999 rezultate për

prof

HOROSKOPI/ Dyshimet do t’ju ndjekin në këtë ditë, shenja e pafat Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të përballen me disa shqetësime gjatë kësaj dite. Këto shqetësime do të jenë të
Sfida interesante, ky djalë është në profil apo përballë? (FOTO LAJM) Të gjithë njerëzit kanë zakonet e tyre: disa kafshojnë thonjtë kur janë të stresuar, disa janë gjithmonë vonë. Mirëpo, t
Pedagogia shqiptare: Ty, Vankovska që i gëzohesh tragjedisë, pa të pështyrë nuk të lë! Nga pedagogia Gjyla Çeliku Kur të lindësh nga prindër me urrejtje, ti reflekton urrejtje dhe prania ime në vendin tim
Marcelo: Dhashë gjithçka për Zidane, ai ishte profesionist Marcelo lavdëroi Zinedine Zidane i cili u largua nga Reali duke fituar 3 tituj në Ligën e Kampioneve. Braziliani th
HOROSKOPI/ Dashurisë ose jepini statusin zyrtar, se jepini fund Dashi: Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet
Prokuroria akuza ndaj Profesorit në Gjakovë: Ngacmoi seksualisht 27 nxënës Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurit B.V., nga Komuna e Gjakovës, për veprën penale
Shokohet gazetari, profesoresha i heq të gjitha gjatë intervistës (VIDEO) John Humphrys, gazetar i BBC Radio 4, ka përjetuar ndoshta momentin më të sikletshëm të karrierës së tij. Në studio ai k
HOROSKOPI/ Një ditë plot suksese, kjo shenjë po ngjit shkallët e karrierës Dashi Mund të përballeni me disa tensione sidomos lidhur me sferën familjare dhe sentimentale. Do të jeni nën ndikimi
HOROSKOPI/ Para pa fund, kjo është shenja fatlume Ky është horoskopi për ditën e diel, 3 shkurt 2019. Dashi Do të jeni të dominuar nga humori i keq, si pasojë e një
HOROSKOPI/ Boll fajësuat të tjerët, kjo shenjë të kthejë gishtin nga vetja Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 2 shkurt 2019. Dashi Në momentet që jeni nervoz, ju bezdis edhe vetja juaj.
HOROSKOPI/ Një ditë kaotike, sfera sentimentale dhe profesionale e kësaj shenje është në rrezik Dashi: Gjatë kësaj të mërkure të lindurit e kësaj shenje do të jenë të dominuar nga një ndjesi nervozizmi në të gjith
Këto janë 10 profilet në Instagram që tërbojnë fansat (FOTO LAJM) Instagrami ka marrë vëmendje të madhe edhe te shqiptarët dhe dita ditës po e kalon edhe Facebook-un. E natyrisht vajzat
Klubi spanjoll pezullohet nga futbolli profesionist për 3 vite Reus është pezulluar nga futbolli profesionist për tri vite dhe është gjobitur me 250.000 euro nga gjykata disiplinore e
A ka rrezik Brezovica pas ortekut ku vdiq Arian Daci? Flet profesionisti Bujar Turjaka, profesor i skijimit, Fakultetit i Edukimit Fizik dhe Sportit, ka konfirmuar për Express se 120 pjesëmarrë
Me apo pa diplomë, zbuloni profesionet e deputetëve shqiptarë (FOTO LAJM) Nëse kuvendi shqiptar i vitit 1991 do të mbahet mend për prurjen më të lartë të akademikëve, parlamenti i sotëm do të nj
HOROSKOPI/ Lijini mënjanë polemikat, kjo ditë do të jetë e mbushur me sfida Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 23 janar 2018. Dashi Kjo e mërkurë do i gjejë të lindurit e kësaj shenje,
Juristja shqiptare tërbon instagramin, shfaqet pa të brendshme (FOTO LAJM) Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si “juristja më seks
HOROSKOPI/ Shmangni diskutimet në çift dhe familje, këtë shenjë e pret një “stuhi” Ky është horoskopi për ditën e premte, 18 janar 2018. Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të
Kush janë politikanët që s'kanë punuar asnjë ditë të vetme (VIDEO) Në Parlament gjejmë edhe nga ata deputetë që konsiderohen si pa profesion. Ata në gjithë jetën e tyre s’kanë bërë asgjë
Qeshni me lot/ E pushuan nga puna por iu ndryshua jeta, vendosi të bëhet profet Pak pas rënies së Bashkimit Sovjetik, Sergej Torop , një ish-polic i trafikut dhe punonjës në fabrikë, themeloi një sekt