999 rezultate për

problem

Maska ju krijon probleme me frymëmarrjen? Zbuloni mënyrën si të forconi mushkëritë Përdorimi i maskave është bërë një pjesë integrale e jetës sonë që kur pandemia pushtoi botën. Mbajtja e maskës është bë
10 vite me probleme shëndetësore, si erdhi fundi i Maradonës? Bota e sportit veçanërisht e futbollit është shokuar. Lajmi për vdekjen e legjendës Diego Armando Maradona ka prekur të
Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit dhe paralajmëron disa shenja: Nuk ju duan kolegët Dashi Sot per ju dita rezervon nje problem me koken apo stresin, i cili vjen dhe ju mblidhet nese nuk keni marredheni
Sandër Lleshaj flet për problematikën në Skrapar: Të implikuar në nivele të ndryshme Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur nga Berati për drejtorinë e qarkut duke evidentuar të metat dhe problemati
Befason drejtori sportiv i Juventusit: Dybala ende ka probleme me Covid-19 Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici tregon se pse Dybala nuk po arrin ta gjej vetën ende në lojën e Juventusit, ai bes
Nuk kanë fund problemet te Barcelona, Pique pritet të mungoj gjatë Klubi i Barcelonës sonte pësoj humbje 1:0 nga Atletico Madridi, ndeshje e vlefshme për La Liga. Megjithatë, kjo humbj
Nga problemet me jashtëqitjen tek trajtimi i anemisë, pse duhet të hani sa më shumë hurma Shpeshherë është quajtur edhe si “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7
Shpërthen Erion Braçe: Lulzim Basha është një mutacion i Sali Berishës Zv.kryeministri, Erion Braçe ka komentuar akuzat e kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me fshehjen e numrit të viktimave
Kukësi në telashe, pas problemeve me pagat lojtarët bojkotojnë stërvitjen Plas te Kukësi para ndeshjes kundër Teutës. Skuadra nuk ka dalë sot në seancën e radhës stërvitore për shkak të problemi
Sinjale të tjera largimi nga Messi: Jam lodhur duke qenë problemi për gjithçka në klub Komentet e fundit të Lionel Messi kanë vënë edhe një herë në qendër të vëmendjes marrëdhëniet e tij me Barcelonën, pikër
Burim i rrezikshëm aksidenti, problemet e mëdha në këtë lagje të Beratit (VIDEO) Namir Lapardhaja ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku denoncon punën që sipas tij qeveria nuk ka bërë në
Problemet me fushën në "Air Albania", merret vendimi ku do të luhet Shqipëri-Bjellorusi Ishte një mundësi që ndeshja e nesërme mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë të zhvendosej në "Elbasan Arena", për shkak të ku
Probleme me pasurinë, KPK konfirmon në detyrë prokuroren Bejko Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka konfirmuar në detyrë prokuroren Dorina Bejko mëngjesin e sotëm. Komisioni
Mjeku i njohur: As 10% e shqiptarëve nuk e kanë kaluar Covid-19 Rektori i Universitetit të Mjekësisë, mjeku Arben Gjata, tha se as 10 përqind e popullsisë shqiptare nuk e ka kaluar kor
Nga diabeti tek problemet kardiake, thonjtë e këmbës tregojnë shumë për shëndetin tonë honjtë e këmbës lihen pas dore dhe vuajnë në heshtje sepse as të ashtuquajturit ekspertë nuk dinë t’u japin shpjegim. M
U bë meme në rrejte sociale, flet Dua Lipa: Më shkaktoi probleme me shëndetin mendor (VIDEO) Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa është një nga këngëtaret më të njohura në botë, por nuk i ka shpëtuar bullizmi
Bashkimi Evropian përgëzon Joe Biden për fitoren Shefi i politikës së Jashtme, Josep Borrell, përgëzoi për fitoren historike, siç e quajti ai, të dyshes Biden-Harris. Ai
A e dini çfarë i bëjnë gjethet makinës, nëse e lini gjithë ditën me to? Të gjithë shoferët kanë vështirësi kur bie bora e parë. Por çfarë ndodh kur vjen vjeshta? Këto ditë, shoferët janë të mu
Avokati zbulon gjendjen e Maradonës Matias Morla, avokati i Diego Armando Maradona, dha lajmin se legjenda e argjentinës ka lënë ditën e sotme spitalin ku i
U bë meme në rrjet, Dua Lipa rrëfen se kaloi probleme me shëndetin mendor (FOTO LAJM) Dua Lipa u bë e njohur menjëherë pas publikimit të albumit të saj të parë, që i dha sukses të jashtëzakonshëm. Por një v