999 rezultate për

prezervativi

Ky peshkatar e përdor për diçka krejt tjetër prezervativin (VIDEO) Kondomët janë zgjidhja ideale deri më tani për një seks të sigurt, por duket se ka prej atyre që i përdorin për të qenë
Nga ari tek linoja, historia 2 000 vjeçare e kondomit (FOTO LAJM) Prezervativi është një nga mjetet seksuale më të njohura dhe të përdorura në botë. Pjesa më e madhe e individëve arrijnë
Zbulohet mjeti që pritet të ul numrin e përdhunimeve në Afrikë Numri i madh i përdhunimeve në Afrikë ka detyruar shoqatat e ndryshme të gjejnë zgjidhje ekstreme për të parandaluar kët