999 rezultate për

price

Grenell përplaset ashpër me ish-asistentin e Obamas: Injoruat Kosovën dhe Serbinë për 8 vite Emisari Special i presidentit Trump për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Richard Grenell, është përplasur ashpër me ish
Një film surprizë rreth Lady Diana-s, aktorja e njohur që do të luaj rolin e Priceshës (FOTO LAJM) Një film i ri për princeshë Diana-n ka nisur punën. Filmi do të quhet ‘Spencer’, mbiemri i Lady Diana-s para se të marto
Vajza dhe vjehrra shohin tmerr me sy, aktori i jep fund jetës (FOTO LAJM) Aktori i njohur i Hollywood, Hagen Mills i dha fund jetës së tij pasi dyshohet se qëlloi nënën e fëmijës së tij. Ngja
Fati nuk është me Priceshën, dasma mbretërore shtyhet për herë të tretë (FOTO LAJM) Duket sikur dasma e princeshë Beatrice-s dhe Edoardo Mapelli Mozzi nuk do të bëhet kurrë...Burime për People bëjnë me di
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim
E dimë që Cardi B është yll, por vajzat po "shkrihen" pas truprojës së këngëtares (FOTO LAJM) Sapo na informuan që Cardi B ka një truprojë shumë, shumë seksi. Krejt papritur, kemi nevojë të ndihemi të sigurta. Njih
Pas operacioneve në plazh, modelja kapet "mat" me të dashurin në këtë gjendje (FOTO LAJM) Modelja dhe këngëtarja e njohur Katie Price, ndodhet së fundmi në Turqi, ku paparacët e kanë fotografuar topless. Nën
Edhe pse me disa kg tepër, Katie duket tepër joshëse në Spanjë (FOTO LAJM) Katie Price ka treguar format e saj seksi në bikine derisa është shfaqur në brigjet e plazhit të Mallorcas. Ajo është
Boksieri kafshon kundërshtarin, ngjarja e pazakontë (VIDEO) Boksieri britanik Kash Ali është skualifikuar nga gjyqtari në duelin e peshës së rëndë ndaj patriotit të tij David Price
“Zemëroi” presidentin Trump, dorëhiqet sekretari i Shëndetësisë Tom Price Sekretari amerikan i Shëndetësisë Tom Price dha dorëheqjen, pasi udhëtimet e tij me avionë të kushtueshëm ishin bërë shk
Katie Price e ekzagjeron me veshjen, merr gjobë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Katie Price ka tërhequr sërish vëmendjen me veshjen e saj. Me një veshje transparente dhe dekolte
From January 1st there will be no public transport Representatives of the public transport associations, have said that from January 1st there will be no public transport,
Macedonia imports oil from Albania, but trades it cheaper than us While the price of oil in Albania only increases, the countries we supply, continue to reduce its price. In Albania d
Veliaj says housing prices are too high in Tirana During the distribution of social housing for a group of families in Shkoza, the mayor of Tirana, Veliaj appealed to con
Guvernatori i BSH-së: Kriza greke nuk na rrezikon "Shqipëria dhe bankat në vendin tonë nuk janë të rrezikuara nga një faliment i Greqisë". Kështu deklaron guvernatori i B
Eurostat: Kosovo has the lowest price of energy, Albania the highest Statistical Office of the European Commission Eurostat published the latest data concerning electricity prices, where Ko
Sejko: Inflation and price stability objectives of the BoA Bank of Albania's target is to keep inflation under control and maintain price stability. Governor Genti Sejko, who pres
DP threatens with protests against oil and electricity prices The Democratic Party threatens with protests, unless PM will not approve DP's proposals. Edmond Spaho from the oppositio
Rama comments on oil prices and January 21st In an interview for "Shqip" at Top Channel, Prime Minister Edi Rama commented on the issue of oil prices in the country