999 rezultate për

prezantimi

Blerja e re e Barcelonës turpërohet në Camp Nou gjatë prezantimit (VIDEO) Serxhino Dest u prezantua sot si lojtari më i ri i Barcelonës. Pasi foli para kamerave, mbrojtësi i’u drejtua fushës
Fillon prezantimi i sistemit VAR për arbitrat në Shqipëri Është zhvilluar seminari i parë për sistemin VAR (Video Assistant Referee), i cili është planifikuar të implementohet në
Gjatë prezantimit te Barcelona, Pjanic nuk harron Messin Miralem Pjanic ka komentuar gjendjen e Lionel Messit te Barcelona. Miralem Pjanic është prezantuar si futbollist i ri
Roza Lati bën prezantimin: Ky është i dashuri im i ri dhe është i adhurueshëm (VIDEO) Moderatorja Roza Lati ka bërë një prezantim. Përmes një videoje të postuar në rrjetet sociale, ajo shprehet se ka rën
ZYRTARE/ Koeman prezantohet te Barcelona Ronald Koeman do të jetë trajneri i ri i Barcelonës që do të zëvendësoj Setienin i cili u shkarkua pas rezultateve të do
Talenti 20 vjeçar kryen vizitat mjekësore te Milani, pritet prezantimi Lojtari i Olympique Lyon, Pierre Kalulu ka mbërritur para pak çastesh në qendrën mjekësore në klinikën La Madonnina, aty
Shkëlqeu gjatë prezantimit, sa i kushtoi Marinës veshja e fundit në emisionin e humorit (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të bukura por dhe që shpenzon shumë për tu dukur bukur në ekran. Mbrëmje
Owen tregon si i mashtroi të gjithë në prezantimin te Real Madrid Michael Owen në vitin 2004 ishte bërë futbollisti i radhës që i ishte bashkuar Real Madridit, që atëkohë cilësohej si sk
Masa edhe më strikte, Rama tregon çdo të ndodhë nga e hëna Krzeministri Edi Rama ka vendosur të marrë masa të tjera me qëllim parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Pak më
Shtyhet prezantimi i trajnerit të Kukësit, mësohet kush do drejtojë ekipin përkohësisht Pas shkarkimit të Shpëtim Duros, klubi i Kukësit ka emëruar si trajner të përkohshëm, Rrahman Hallaçin. Ish-kapiteni
Nuk "xhonglon" dot topin gjatë prezantimit në "Camp Nou", plas gallata me blerjen e Barcelonës (VIDEO) Sulmuesi Martin Braithëaite i cili u ble dje nga Leganes ka dështuar në prezantimin e parë si lojtar i Barcelonës, shkru
Ylli brazilian shpërthen në lot gjatë prezantimit të Real Madridi (VIDEO) Ishte planifikuar për më vonë, por Reali i afroi datën e prezantimit të talentit brazilan. Ditën e sotme Reali ka pre
Manaj flet pas prezantimit: Barcelona është klubi më i madh në histori (VIDEO) Rei Manaj nuk dyshon aspak se Barcelona është klubi më i madh në historinë e futbollit. Futbollisti i Shqipërisë, i cili
Rey Manaj te Barcelona B, prezantimi në mesjavë Rey Manaj më në fund do të jetë futbollist i Barcelonës. Sigurisht, nuk bëhet fjalë për ekipin e parë, përkrah Lionel Me
Në mes të prezantimit, Olsi Bylyku tremb për vdekje Marina Vjollcën (VIDEO) Aktori i humorit, Olsi Bylyku i ka bërë një shaka moderatores së “Klanifornia”, Marina Vjollca. Kjo e fundit ishte duke
Edhe pse nuk ka zhvillime, Milani cakton datën e prezantimit të Ibrahimovicit Milani shpreson se do ta prezantojë Zlatan Ibrahimovicin si lojtar të ri pikërisht në 120 vjetorin e klubit më 15 dhjeto
Luana Vjollca le prezantimin e "Shiko Kush Luana"? (FOTO LAJM) Luana Vjollca do lërë për pak prezantimin mbrëmjen e sotme në "Shiko kush Luana" sepse ka përgatitur një surprizë për pu
Prezantimi i Teslas së re, Elon Musk sërish në siklet Gjatë prezantimit të Teslas së re “Cybertruck”, Elon Musk pati një moment të sikletshëm ndërsa tentonte të demonstronte
Një profesion tjetër veç prezantimit, habit Hygerta Sako (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim si ish-miss dhe si prezantuese, por bukuroshja shqiptare Hygerta Sako ka dhe një tjetër profesion.
Iphone surprizon sërish, vjen në treg me 3 super prodhime Iphone 11 ? Ka disa supozime se prezantimi i Iphone 11 do të bëhet me datën 10 Shtator 2019. Megjithëse një datë spec