999 rezultate për

prill

Zaev: Kuvendi do të shpërndahet, zgjedhjet do të mbahen më 12 prill Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev sot u shpreh se ligjet do të miratohen dhe se Kuvendi në kohë do të shpërndahet në mënyrë
VMRO-ja shqyrton mundësinë për braktisjen e Kuvendit VMRO-DPMNE sonte do ta shqyrtojë mundësinë për braktisjen e Kuvendit. Këtë e bëri të ditur lideri i partisë, Hristia
Kulmi në prill, ekspertët japin alarmin për koronavirusin Një ekip ekspertësh kanë vlerësuar se më e keqja për koronavirusin nuk ka mbërritur ende. Sipas tyre, kulmi pritet që të
Konfirmohet meçi i rradhës i McGregor, ky do të jetë kundërshtari Conor McGregori meçin e radhës në UFC do ta zhvillojë ndaj Nate Diazit. McGregori fundjavën e kaluar bëri rikthimin e ti
Mourinho: S’i kam zili Cityn dhe Liverpool Tottenham ka mundësinë për të harruar sa më shpejt humbjen e fundit në kampionat kundër Liverpool. Ekipi i Jose Mourinho
Kane ka humbur Euro 2020, mund të mungoj deri sezonin tjetër Jose Mourinho ka frikë se Harry Kane mund të mungoj deri në sezonin e ardhshëm. Tottenham njoftoi të enjten se sulmue
U prishën pazaret e drogës? Pse u ekzekutua biznesmeni në Mirditë Biznesmeni Kastriot Reçi , 47 vjeç u ekzekutua ditën e sotme sapo doli nga lokali i tij në Rreshën. Por Reçi ishte nj
Ali Ahmeti flet për zgjedhjet e 12 prillit dhe mos hapjen e negociatave me BE-në Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, në një intervistë për KosovaPress tregon se a është i mundshëm një bashkëpunim me partitë
Mediat serbe zbulojnë lëvizjen e re: Aleksandër Vuçiç do bëhet kryeministër Media e përditshme serbe “Alo” ka parashikuar epilogun e mundshëm për zgjedhjet e vitit 2020, ndërsa ka zbuluar edhe d
Mësoni cilës shenjë të horoskopit i përkisni Mesa duket shenjat e hosroskopit nuk janë siç i kemi ditur deri tani. Edhe pse datat e muajve janë vendosur rreth 2.000
Zbulohet sekreti: Karteli i Pablo Escobarit dëshironte të likuidonte portierin legjendar të Paraguait (VIDEO) Përballja mes futbollistëve të Jose Luis Chilaver dhe Faustin Asprilla ishte tejet dramatike në mes të Paraguait dhe Kol
I zhdukur prej 1 prillit në Korfuz, gjendet eshtrat e Skënder Toskës (FOTO LAJM) Familja e kërkonte që prej 1 prillit të këtij viti, por eshtrat e Skënder Toskës të zhdukur prej disa muajsh në Korfuz t
Zaev: Partitë të përgatiten për zgjedhjet e 12 prillit Zaev ka thënë se zgjedhjet duhet të mbahen më 12 prill. ​Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka dek
Kasumi: Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut do të mbahen me 12 prill Kryetari i Lëvizjes Besa në Maqedoninë e Veriut, Bilall Kasami, i ftuar në emisionin Pressing të T7, është shprehur i si
"15 ditë prilli" të Anisa Markarian: Detyrim moral për këdo që ka jetuar një diktaturë Shkrimtarja Anisa Markarian ka folur në studion ABC –ja e mëngjesit të Enkel Demit për librin e saj më të fundit “15 di
Zgjedhjet e parakohshme anulojnë regjistrimin e popullsisë, Zaev: Nuk duhet të anulohet Kryeministri Zoran Zaev dhe drejtori i Entit shtetëror për statistikë Apostol Simovski javën e ardhshme do të mbajnë tak
Zaev: Më 12 prill 2020 do të mbahen zgjedhjet e parakohshme parlamentare Kryeministri Zoran Zaev pas takimit të liderëve ka deklaruar se gjatë takimit është rritur marrëveshje që zgjedhjet e ar
Maqedonia vendosi për zgjedhje të parakohshme Kryeministri Zoran Zaev pas takimit të liderëve ka deklaruar se gjatë takimit është arritur marrëveshje që zgjedhjet e a
"Më duket si histori e dikujt tjetër", si u duk Marjana Cmeta pasi prokuroria kërkoi 35 vite burg Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar 35 vite burg për Marjana Cmetën, e cila akuzohet se helmoi vjehrrën më 30 prill
Horoskopi ka ndryshuar dhe shenja juaj mund të jetë tjetër sipas ekspertëve! E verifikoni tani Shenjat e Horoskopit, me sa duket, nuk janë siç i kemi ditur deri tani. Edhe pse datat e muajve janë vendosur rreth 2.00