999 rezultate për

prodani

"Asaj i është shkulur zemra", zbulohet lidhja që Kujtim Prodani ua mbajti të fshehtë të gjithëve Kujtim Prodani e ka mbajtur gjithmonë të fshehtë jetën e tij private dhe e ka ruajtur me fanatizëm. Megjithatë, pas v
Covid-19 i mori jetën, Eneda Tarifa zbulon pengun e madh të Kujtim Prodanit (FOTO LAJM) Këngëtarja Eneda Tarifa është shprehur se ishte duke bashkëpunuar me kantautorin Kujtim Prodani për disa projekte që mbe
10 këngët më romantike nga Kujtim Prodani (VIDEO) Kujtim Prodani i lindur në 1963-in, ndërroi jetë dje në moshën 57-vjeçare, si pasojë e Covid-19. Ndonëse u nda fare herë
Humbi jetën nga COVID-19, del fotoja e fundit nga spitali i Kujtim Prodanit (FOTO LAJM) Ditën e sotme u nda nga jeta kontautori i njohur Kujtim Prodani, humbje e cila ka prekur mbarë botën e artit në Shqipëri
"Një flamë, por do t'ja hedh!" Zbulohet SMS e fundit e Kujtim Prodanit i cili vdiq nga COVID-19 Arti shqiptar sot është në zi! Këngëtari dhe kantautori i njohur Kujtim Prodani ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-19.
Covid-19 i merr jetën Kujtim Prodanit, Elton Dedës nuk i besohet: Do të pres për një birrë (FOTO LAJM) Ditë zie për artin shqiptar. Kantautori i njohur, Kujtim Prodani, ka ndërruar jetë ditën e sotme, pasi ishte i infektuar
Myfarete Laze mes lotësh për humbjen e Prodanit: I shkruajta, por s'mora përgjigje Pas ndarjes nga jeta të kantautorit të njohur Kujtim Prodani nga koronavirusi, ka reaguar dhe këngëtarja Myfarete Laze.
"Ju flet Corona", Kujtim Prodani i dedikoi këngë virusit që i mori jetën (VIDEO) Kantautori Kujtim Prodani ka humbur jetën nga COVID-19, ndërsa prej ditësh ishte i shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi.
Koronavirusi i merr jetën Kujtim Prodanit Kantautori i njohur Kujtim Prodani ka humbur betejën me koronavirusin. Prodani ndodhej prej ditësh i shtruar në spita
"Sa miq e të afërm na more", Kujtim Prodani bën postimin prekës nga Sanatoriumi Këngëtari Kujtim Prodani është infektuar me Covid 19, dhe ndodhet i shtruar në spitalin Covid 2 në Tiranë. Lajmin e
"Bojkoti i Kategorisë Superiore me karakter politik", Prodani: E ekzagjeruar, po futemi në kohë zgjedhjesh Ish-sekretari i FSHF-së, Eduart Prodani, e ka cilësuar si shumë të rëndë bojkotin e klubeve të Kategorisë Superiore.
Vera Grabocka i refuzon këngën, reagon Kujtim Prodani Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë i ftuar këngëtari i njohur shqiptar Kujtim Prodani, i cili ka folu
U prezantua në Festivalin e RTSH-së me këngën e të atit, Kujtim Prodanit i refuzohet pjesmarrja Këngëtari i mirënjohur Kujtim Prodani është prezantuar këtë vit në Festivalin e 58-të të RTSH-së me një këngë të krijuar
Prodani: Federata është në një moment të vështirë I ftuar në emisionin Fair Play nga Enkeleida Zeko në News 24, ish-sekretari i Përgjithshëm i FSHF, Eduard Prodani, flet
Rrëqeth kantautori shqiptar: Si e kujtoj arrestimin e babait tim Ai është ndër kantautorët më të njohur të muzikës së lehtë shqiptare. Voltan Prodani gjatë gjithë karrierës së tij ka zg
Trondit kompozitori i njohur i TVSH-së: Lamturimë TVSH, më erdhi radha… Vetëm pak kohë më parë në media u përhap lajmi i shkarkimit të 3 kompozitorëve të njohur, Shpëtim Saraçi, Alfred Kaçina
"Qemal Stafa", edhe dy muaj jetë Stadiumi më i madh në vend, "Qemal Stafa" ka edhe dy muaj jetë. Të paktën ky është plani i hartuar në letër nga Federata
Skandali i uniformave, reagon FSHF-ja Më në fund ka mbërritur edhe reagimi i FSHF-s për ngjyrat e çuditshme të uniformës së Kombëtares, që ngjanin jashtëzakon
Skandali i trukimeve, Prodani: Do e luftojmë fenomenin Sekretari i përgjithshëm i FSHF-së, Eduard Prodani shpjegon problematikën e dyshimeve të ndeshjeve në kampionatin shqipt
Shteti "karton të kuq" dhunës në futboll Shteti shqiptar synon t’i japë karton të kuq dhunës në futboll. Pas ngjarjeve të rënda pas ndeshjes Laçi-Kastrioti, ku g