102 rezultate për

programi

Zbulohet virusi i rrezikshėm kompjuterik Njė program kompjuterik jashtėzakonisht i ndėrlikuar dhe mjaft i fshehtė ėshtė zbuluar rastėsisht nga kompania e siguris
Kombėtarja, ja programi pėr dy miqėsoret e luksit Kombėtarja shqiptare e futbollit ka nisur grumbullimin pėr dy miqėsoret e luksit ndaj Francės dhe Italisė. Nė njė ambien
Shqipėri-Danimarkė, zbardhet programi i Kombėtares Trajneri i Kombėtares Gianni De Biasi ka publikuar dje programin e Kombėtares nė prag tė ndeshjes kundėr Danimarkės. Vih
Vizita e Papės nė Tiranė, ja programi i detajuar Tashmė ėshtė publikuar axhenda e vizitės sė Papa Franēeskut nė kryeqytet. Sipas kėsaj axhende tė publikuar nga Konferenc
Ministrat e Brendshėm tė Francės dhe Gjermanisė vizitojnė nesėr Tiranėn Ministri i Brendshėm i Francės Bernard Cazeneuve dhe Ministri i Brendshėm i Republikės Federale tė Gjermanisė, Thomas de
Kombėtarja, programi pėr 3 miqėsoret Federata Shqiptare e Futbollit publikon kalendarin zyrtar tė programit tė Kombėtares pėr tre ndeshjet miqėsore kundėr Ru
Haradinaj: Mė 8 qershor, Kosova merr drejtim tė ri Kryetari i Alenacės pėr Ardhmėrinė e Kosovės, Ramush Haradinaj ka zhvilluar sot njė takim me bazėn e partisė nė Deēan.
Kryetari lexhendar: Pak rėndėsi ka programi! Kryetari lexhendar i Partisė sė Fortė ėshtė shprehur se pak rėndėsi ka programi politik. Ai thotė se rėndėsi ka se ku
Miqėsoret, ja programi i Kombėtares Kombėtarja shqiptare e futbollit do tė nisė grumbullim pėr tre ndeshjet miqėsore mė datė 28 Mmaj nė Iverdon tė Zvicrės,
LDK: Do ta dyfishojmė buxhetin pėr arsimit Kryetari i Lidhjes Demokrtaik tė Kosovės, Isa Mustafa ka prezantuar programin qeverisės pėr arsimin. Sipas tij, LDK d
“Profeti Muhamed, Krenaria e Njerėzimit” mbush Pallatin e Kongreseve (FOTO LAJM) Mijėra besimtarė, pjesa mė e madhe tė rinj, mbushėn paraditen e sotme sallėn e Pallatit tė Kongreseve nė Programin festi
LSDM synon forcimin e shtresės sė mesme Partia opozitare maqedonase, LSDM e ka nisur fushatėn e vet elektorale me moton "Ndryshime, pėr njė Maqedoni mė tė mirė"
Gjykata e KB pezullom programin e Japonisė pėr balenat Gjykata ndėrkombėtare e drejtėsisė e Kombeve tė Bashkuara ka gjykuar se programi i Japonisė pėr gjuetinė e balenave nuk
Programi IPA 2013, BE 64 milion euro pėr Shqipėrinė (FOTO-LAJM) Shqipėria do tė pėrfitojė njė grant me njė shumė totale prej 64 232 000 euro pėr zbatimin e 12 projekteve tė financuara
Raporti: CIA ka ndihmuar nė vrasjen e liderėve tė FARC-ut Agjencia amerikane CIA ka refuzuar tė bėjė komente lidhur me njė raport tė ri, sipas tė cilit agjencitė e Shteteve tė Ba
Pas njė muaji, Lamtumirė Winamp! Pas 15 vitesh nė qarkullim, programi i famshėm pėr tė dėgjuar muzikė, Winamp do tė mbyllet mė 20 Dhjetor 2013. Lajmin e
Programi bėrthamor, arrihet marrėveshja me Iranin Pas pesė ditėsh negociatash mbi programin bėrthamor, fuqitė botėrore dhe Irani, kanė arritur njė marrėveshje pėr zgjidhj
Dashurohet me "hajduten" e telefonit (FOTOLAJM) Njė student zvicerian, tė cilit i kanė vjedhur telefonin muaj mė parė, i premton vajzės sė re tė cilės i ka rėnė nė dorė
Autopsi vetėm me njė aplikacion Nė shumė vende tė botės sistemet pėr mbledhjen e tė dhėnave jetėsore tė qytetarėve nuk funksionojnė dhe shumė vdekje nuk
Sequi: Nesėr programi prezantohet nė Bruksel Ambasadori i Bashkimit Evripian Ettore Sequi ka thėnė se programi i qeverisė sė re do tė paraqitet nesėr nė Bruksel, ndė
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.