999 rezultate për

princ

“Princesha” saudite grabit miliona euro bizhuteri në Paris Një grua ka vjedhur 1,6 milioni euro bizhuteri në një argjendari luksi në Paris, pasi i kishte zëvendësuar me çokollata
Mori 31 milion paund dhe u arratis nga sheiku, princesha kërkon kujdestarinë e fëmijëve Historia e tyre u bë bujë në të gjitha mediat ndërkombëtare. Pasi i dha fund martesës 15-vjecare me sheikun Mohammed, u
Princ Harry dhe Meghan Markle zbulojnë sa fëmijë duan të kenë Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të parë në muajin prill të këtij viti, megjithatë duket se çifti i
U larguan nga pallati mbretëror për të jetuar në fshat, kjo është arsyeja pse Meghan dhe princ Harry e bënë këtë Pas lindjes së djalit të tyre të parë, Meghan Markle dhe Princi Harry u larguan nga pallati mbretëror.Ata u zhvendosën n
Martesa Princ Harry-t me Meghan ishte zgjidhje emergjente? (FOTO LAJM) Lajmet për familjen mbretërore, nuk kanë fund. Pas Meghan Markle, tani është radha e Princ Harry. Në media thuhet
Si duken Princeshat e Disney me flokë të shkurtra (FOTO LAJM) Një prerje e re e flokëve mund ta bëjë një person të ndihet krejtësisht i ndryshëm nga jashtë, edhe nëse është vetëm një
Komenti i Kevin-Prince Boateng në foton e Sattas të lë pa fjalë (FOTO LAJM) Fansat e tyre janë shumë të lumtur, Melissa Satta dhe Kevin-Prince Boateng janë sërish bashkë. Të gjithë duartrokasin du
"Krenohem me ty Ramush", edhe Princ Leka në krah të Haradinajt Edhe trashëgimtari i fronit mbretëror, Princ Leka II reagon pas dorëheqjes së Ramush Haradinajt dhe thirrjes së tij në G
Ish e dashura fton familjen mbretërore në dasmë, po Princi Harry do të shkojë? (FOTO LAJM) Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që shumë shpejt të celebrojë dashurinë e saj me martesë. “The Sun”
Po ju do donit ta festoni ditëlindjen si djali i Kate Middleton dhe Princ William? (FOTO LAJM) Familja mbretërore ka menduar ta festojnë ditëlindjen e Princ George në mënyrën më të veçantë. Princ William dhe partner
Del në ankand bluza e palestrës së Princeshë Dianës, nuk do u besoni syve për sa u shit (FOTO LAJM) Edhe pse ka ndërruar jetë disa vite më parë, Princeshë Diana vazhdon të komentohet në media. Fatmirësisht ajo ka lënë
Krah princit dhe princeshës së Shqipërisë, si shkëlqeu Grida Duma (FOTO LAJM) Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka postuar disa foto nga festivali "Vox baroque", i cili u mbajt ditën e djeshme ku ar
"Fustani i hakmarrjes", cili është sekreti që fshihet pas fustanit të zi të princeshë Dianës (FOTO LAJM) Në qershor të 1994-ës Lady Diana veshi një fustan jo shumë të përshtatshëm për një princeshë. Fustani i zi ishte i ngush
Nuse këtë verë, këto janë modelet e flokëve për t' u dukur një princeshë e vërtetë (FOTO LAJM) Jeni te pavendosura se çfarë modeli flokësh te zgjidhni për ditën tuaj me te madhe. Nëse dëshironi te keni një pamje ori
Fansat "gozhdojnë" Meghan dhe Princ Harry për ceremoninë e pagëzimit të Archie Djali i Meghan Markle dhe Princ Harry-t do të pagëzohet ditën e nesërme në një ceremoni private të mbajtur në kështjellë
Foto të rralla të Princeshë Dianës (FOTO LAJM) Dje Princesha Diana duhet të kishte festuar ditëlindjen e 58-të. Ajo do të ishte e rrethuar nga njerëzit që i donte m
Princi Harry dhe Meghan Markle publikojnë fotot e para të Archie (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle kanë ndarë fotot e para të fëmijës Archie për të festuar Ditën e Babait. Fototjanë pub
Brenda shtëpisë mbretërore të Princ Harry dhe Dukeshës Meghan (FOTO LAJM) Princ Harry ka mirëpritur në në pallatine tij në Frogmore Cottage kryeministrin e Nepalit. Nga kjo vizitë është bërë e m
Rita Ora takon Princi Harry-n, qëllimi i tyre do iu prekë zemrat (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora së fundmi është takuar me Princin Harry. Ajo dhe mamaja e saj Vera Ora, ka
Ira dhe Gazi "e kallin" dasmën (VIDEO) Ditën e sotme aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira i dhanë fund beqarisë. Çifti i famshëm kurorëz