për të riparuar xhamat e thyer të telefon
Akuzat për bllokimin e projektit infrastrukturor në Vlorë, Meta: Rama gënjeu! Presidenti i Republikës Ilir Meta përmes një konference për media i është përgjigjur akuzave të kryeministrit Rama se ai
Rama akuzon Metën: Po bllokon projektet infrastrukturore Kryeministri Edi Rama akuzoi Presidentin Ilir Meta se po bllokon fondet për ndërtimin e rrugës, që do të lidhë Vlorën me
Skena të nxehta me futbollistin, Tayna sjell kështu projektin e ri (VIDEO) Ashtu siç kishte paralajmëruar Tayna ka publikuar projektin më të ri. Kënga mban titullin “Johnny” dhe sigurisht reperja
SPAK çon në gjyq ish-kryebashkiaken e LSI-së në Gjirokastër SPAK ngre akuza ndaj ish-kryebashkiakes së Gjirokastrës, Zamira Rami. Zamira Rami drejtoi qytetin jugor në katër vite
Ka mbetur jashtë projektit të Juventusit, Khedira flet për të ardhmen Sami Khedira ka mbetur jashtë projektit te Juventusi dhe mezi po pret muajin janar për t’u larguar nga bardhezinjtë, tek
"Shengeni rajonal", Rama zbulon arsyen pse u bllokua tregu i përbashkët Shqipëri-Kosovë Nga sot do të funksionojë tregu i përbashkët elektro-energjetik Shqipëri-Kosovë, një projekt i nisur 10 vjet më parë, pë
Këngëtari shqiptar shtyn publikimin e projektit të ri: Drejtësi për Klodianin Artisti i mirënjohur Skerdi ka vendosur të mos publikojë projektin më të ri të tij këtë javë, ashtu siç ishte parashikua
Skivi dhe Uki sjellin projektin e ri muzikor, "Delet" (VIDEO) Reperi Famos Uki në bashkëpunim me reperin Skivi, ka lansuar klipin e ri muzikor, Delet. Muzika dhe teksti është regj
Rikthehet Rina Balaj, vjen "zjarr" në projektin e ri (VIDEO) Rina Balaj pas shumë muajsh është rikthyer me një projekt të ri muzikor të cilin ka kohë që e ka paralajmëruar. Kënga
Stadiumi me shumë histori në futbollin shqiptar kthehet në kullotë bagëtish (FOTO LAJM) Ka afro një vit që te Besa është bërë projekti për stadiumin e qytetit, i cili vitet e fundit ngjan si një relike, madje
Kishte gati projektin e ri, pse Genc Prelvukaj mori vendimin e papritur (FOTO LAJM) Prokuroria e Hagës ngriti zyrtarisht ditën e sotme një sërë akuzash për presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kryetarin
Kaos në ish-sheshin Shqiponja, policia thirrje për shoferët (VIDEO) Pas bllokimit të qarkullimin në ish-sheshin "Shqiponja", ka filluar dhe kaosi mes automjeteve dhe trafik i rënduar. N
Greqia blindon kufirin me Turqinë, ndërton gardhin 26 km të gjatë Greqia blindon kufirin me Turqinë, do të ndërtojë një gardh, që për qeverinë helene do të sjellë siguri te qytetarët.
Projekti i ri i Dafinës është një "Diss"? Me kë e ka këngëtarja (FOTO LAJM) Postimet e Dafina Zeqirit kohët e fundit kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Jo për shkak të look-ut, se sa prej dekl
Capital T zbulon projektin e ardhshëm, dedikim për njeriun e shtrenjtë (FOTO LAJM) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, këngëtari i njohur kosovar, Capital T ka njoftuar se shumë shpejt do të sjellë
Stadiumi Kombëtar mbetet vetëm në letër, projekti tani vlerësohet shumë i shtrenjtë Ka kaluar më shumë se një vit prej se është prezantuar maketi i Stadiumi Kombëtar të Kosovës. Ishte premtuar se objekti