999 rezultate për

princesha

Lady Diana, princesha më e bukur e të gjithë kohërave (FOTO LAJM) Perfeksioni i portretit të saj është shpjeguar nga një kirurg profesionist, i cili ka studiuar raportin e artë dhe ideal
Dalin pamjet, si u martua në heshtje princesha Beatrice me biznesmenin (FOTO LAJM) Princesha Beatrice vendosi të zhvillonte një ceremoni private, edhe pse do të kishte dashur diçka të ngjashme me atë të
Si duken Princeshat e Disney me flokë të shkurtra (FOTO LAJM) Një prerje e re e flokëve mund ta bëjë një person të ndihet krejtësisht i ndryshëm nga jashtë, edhe nëse është vetëm një
E bukur dhe e guximshme, njihuni me princeshën arabe që ka thyer rregullat e sheikëve (FOTO LAJM) Deena Abdulaziz Al-Saud është princesha e Arabisë Saudite. Ndryshe nga banorët e zakonshëm të vendit, ajo nuk vesh as hi
Princeshat perfekte të përrallave, por si do të dukeshin me disa kile më shumë (FOTO LAJM) Ne njohim princeshat e përrallave për personalitetet e tyre të buta, fisnikërinë dhe trupat e tyre të përkryer të hollë.
U martua me dikë me ngjyrë, princesha tregon paragjykimet Duket se paragjykimeve dhe racizmit nuk i shpëtojnë as familjet mbretërore. Princesha e Norvegjisë Märtha Louise, tre
E bukur dhe e guximshme, njihuni me princeshën arabe që ka thyer rregullat e sheikëve (FOTO LAJM) Deena Abdulaziz Al-Saud është princesha e Arabisë Saudite. Ndryshe nga banorët e zakonshëm të vendit, ajo nuk vesh as hi
Luksi i mbretërorëve, kush nga princeshat është më e pasur? Ju kishte lindur ndonjëherë pyetja se kush është më e pasur Meghan apo Kate? Dy Dukeshat janë shumë të ndjekura dhe g
La pas djalin dy vjeç, ndahet nga jeta në moshë të re Princesha e Austrisë (FOTO LAJM) Ka humbur jetën në moshën 31 vjeçare Princesha e Austrisë, Maria Galitzine. Mediat e huaja shkruajnë se për pak ditë ajo
Dalin sekretet e Princeshë Dianës: Kapën të dashurin zhveshur në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) Një libër i publikuar së fundmi, sjell disa sekrete të sikletshme nga Pallati Mbretëror, që kanë të bëjnë kryesisht me j
Vdes princesha e Spanjës nga koronavirusi Koronavirusi i ka marrë jetën një princeshe në Spanjë. Ka humbur jetën nga koronavirusi princesha e Spanjës Maria Te
Tradhëtoi miliarderin me rojen, sheikut i dalin në dritë torturat (FOTO LAJM) Sundimtari miliarder i Dubait, Sheiku Al Maktoum urdhëroi rrëmbimin dhe torturimin e dy vajzave të tij të arratisura dh
Aspak dashuri, zbulohen letrat e Princit Filip për Princesh Dianën (FOTO LAJM) Princesha Diana dhe Princi Charles patën një divorc të ashpër që shqetësoi të gjithë Familjen Mbretërore. Detaje inti
Kush nga princeshat është më e pasur, Kate apo Meghan? Ju kishte lindur ndonjëherë pyetja se kush është më e pasur Meghan apo Kate? Dy Dukeshat janë shumë të ndjekura dhe g
Tre princeshat e familjes! Ariana Fejzullahu ndan kartolinën më të bukur për 2020-ën (FOTO LAJM) Në shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu dhe partnerja e tij, Ariana, u bënë prindër për herë të ka
Tensionet mes Harryt dhe William, çfarë mendon Princesha për këtë? William dhe Harry tashmë kanë mes tyre disa tensione konflikte të cilat kanë shqetësuar gjithë familjen. Sipas Us Wee
Ceremonia befasuese, si e festoi 18-vjetorin Princesha e Kurorës në Belgjikë (FOTO LAJM) Shumica e adoleshentëve festojnë ditëlindjen e 18-të me një festë ose pije me miqtë. Por ishte një çështje vërtet më
Protestat për klimën, arrestohet princesha belge Protesta për klimën ka bërë që shumë personazhe publike të arrestohen. Midis tyre është edhe Princesha belge Esmerald
Si princeshat e përrallave, Angelina Jolie shkëlqen në premierën e filmit të ri (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun, Angelina Jolie, është parë së fundmi në Londër në premierën e filmit të saj më të r
Me fustan princeshash, kërcimi i Jonidës dhe Besnikut nuk duhet humbur (VIDEO) Pas ceremonisë së martesës që u mbajt buzë detit, në prani të miqve dhe familjarëve, Jonida Vokshi dhe Besnik Kraja viju