999 rezultate për

problemet

8 të arrestuar tek Astiri, reagon Sandër Lleshaj Policia e Shtetit pak minuta më parë ka vënë në pranga 8 shtetas të cilët ishin pjesmarrës në protestën e Unazës së Re k
Mos hani kurrë domate nëse vuani nga problemet e mëposhtme shëndetësore Domatja është një ndër perimet më të pasura me vlera ushqyese që nuk mungon kurrë në tryezën tonë, pavarësisht periudhës
Holtz: VV e LDK kanë ide si t’i zgjdhin problemet e Kosovës Delegacioni i deputetëve gjermanë nga nënkomisioni për parandalimin e krizave zhvilluan këto ditë vizita në Kosovë e Ser
Mjekët japin alarmin: Mos hani kurrë domate nëse vuani nga problemet e mëposhtme shëndetësore Domatja është një ndër perimet më të pasura me vlera ushqyese që nuk mungon kurrë në tryezën tonë, pavarësisht periudhës
Problemet në Shkodër, Lleshaj: 15 vetave u ka ikur mendja Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj vizitoi sot Koplikun në Malësi të Madhe për inagurimin e një komisariati të ri. M
Gjendet zgjidhja për problemet që krijon Dembele te Barcelona Një nga gjërat për të cilat është kritikuar më shumë për Dembele në muajt e fundit është çrregullimi që ai ka në jetën e
Problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë. Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashurua
Bregu: Tkurrja e perspektivës europiane shton problemet në Ballkan “Mbajtja e gjallë e bashkëpunimit rajonal është një detyrë e lehtë për tu thënë, por jo aq e lehtë për tu bërë. Për shem
Flor Mumajesi lë pas problemet, ja plas në mes të natës: Thjesht të du (FOTO LAJM) lori Mumajesi gjithmonë i ka mbajtur të fshehta lidhjet e tij dhe nuk ka folur asnjëherë publikisht për to. Madje kohët
Problemet shëndetësore që paralajmëron gjaku në urinë Mund të duket e çuditshme, por jo gjithmonë mund ta vini re gjakun në urinë. Ndonjëherë, ka aq pak pika gjaku që shfaqen
Fillimviti i ri shkollor fillon me probleme të shumta “Edhe ky vit shkollor ka filluar me problemet e vjetra. Pati vonesa të teksteve shkollore në shumë shkolla në tërë Kosov
Gjiknuri: S’më takon mua të zgjidh problemet e dy opozitave Një tryezë me qëllim diskutimin mbi Reformën Zgjedhore, ky ishte qëllimi i përfaqësuesve të OSBE për ditën e sotme.
Çorapet apo zinxhiri, problemet me rrobat që keni hasur të paktën njëher në jetë (FOTO LAJM) Rrobat mund të na bëjnë të ndihemi të qetë dhe të sigurt, por ato gjithashtu mund të na bëjnë me dhimbje koke. Të ma
Zidane nuk mban më, flet për problemet tek Real-i Zinedine Zidane ka analizuar paraqitjet e deritashme të Real Madridit. “Los Blancos” kan bërë një start jo të mirë pa
“Isha e bindur se kisha tumor!” Lori Hoxha rrëfen problemet serioze me shëndetin (FOTO LAJM) Lori Hoxha ka vendosur për herë të parë t’u përgjigjet pyetjeve në lidhje me ankthin. Fashionista e njohur shprehet n
Problemet i kam me policinë: Zbradhet dëshmia e objektivit të breshërisë së kallashit në Korçë Juxhin Kulla ka dhënë dëshminë e tij para uniformave blu për të shtënat në drejtim të banesës së tij, në Korçë, mbrëmjen
Problemet e Icardit me Interin, i zbulon Nainggolan Radja Naiggolan këtë merkato verore u largua nga skuadra e Interit dhe kaloi tek Cagliari në formë huazimi. Ekipi i ri
Lindin problemet e para të Sarrit me Juventusin, trajneri nuk e lë dot duhanin Maurizio Sarri mund të rikthehet në stol kundër Napolit, por e ka mërzitur klubin duke refuzuar të heqë dorë nga duhani
Problemet në dhomën e gjumit në fakt, e paskan zanafillën në zyrë “Dhomë gjumi e vdekur”, është një shprehje që përdoret në rastet kur një çift ka javë, muaj ose edhe vite pa kryer marrë
Kush është i riu që u vra sot në Fier, zbulohen problemet e tij në të shkuarën Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në një kanal në fshatin Sulaj të Fierit, pranë kthesës së Hamilit. Trup