999 rezultate për

probleme

Infermieria e Realit është "full", probleme dhe për Marcelon Infermieria e Madridit vazhdon të ketë punë. I fundit që është dëmtuar në shtëpinë e Los Blancos është mbrojtësi i ma
Zidane nuk mban më, flet për problemet tek Real-i Zinedine Zidane ka analizuar paraqitjet e deritashme të Real Madridit. “Los Blancos” kan bërë një start jo të mirë pa
Pse nuk duhet të japësh para borxh, dy arsyet kryesore Të gjithë e duam më të mirën për familjarët dhe miqtë tanë. Financat përbëjnë një brengë të përditshme të njerëzve, dhe
BBC: Shkëlqimi i këtij populli të ri dhe me shumë probleme nga Ballkani në skenat më të mëdha të futbollit Kosova po ecën me hapa galopante. Vetëm 3 vite nga pranimi në UEFA dhe në FIFA, është pranë realizimit të një objektivi
“Isha e bindur se kisha tumor!” Lori Hoxha rrëfen problemet serioze me shëndetin (FOTO LAJM) Lori Hoxha ka vendosur për herë të parë t’u përgjigjet pyetjeve në lidhje me ankthin. Fashionista e njohur shprehet n
Vrau babain me sëpatë, Shahaj: Nuk jam penduar, e meritoi Arjan Shahaj, i cili 3 ditë më parë vrau babain e tij me sëpatë, është lënë në burg nga Gjykata e Fierit. Shahaj doli
Burri dhe vjehrra rrahin nusen, fëmijët tmerrohen nga ajo që shohin (FOTO & VIDEO) Publikohen pamje rrëqethëse që nuk duhen parë nga fëmijë. Historia e rëndë e dhunimit prej 8 vitesh martesë e kësaj vajz
Horoskopi për ditën e sotme, 4 shtator 2019 Dashi Ju pret një e mërkurë mjaft pozitive. Përfitoni në mënyrë që të rikuperoni disa situata që ju kanë stresuar së
Horoskopi 4 shtator 2019 Dashi Ju pret një e mërkurë mjaft pozitive. Përfitoni në mënyrë që të rikuperoni disa situata që ju kanë stresuar së
Probleme te Kombëtarja, dëmtohen dy futbollistë Kombëtarja shqiptare ndodhet në Durrës, ku po kryen përgatitjet në prag të ndeshjes ndaj Francës që do të luhet pas pak
Zbulohet zanafilla e të gjitha problemeve në çift mes Mozzik dhe Loredana (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, në media po përflitet se reperi Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana Zefi, po kalojnë një krizë në çif
Probleme në koncertin e Rita Orës në Kroaci, ankohen organizatorët (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të famshme të momentit dhe sigurisht edhe ndër më të paguarat. Rita Ora së fundmi mbajti
Problemet i kam me policinë: Zbradhet dëshmia e objektivit të breshërisë së kallashit në Korçë Juxhin Kulla ka dhënë dëshminë e tij para uniformave blu për të shtënat në drejtim të banesës së tij, në Korçë, mbrëmjen
Problemet e Icardit me Interin, i zbulon Nainggolan Radja Naiggolan këtë merkato verore u largua nga skuadra e Interit dhe kaloi tek Cagliari në formë huazimi. Ekipi i ri
Loredana dhe Mozzik kanë probleme? Reagon reperja (FOTO LAJM) Jo më larg se dje u tha se mes dyshes Loredana dhe Mozzik kanë nisur problemet. Fansat kanë nisur të shqetësohen pasi
"James Rodriguez ka probleme mendore" Vazhdon momenti i keq për James Rodriguez. Kolumbiani mund të ketë marrë miratimin e Zidane për të qëndruar në Madrid dh
Lindin problemet e para të Sarrit me Juventusin, trajneri nuk e lë dot duhanin Maurizio Sarri mund të rikthehet në stol kundër Napolit, por e ka mërzitur klubin duke refuzuar të heqë dorë nga duhani
Skënderbeu pa frena, Partizani "korr" suksesin e parë nën drejtimin e Lerda (VIDEO) U nevojiten 180 minuta që Partizani i Franco Lerdës ta marrë fitoren e parë në kampionat. "Demat e kuq" janë kthyer n
Tirana dy ditë pa energji elektrike, ja zonat të cilat do të kenë probleme OSHEE ka njoftuar sot të gjithë banorët e Tiranës se nesër dhe pasnesër në disa zona do të kenë ndërprerje të energjisë
Probleme me dashurinë dhe ligjin, mamaja e Stresit bën gjestin prekës (FOTO LAJM) Stresi është një nga reperët më të suksesshëm dhe më të dashur nga i gjithë publiku shqiptar dhe jashtë saj. Kohët e