999 rezultate për

prifti

Tmerri në Shkodër, polici kishte kërkuar azil në Francë Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e dyfishtë e ndodhur në orët e para të mëngjesit në Shkodër. Viktimat janë sh
Amaneti i priftit: Thoni jemi shqiptar, bijtë e nënës shqipe At Nikolla Marku, prifti i kishës ortodokse "Shën Mëria" raportohet se është në gjendje të rënduar shëndetësore. Me
Flasin hoxha dhe prifti që ndajnë të njëjtin oborr (VIDEO) Një nga simbolet më të njohura në qytetin e Ferizajt është xhamia dhe kisha ortodokse. Imami dhe prifti duan që muri
Prifti që u bë hit në rrjetet sociale tregon pse e goditi fëmijën Një prift francez, i cili shkaktoi një reagim të fortë në internet, pasi goditi me shuplakë një fëmijë 2-vjeç gjatë pagë
Prifti rreh fëmijën gjatë pagëzimit, ja reagimi i prindërve (VIDEO) Ky është momenti i çuditshëm kur të afërmit e një foshnje janë të detyruar të shpëtojnë nga duart e një prifti francez
Prifti godet me shpulla fëmijën, modelja shqiptare reagon e indinjuar (VIDEO) Videoja ku një prift godet me shuplakë fëmijën gjatë pagëzimit nuk ka mbetur pa rënë në sy të gjithë mediave botërore.
Prifti ia fut me shpullë bebit sepse po qante gjatë pagëzimit, shikoni reagimin e prindërve (VIDEO) Një prift në një kishë në Francë është nervozuar shumë nga një fëmijë që qante vazhdimisht dhe ka vendosur ta aplikojë n
Prifti publikon fotografi, shqiptarët punonin ndërsa turqit ruanin Manasitirin e Deçanit Në një postim të disa fotografive, që së fundmi e ka bërë kleriku ortodoks serb Sava Janjiq, tregon për vizitën e Edith
Përmbaruesi i çon çelësat e banesës në varreza kreditorit, nxjerr jashtë banorët “Fiks Fare” trajtoi problemin e katër familjeve nga Pogradeci, të cilat jetojnë që në 1986 në ambientet ndihmëse të ish-
Prifti le mënjanë lutjet, bën thirrje për luftë në Maqedoni (VIDEO) Prifti Stevan Zdravevski ka deklaruar se do të luftojë me gjitha format për të ruajtur emrin Maqedoni në protestën e mbr
Fotoja e rrallë nga dasma e Dritan Priftit, bashkëshortja e kujton me këtë dedikim (FOTO LAJM Disa data mbeten festë edhe pas vdekjes. Këtë e ka treguar bashkëshortja e Dritan Pritit. Prej disa muajsh ish-depute
Prifti pedofil në Fier, reagon Mitropolia: Çfarë ndodhi me klerikun Gjatë mbrëmjes së djeshme, gazetari Alfons Zeneli ka denoncuar një rast pedofilie ku një klerik i Mitropolisë së Fierit
Nëna i jep priftit vajzën 11 vjeçare të kryejë marrëdhënie, tronditet Greqia Një prift 80 vjeçar është arrestuar nga autoritetet lokale në Volos të Greqisë për kryerje të marrëdhënieve seksuale me
Shpenzoi gjysmë milioni euro të Kishës në kazino e baste, ky është prifti mëkatar I fiksuar pas bixhozit dhe lojërave të tjera të fatit, duke harxhuar brenda pak muajve mbi gjysmë milioni euro. Deri
Kryemadhi vazhdon akoma me çizmen: Prifti më tha të rrëfehem Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në 5 Pyetje Me Babaramon, ka rrëfyer edhe njëherë se nuk pendohet për cizmen.
Lirohet nga burgu ish-bashkëshortja e Mirit të Xhikes Ditën e djeshme u bë me dije se policia ka vënë në pranga Manjola Priftin, bashkëshorten e Fatmir Ramës, i njohur ndrysh
Serbi, prifti i dehur përfundon në makinë me një arkivol (FOTO LAJM) Fotografia e një popi që fle në një rimorkio të traktorit pranë arkivolit të kufomës, e cila po dërgohej te varrezat, ka
Detajet, edhe prifti serb shiste drogë " Made in Albania" Menjëherë pas kapjes me rreth 30 kilogram drogë të priftit ortodoks serb, Milan Jordoviç, së bashku me mësuesin e besimi
Burg për priftin gjerman pasi kishte abuzuar seksualisht me fëmijët Një ish prift katolik gjerman, i cili fitoi besimin e kongregacionit të tij si “Atë Thomai” është dënuar me tetë vjet e
Gafa e artistit shqiptar: Vdes Sylvester Stallone (FOTO LAJM) Stefi Prifti është një këngëtar i njohur bashkë më vëllain e tij Endrin. Por sot Stefi duket se ka bërë një gafë të madh