999 rezultate për

private

Zbulohet çfarë i ka bërë Wanda Icardit gjatë pushimeve (FOTO LAJM) Nga Argjentina mbërrin një kuriozitet në lidhje me çiftin Icardi-wanda ndodhur një vit më parë, kur të dy nuk ishin en
Njihuni me pronën private më të madhe në botë Është përuruara në New York oborri gjigant “Hudson Yards”. Kjo është prona më e madhe private në botë, plot 28 hekta
Shqipëri-Turqi, siguria private stërvitje të vecantë për ruajtjen e sigurisë Më 22 mars, Kombëtarja shqiptare do të nisë aventurën e saj në ndeshjet kualifikuese për ‘Euro 2020’ me ndeshjen ndaj Tu
Nga Lokali Franit tek ai i Isufit, ku do të votojnë shqitarët më 30 qershor Edhe për zgjedhjet vendore të 30 qershorit, shqiptarët do të jenë të detyruar që t’u drejtohen lokaleve apo ambienteve t
Vuçiç e quan serbe private ministren e Kosovës Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka reaguar pas emërimit të Dijana Zhiviqin në krye të Ministrisë së Bujqësisë.
Derbi Tirana - Partizani, policia merr masa të rrepta Tirana dhe Partizani do të luajnë të premten ndeshjen e tretë më të rëndësishme të këtij kampionati, derbin mes tyre. Dh
"Në marrëdhënie jam e ëmbël", Era Rusi flet për jetën private Era Rusi ishte e ftuara e Bieta Sulos në “Ftesë në Pesë”, për të folur mbi aktivitetet e shumta muzikore, si dhe të reja
Shqiptarëve u ngarkohet një taksë e re për naftën Komisioni i Prokurimeve Publike i ka hapur rrugën koncesionit të shumëpërfolur për “kontrollin e pompave” në stacionet e
Nisin kërkimet nënujore për të gjetur Emiliano Salan Më shumë se 300 mijë funte janë grumbulluar për të mundësuar kërkimet private për futbollistin e zhdukur Emiliano Sala.
Alida flet për herë të parë për ndarjen e vëllait të saj nga gruaja Këngëtarja Alida Duka, dhe motra e Stines nuk ka mundur dot t’i shmanget një pyetjeje rreth ndarjes së vëllait. E py
Paralajmërimi i frikshëm, kriminelët serbë do të dalin nga burgu Christoph Flugge, ish gjykatës i Tribunalit të Hagës dhe Mekanizmit Ndërkombëtar për drejtësi e ka akuzuar gjykatësin Je
Brenda dy muajsh tri punonjëse të Meghan largohen nga puna Truproja femër e Meghan Markle ka dhënë dorëheqjen nga puna, pas më pak se një viti në këtë detyrë. Ajo është e treta ng
Rama e pranon për herë të parë: Linda, pjesë e bankës private Ka qarkulluar gjatë në media fakti se gruaja e Kryeministrit Rama, Linda Rama është pjesë e një banke private në Shqipër
Xhandarët e Lleshit dhe policia private e Safet Gjicit rrahin studentët e UT (FOTO & VIDEO) Ka qenë e paprecedent ajo që ndodhi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në fakultetin e Drejtësisë dhe atë te Ekon
Policia private terror gjatë natës ndaj studentëve të Juridikut (VIDEO) Studentët e Ekonomikut dhe të Juridikut janë ngujuar në fakultetet përkatëse që prej mëngjesit të djeshëm. Ata kishi
Pasi u kënaqën me mish e verë, Thaçi thotë se Agim Bahtiri është njeri i respektuar I pari i vendit, Hashim Thaçi ka komentuar darkën në Mitrovicë ku ishin të ftuar fytyra të njohura të politikës, përfshi
Festë private me miqtë, pamjet intime brenda super ditëlindjes së Ingrit Gjonit Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka festuar 36-vjetorin e saj të lindjes. Së bashku me miq e familjarë, ajo e ka pri
Luana nuk gjen rehat, ndryshimet drastike të moderatores (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana vjollca është një ndër personazhet më aktivë në rrjetin social Instagram, ku ndan me fansat e
Grabitja e blindit me 7.5 mln lekë, në pranga dy punonjësit 7.5 milione lekë te rinj janë grabitur ditën e djeshme nga makina e një kompanie sigurie private. Makina po dërgonte
"I hëngsha dasmën", Rozana flet për përballjen me Kreshën Ditën e sotme në një intervistë për “Thumb” këngëtarja Rozana Radi ka folur rreth marrëdhënies së saj me reperin Mc Kres