999 rezultate për

priv

Vaksina, shpresë për bizneset turistike në Maqedoni Punonjësit e turizmit besojnë se pa të ashtuquajturat pasaporta të Kovidit ose kartat e vaksinimit, nuk do mund të imagj
Qytetarët shqiptarë kanë paguar 7 milionë euro te privatët për testet e COVID-19 Qytetarët shqiptarë për të kryer teste për COVID-19 në laboratorët privatë në vend, arrijnë në 7 milionë euro. Gazeta
Emisionet e tyre bëjnë namin, misteri pse Luana dhe Bora u "përjashtuan" nga klipi festiv (FOTO LAJM) “Top Media” ka publikuar edhe këtë Krishtlindje këngën e fundvitit, të shndërruar për 19 vite në një traditë të televizi
COVID-19, sot në Kosovë hyjnë në fuqi masat e reja kufizuese Në kuadër të situatës nga Covid 19 këtë të mërkurë hyjnë në fuqi masat e reja kufizuese të marra nga qeveria në detyrë e
Në këto vende mos u lidhni kurrë me WiFi Ndoshta jeni lidhur me internet të paktën një herë në një qendër tregtare apo hotel, qoftë për arsye biznesi apo private
Policia me dorë të hekurt, mbi 130 të shoqëruar nga protesta për Rashën Policia e Tiranës ka vënë në pranga 25 persona dhe ka proceduar penalisht 130 të tjerë pas ditës së tretë të protestës p
Sali Berisha: Militantë të PS-së u infiltruan në protestë duke kryer dhunë barbare Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se militantë të Partisë Socialiste janë infiltruar brenda protestës së mbrëmshme në
Ronaldo ia plotëson të gjitha, por me kë argëtohet Georgina në charter privat (FOTO LAJM) Modelja Georgina Rodriguez ka ndarë me më shumë se 22 milionë ndjekësit e saj në Instagram udhëtimin e saj të fundit dhe
Rrëzohet helikopteri në Francë, vetëm një i mbijetuar Një helikopter u rrëzua në Alpet Franceze, duke i marrë jetën 5 personave që ndodheshin në bord. Sipas BBC, helikopteri
"Kemi nisur bashkëjetesën", Soni Malaj rrëfen detaje nga jeta private (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Soni Malaj, ishte e ftuara speciale në rubrikën “Tani mund të këndosh” me Ardit Gjebrean. Gjatë int
Nga makinat luksoze tek avionët privatë, si festojnë vajzat miliardere pas izolimit (FOTO LAJM) Izolimi në Britaninë e Madhe përfundoi dhe disa të rinj nisën menjëherë që të festojnë këtë fakt. Fëmijët e pasur të “In
"200 mijë euro udhëtim me avion privat", Berisha zbulon pse mungon Rama sot në Kuvend Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka munguar gjatë seancës Parlamentare. Për këtë mungesë, ish-kryeministri Sali B
Avioni privat "lë në baltë" Lacion, moti i keq bën që skuadra të kthehet në shtëpi me një tjetër Bëri shumë bujë lajmi se Lacio ka marrë një avion privat, e madje edhe një nga futbollistët kryesorë të skuadrës si Luis
Qeveria shpall gjendjen e krizës për 30 ditë Qeveria e Maqedonisë së Veriut në seancën e sotme mori vendim për shpalljen e gjendjes së krizës për 30 ditë. Vendim
Filipçe: Na pret periudhë kritike, në dispozicion do të jenë edhe kapacitetet e të gjitha spitaleve dhe klinikave private Kjo periudhë është me të vërtetë kritike. Po presim periudhë në të cilën numri i sapodiagnostikuarve nga Kovid-19 do
Rama del zbuluar, kush është vartësi i tij që u shtrua në spital privat pas infektimit me COVID-19 Kryeministri Edi Rama përsëriti dje nga Vlora se spitalet tona publike nuk kanë asgjë më pak se ato të Gjermanisë, Turqi
Rama sulmon spitalet private në vend: Duan vetëm të shesin ilaçe! Kryeministri Rama vazhdon të këmbëngulë se spitalet shtetërore në vend të ngritura për COVID-19 përmbushin të gjitha kus
Bleona Qereti me tone të ashpra: Mediat më shkatërruan martesën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka vendosur që të mbajë sa më private jetën e saj personale. Në një inter
Meta i bën thirrje qeverisë për menaxhimin e COVID-19: Të bëhet koordinimi me sistemin privat Presidenti Meta i ka bërë thirrje qeverisë për manaxhimin e COVID-19. "Në këto kushte, është tepër e domosdoshme të s
Bleona Qereti: Media në Shqipëri më shkatërroi martesën e parë, mos më krahasoni me modelet e Instagramit Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka treguar se e ka vuajtur për një kohë të gjatë ndërhyrjen e medies në je