999 rezultate për

profesionale

Rama nga Elbasani: Ata që mbarojnë arsimin profesional e kanë më të lehtë të punësohen Kryeministri i vendit Edi Rama ditën e sotme po zhvillon një bashkëbisedim me qytetarët e Elbasanit. Në fjalën e tij
HOROSKOPI/ Kjo e martë do të jetë mjaft pozitive për të lindurit e kësaj shenje Dashi Kjo e martë pritet të jetë e mbushur me shumë nervozizëm, ndaj mundohuni që të mbani veten nën kontroll, në mën
Ky është horoskopi për datën 4 janar 2021 Dashi Duhet të mundoheni që të përshtateni me një periudhë ndryshimesh dhe zgjidhjesh. Do t’iu duhet të vini rregull
HOROSKOPI/ Mësoni si do të nisë java e parë e këtij viti për secilën shenjë Dashi Duhet të mundoheni që të përshtateni me një periudhë ndryshimesh dhe zgjidhjesh. Do t’iu duhet të vini rregull
HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për sot DASHI Duke patur parasysh stinën mund t’i kushtoni vetes një udhëtim si fillim pushimesh. Do t’ju bënte mirë të zgjidhn
HOROSKOPI/ Yjet nuk paralajmërojnë asgjë të mirë përsa i përket fushës profesionale Dashi Me gjithë orbitën e favorshme të Afërditës, Dielli në shenjë është akoma në një pozicion jo shumë të favorshëm,
Numri 2 i UEFA-s jep dorëheqjen: E kisha vendosur prej katër muajsh Zëvendëspresidenti i UEFA-s, Michele Uva, ka dhënë dorëheqjen pak çaste më parë. Në një deklarata zyrtare ai konfirmon l
HOROSKOPI/ Sot priten surpriza, zbuloni shenjat që duhet të bëjnë kujdes Dashi Parashikohet një ditë shumë intensive dhe me ritme që vërtet do ta keni të vështirë t’i përballoni. Një takim i p
HOROSKOPI/ E mërkurë, 16 shtator: Çfarë fati do të kenë sot beqarët Dashi Atmosfera është e mbushur me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe në çështjet financiare. Jeta sociale paraq
Gjuzi tregon "sekrete" profesionale: Hidhet në ajër e shënon rrafishatë (VIDEO) Ditën e sotme deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, ku ka treguar një "sekret" profes
HOROSKOPI/ E enjte, 26 gusht: Si do të jetë dita e sotme për secilën shenjë Dashi Parashikohen zhvillime interesante në drejtim të punës. Mundësi të mira për të përmirësuar raporet ndërpersonale.
HOROSKOPI/ Sot çështjet profesionale rifitojnë rëndësi, do keni tensione në marrëdhënien në çift Dashi Marsi godet shenjën herët në mëngjes dhe do të mbetet në Dash deri në 6 janar 2021. Kjo ju bën energjik, të ven
Betohen 3 prokurorë të SPAK, Meta: Hetoni në mënyrë të pavarur! Tre prokurorë të rinj të SPAK janë betuar para Presidentit Ilir Meta. Sotir Kllapi, Vladimir Mara dhe Dritan Prençi,
Shoqata Profesionale e Futbollistëve: 22 % të lojtarëve aktual dhe të dikurshëm gjenden në depresion Shoqata Profesionale e Futbollistëve (PFA) foli me 262 anëtarë midis mesit të prillit dhe mesit të majit për të vlerësua
Gara për SPAK, kush janë tre prokurorët e rinj KLP ka zgjedhur ditën e sotme tre prokurorët e rinj që do jenë pjesë e SPAK. Kandidatët paraqitën para Këshillit një
Lleshaj hesht, i riu hëngri dru, mori dhe gjobë: Policia ia hedh paq (VIDEO) Eshtë pezulluar nga puna një nga efektivët që ka ushtruar dhunë ndaj një 15 vjeçari në Tiranë. Ngjarja u zbulua nga n
Zyrtare: La Liga vendos datën e rikthimit Tifozët me padurim janë duke e pritur rifillimin e futbollit dhe kthimit të normalitetit. La Liga pritet të filloj st
Më në fund Lampard fton yllin shqiptar në stërvitjet e Chelseat Një futbollist shqiptarë tashmë është bërë shpresë e së ardhmes së Chelseat. Gjiganti anglez tashmë ka nënshkruar kontra
Talenti shqiptar nënshkruan kontratë profesionale me Chelsean Armando Broja po kalon një formë të jashtëzakonshme me moshat e Chelseat, teksa pothuajse çdo javë ka qenë protagonist m
Reagon ashpër shoqata pas arrestimeve të arkitektëve për dëmet e tërmetit Ditën e sotme për herë të parë ka reaguar Shoqata e Arkitektëve të Shqipërisë për arrestimet pas tërmetit të 26 Nëntorit