999 rezultate për

probishtip

MAQEDONI/ 10 viktima dhe 865 raste të reja me Covid-19 Ministria e Shëdetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2449 testime të realizuara , 865 persona kanë rezultua
Pendarovski në Probishtip dhe Karbinci: Nuk do të lejojmë kthim në të kaluarën Kandidati i përbashkët për president, Stevo Pendarovski, sot ishte për vizitë në Probishtip dhe Karbinci, ku nga banorë
Zgjedhjet në Shtip dhe Probishtip po zhvillohen pa probleme Pa probleme po zhvillohen zgjedhjet lokale 2017 në 80 vendvotime, informon kryetarja e KKZ-së-Shtip, Senka Andreeva.
Akuzohet për përdhunim kryetari i komunës së Probishtipit Toni Tonevski, kryetari i komunës së Probishtipit është akuzuar për përdhunim nga një e punësuar në këtë komunë. Pun
Kryeministri Dimtriev voton në Probishtip Kryeministri i ngarkuar për zbatimin e zgjedhjeve, Emil Dimitriev, ka votuar sot për zgjedhjet e parakohshme parlamentar
Biografia / Ja kush është Emil Dimitriev, kryeministri i ri i Maqedonisë Sekretari i përgjithshëm VMRO-DPMNE-së, Emil Dimitriev, do të zëvendësojë Nikolla Gruevskin në postin e kryeministrit, i
Sherr për kufomë në spitalin e Shtipit Një luftë e vërtetë ka filluar mbrëmë para spitalit të Shtipit mes dy agjencive të licencuara për shërbime varrimi, njër