999 rezultate për

problemi

Legjenda Dino Zoff: Te Lazio punojnë për zgjidhjen e problemit Strakosha Tomas Strakosha është kthyer në një problem që kërkon një zgjidhje të shpejtë te Lazio. Portierit shqiptar i skadon
Ahmeti: Nuk janë shumë qytetarët pa shtetësi, problemi u politizua (VIDEO) Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, vlerëson se problemi i shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut që nuk kanë shtetësi është pol
Pse fiksoheni pas partnerëve të gabuar, u a zbulon shenja e horoskopit Horoskopi na ndihmon të kuptojmë edhe më veten, veprimet dhe shumë nga zgjedhjet që bëjmë në jetë. Një prej të cilave ës
Si pandemia thelloi problemin e mungesës së kushteve të punës në industrinë fasone 78.8% e vajzave dhe grave të larguara nga puna në fasoneri nga korriku i vitit të kaluar nuk kanë përfituar asnjë ndihmë
"Stop përbaltjes", Kalo zbulon ku qëndron problemi në dobësinë e sistemi shëndetësor Mjeku Tritan Kalo njihet si një nga kritikët e mëdhenj dhe ka bërë mjaft polemika me ata persona që në këtë periudhë pan
Sherr mes Melisës e Mevlanit: Nëse ndihesh budalla është problemi që ke ti me veten! “Për’Puthen” në Top Channel, pasditen e sotme nisi me një debat të fortë mes Melisës dhe Mevlanit. Fakti që Melisa zg
Rrëfehet Koeman: Problemi shëndetësor më ndryshoi pikëpamjen për jetën Ronald Koeman foli në një intervistë të gjatë për gjashtë muajt e tij të parë në krye të Barcelonës. Holandezi e pranoi
Rënia e Messit, Pirlo tregon problemin e vërtetë të argjentinasit Lionel Messi nuk ka qenë në formën e tij më të mirë në këtë fillim të sezonit 2020/2021, ndërsa Andrea Pirlo beson se çë
Shpërthen Erion Braçe: Lulzim Basha është një mutacion i Sali Berishës Zv.kryeministri, Erion Braçe ka komentuar akuzat e kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me fshehjen e numrit të viktimave
Sinjale të tjera largimi nga Messi: Jam lodhur duke qenë problemi për gjithçka në klub Komentet e fundit të Lionel Messi kanë vënë edhe një herë në qendër të vëmendjes marrëdhëniet e tij me Barcelonën, pikër
Mjeku i njohur: As 10% e shqiptarëve nuk e kanë kaluar Covid-19 Rektori i Universitetit të Mjekësisë, mjeku Arben Gjata, tha se as 10 përqind e popullsisë shqiptare nuk e ka kaluar kor
Nga diabeti tek problemet kardiake, thonjtë e këmbës tregojnë shumë për shëndetin tonë honjtë e këmbës lihen pas dore dhe vuajnë në heshtje sepse as të ashtuquajturit ekspertë nuk dinë t’u japin shpjegim. M
Avokati zbulon gjendjen e Maradonës Matias Morla, avokati i Diego Armando Maradona, dha lajmin se legjenda e argjentinës ka lënë ditën e sotme spitalin ku i
Po shtoni peshë edhe pse nuk hani shumë? Problemi me organizmin tuaj është ky Shumë prej nesh nuk e kuptojmë se ku po gabojmë, që nuk po mundemi të arrijmë peshën tonë ideale ose po shtojmë më shumë
Nuk po gjen "flutura" tek asnjë kandidat, Fjorela tregon hapur ku qëndron problemi (FOTO LAJM( Fjorela, një prej vajzave të emisionit televiziv ‘Për’Puthen’ është komentuar shpesh për qetësinë e saj, por në anën tje
Lajmi i madh për tifozët, Juventusi zgjidh problemin e Ronaldos për Barcelonën A do të luajë apo jo Kristiano Ronaldo kundër Barcelonës? Kjo është pyetja që të gjithë sportdashësit bëjnë pasi shu
"Kokëkuqja" e ngadaltë, Leclercu zbulon problemin Piloti i "Ferrarit", Charles Leclerc, ka deklaruar se një nga arsyet përse "kokëkuqja" këtë sezon të Formula 1 është mja
Challandes zbulon se ku ishte problemi në ndeshjen me Maqedoninë Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes sot ka mbajtur një konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme kundër Sllovenis
Pse nuk sulmon Lulzim Bashën? Rama: Problemi është Ilir Meta! Gjatë mbledhjes së Asamblesë së PS, kryeministri Rama sulmoi ashpër LSI, dhe presidentin Ilir Meta duke e cilësuar si pr
Tirana pa drita, OSHEE tregon ku qendron problemi Prej orësh, disa zona në kryeqytet ndodhen pa energji elektrike pasi një subjekt privat ka dëmtuar fiderin e tensionit t