999 rezultate për

princit

Krah princit dhe princeshës së Shqipërisë, si shkëlqeu Grida Duma (FOTO LAJM) Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka postuar disa foto nga festivali "Vox baroque", i cili u mbajt ditën e djeshme ku ar
Dalin fotot e tradhtisë së Princit William me modelen australiane (FOTO LAJM) Zëra që krijojnë siklet brenda familjes mbretërore angleze, pasi thuhet se princi i kurorës William, ka tradhtuar të sho
Princesha heq dorë nga titujt dhe luksi, martohet me një nënpunës të thjeshtë Princesha e Japonisë, 28-vjeçarja Ayako është martuar me të dashurin e saj 32-vjeçar Kei Moriya, nëpunës në një kompani
​Pronarët e Unitedit i përgjigjen princit arab Pas raportimeve se princi arab, Mohammad bin Salman, dëshiron të blejë Manchester Unitedin, tani është bërë e ditur se f
"Virgjëria hyri në mesin e Camillas dhe princit", pse u martua Charles me Dianën Princi Charles dhe historia e tij me Camilla Parker Bowles ka qenë sa e dhimbshme aq edhe e trazuar. Në një dokumenta
Nuk e heq nga gishti, zbardhet misteri i unazës së zezë të princit Harry Princ Harry dhe Meghan Markle në Australi, janë gjithmonë në vëmendjene e mediave. Përveç lajmit të shtatzanisë një
Zbardhet gjithçka, truproja i princit saudit organizoi vrasjen e gazetarit Zyrtarët turq kanë konfirmuar se Maher Mutreb e ka udhëhequr ekipin i cili qëndron pas zhdukjes dhe likuidimit të gazeta
Aksident automobilistik, plagoset princi e shoqja ndërron jetë Një princ kamboxhian që dikur ka qenë kryeministër i atij vendi është plagosur, ndërsa gruaja e tij ka ndërruar jetë gja
Ky ishte gjesti i Putinit ndaj princit Saudit pas golit që Rusia i bëri Arabisë (FOTO LAJM) Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe Princi i Kurorës së Arabisë Saudite Muhamed bin Salman janë duke e ndjekur sëbas
Historia e parrëfyer e dashurisë së princit shqiptar me Helenën Nga Moikom Zeqo Një dashuri dhe tragjedi tronditëse e princit arbënor Tanush Topia me princeshën franceze Helena
Putin i tregon Princit arab makinën e re, ja si duket nga brenda (VIDEO) Presidenti rus Vladimir Putin i ka treguar makinën e tij luksoze princit të kurorës së Abu Dhabi, Mohammed bin Zayed Al
Për dashurinë ndaj princit, Meghan sakrifikoi karrierën e saj Të qenurit bashkëshortja e një Princi nuk mund të jetë aq e lehtë sa mendohet. Meghan Markle që pas fejesës së saj m
Publikohen fotot e para të Princit të vogël Louis (FOTO LAJM) Familja mbretërore ka publikuar fotot e para të princit tw vogwl. Ata nuk kanë zgjedhur një fotograf profesionist, por
Dalin foto të papublikuara të Meghan Markle! Se keni parë kurrë kështu (FOTO LAJM) Meghan Markle, gruaja e ardhshme e Princit Harry, tashmë është bërë një ikonë e modës dhe bukurisë. Nga veshjet, flo
William dhe Kate i vënë emrin princit të ri Kate Middleton ka lënë spitalin për t'u rikthyer në Pallatin Mbretëror vetëm 7 orë pasi solli në jetën fëmijën e saj të
Më duket se e gjetëm, ky është emri i princit të vogël? Pasardhësi më i vogël i familjes mbretërore britanike erdhi në jetë para disa ditësh dhe aktualisht mediat po gëlojnë du
Kate Middleton dhe Princi William do të njoftojnë sot emrin e princit të vogël Kate Middleton dhe Princi William zbuluan të hënën djalin e tyre të porsalindur, duke mbajtur në dorë princin e vogël n
Përshëndetja e parë e princit të vogël të Anglisë, Kate shfaqet në publik pas lindjes Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton lindi sot djalë, bëri të ditur selia e saj pallati Kensington. Dukesha ka sjellë
Askush nga të ftuarit sdo mund të hajë tortën e dasmës së Meghan dhe princit Harry Pastiçeria e tortës së dasmës së Meghan Markle dhe Prince Harry është zbuluar se ndodhet në Londër. Mysafirët e ftuar
Çmimi marramendës i dasmës së princit Harry me Meghan Markle Që ajo e një princi nuk ka si të jetë një dasmë si gjithë të tjerat, qofshin këto edhe shumë të mira, kjo nuk është as e