999 rezultate për

prive

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Sara dhe Ledri po shpërngulen jashtë vendit (FOTO LAJM) Pritjes së ëmbel po i vjen fundi dhe Sara dhe Ledri po pergatitetn te jenë prindër shumë shpejt. Dhurata e parë publi
Çfarë po ndodh me Libertën, a do të vazhdojë emisioni apo ka përfunduar? (FOTO LAJM) Emisioni “Prive” me moderatore Liberta Spahiu prej vitesh ka sjellur më të rejat e showbizz-it vendor. Por, tashmë ka
"Të qeshim sëbashku", Liberta Spahiu publikon videot e "fshehta" (VIDEO) Moderatorja e njohur kosovare, Liberta Spahiu ka ndarë së fundmi në ‘Instagram-in’ e saj një video ku shfaqet gjatë xhir
Ish bashkëshorti i Adrola Dushit qenka i lidhur me Antonetën e "Përputhen"? Vetëm pak orë pasi Antoneta u akuzua se ishte e lidhur jashtë “Përputhen,” Prive rrëmoi dhe na serviri një emër: Adis Pa
Më në fund, Rudina Dembacaj fotografohet krah ish-deputetit Frroku (FOTO LAJM) Pasi lajmëroi se po divorcohet me babain e vajzës së saj, Aleksin, Rudina Dembacaj është përfolur për një lidhje të re d
Pas ndarjes së bujshme, Nora dhe Roberti fotografohen bashkë Ndarja e Robertit me Norën akoma nuk është harruar. Ata treguan në fund të kësaj vere se gjithcka kishte marrë fund p
Tjetër dasmë VIP në showbiz-in shqiptar! (FOTO LAJM) Një vit pas dasmës së madhe në familjen Gjikolli, një tjetër do të bëjë bujë në showbiz-in shqiptar. Vëllai i Gjikos,
Kjo është shtëpia luksoze ku do të jetojnë Blero dhe Afrona (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë na ndajnë nga dasma e shumëpritur e këngëtarit Blero Muharremi me partneren e tij, Afrona Dikën. Çift
E imagjinoni një bashkëpunim mes Dafinës dhe Taynës, çfarë thonë këngëtaret (FOTO LAJM) Tayna është kthyer në një nga reperet më të komentuara në media që kur publikoi videoklipin e parë e deri më sot që numë
Albana Osmani largohet nga Top Channel, shkaqet (FOTO LAJM) Albana Osmani është një ndër emrat që është shfaqur në ekranin e Top Channel që në themelim të këtij televizioni. Sot
E papritur, Ledri Vula anulon të gjitha koncertet Reperi më i pëlqyer shqiptar Ledri Vula, ka anuluar të gjitha koncertet. Lajmin për PRIVE e ka konfirmuar edhe menaxh
Çfarë e kënaq Kejvinën (VIDEO) E bukur seksi, provokuese Kejvina Kthella i çmendi të gjithë që me daljen e saj të parë. Velina u kthye në vajzën më
Këngëtarja tregon dramën dhe përlotet: Nëna më vuan nga kanceri Këngëtarja Fjolla Morina ka munguar në daljet e saj publike. Arsyeja ka qenë e ëma e saj e cila vuan nga një sëmundje
Surprizë, këngëtari shqiptar do të behet baba binjakësh Këngëtari Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij, Egzona do të bëhen prindër për herë të dytë. Pas vajzës me emrin
Elita dhe Gjiko do të martohen, zbulohet data dhe vendi Pasi Gjiko dhe Elita Rudi postuan në llogaritë e tyre në Instagram një foto nga propozimi për martesë i këngëtarit nisën
Moderatorja e njohur shqiptare flet me shifra, tregon sa para ka në bankë Moderatorja e njohur, Liberta Spahiu, prej disa javësh ka udhëtuar drejt Zanzibarit në Tanzani, ku përveçse po zhvillon
Këngëtari shqiptar merr shumën marramendëse për një koncert Reperi Unikkatil është rikthyer së fundmi në skenën muzikore shqiptare. Duke hequr dorë nga imazhi i tij mistik, ai p
I dashuri i këngëtares shqiptare, milioner por me një të shkuar shumë të errët Po qarkullon me shpejtësi në media ditën e sotme lajmi se këngëtarja Morena Taraku është e lidhur me miliarderin nga Teh
U nda pas 3 vitesh martesë, reagon këngëtari shqiptar Një vit më parë u bë baba për të parën herë pasi kurorëzoi dashurinë me Lulkacela Jasharin. Sidoqoftë, si rrufe në qi
Kë po e ironizon Liberta Spahiu? (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur fillimisht si modele, teksa në vitin 2009 filloi edhe punën si moderatore në programin e shoubizit “Pr