999 rezultate për

preza

Samsung bën lëvizjen e shumëpritur, prezantohet Samsung S9 dhe S9+ Gjigandi aziatik Samsung ka lancuar dyshen e shumëpritur Galaxy S9 dhe S9+. Prezantimi është bërë në Barcelonë ndërk
Debati Mourinho - Conte? Ja si e kaluan sot dy teknikët prezacën e njëri-tjetrit Të gjithë pritsnim që tensionet Mourinho - Conte do të vazhdonin mes dy trajnerëve, por ata treguan sjelle shumë të mira
Ferrari prezanton makinën e re SF71H (FOTO LAJM) Ferrari ka prezantuar makinën e re për sezonin e ardhshëm në 2018 në Formula 1. Në Maranello është prezantuar "Ferra
Kane shkon dhe dhuron trofeun muzikor, por vihet keq në lojë nga prezantuesi (VIDEO) Harry Kane është ironizuar nga prezantuesi i Brit Aëards 2018 në natën gala, teksa ai u paraqit në skenë së bashku me Ca
Prezantuesja e njohur shqiptare pjesë e ''Milano Fashion Week'' (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Viola Spiro qëndroi për disa kohë në qendër të mediave rozë pasi i dashuri i saj Valentin Selaj u b
Renault prezanton bishën e re njëvendëshe (FOTO LAJM) “Renault” është skuadra e fundit që ka zyrtarizuar mdelin e makinës së re për sezonin e ri të Formula 1. Me emrin “R
Honda prezanton motorin e ri për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Honda sot në Xhakarta të Indonezisë ka prezantuar motorin i ri RC213V, me të cilin Marc Marquez dhe Dani Pedrosa do të k
Hysaj prezanton bishën e re me rrota (VIDEO) Ai po jeton një moment të magjishëm me Napolin, konkurrenca për kampionat, vendi i parë dhe formacioni titullar i sjelli
Kryeprokurorët e Themeloreve ia prezantojnë Lumezit lëndët Kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi ka mbajtur sot takimin e radhës të kolegjiumit me të gjithë kryeprokurorët e
Elvana sapo na prezantoi super shtëpinë (FOTO LAJM) Elvana është rikthyer pas kaq kohwsh nw Xing me Ermalin. Teksa ka shpalosur një pjesë të karakterit të saj të panjohu
Prezantoi Këngën Magjike se ka kushëri Ardit Gjebrean? Arjola sqaron të vërtetën Arjola Shehu ishte një nga moderatoret që shoqëroi Ardit Gjebrean këtë Këngë MAgjike. Kjo e fundit u komentua në medi
U përfol për lidhjen me Noizyn, Rike Roçi prezanton të dashurin Ish banorja e njohur e Big Brother, një nga më seksit dhe njëkohësisht femrat më të përfolura ka treguar se dikush i ka
Këngëtari i njohur prezanton për herë të parë të dashurën (FOTO LAJM) Vëllai i këngëtarit Dren Abazi, Art Abazi gjithashtu këngëtar shumë i pëlqyer si rrallëherë ka vendosur që të tregojë de
Ferrari prezanton njëvendëshen e re (FOTO LAJM) Zbulohet nje tjetër njëvendëshe e Formula 1 që do të zbresë në pistë gjatë sezonit që do të nisë së shpejti. Në Londër u
Ledioni rrëfen gafën e madhe gjatë prezantimit: Aty thashë se ishte fundi im Ledioni ka pranuar se në fakt ka bërë gafa në jetën e tij në media. I pyetur për gafën më të madhe që ka bërë, në 20-
Arbana Osmani prezanton mamin! Një kopje identike e saj (FOTO LAJM) Pas një periudhe pushimi, Arbana është rikthyer për të sjellë programin që gjithmonë ka dashur të bëjë. Së shpejti do të
Luana nuk ka të ndalur, prezanton projektin e ri që po vjen Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka përfunduar mbrëmjen e kaluar, për të rinisur sërish ndosht
Arbana prezanton të ftuarin e parë, është personazhi më i preferuar "Dua të të bëj të lumtur", moderuar nga Arbana Osmani do dhe vetëm pak që të vazhdojë. Pjesë e këtij emisioni do të
Arbana Osmani na prezanton shtëpinë e saj moderne (FOTO LAJM) Arbana Osmani është padyshim një nga moderatoret më të mira dhe më të dashura për publikun shqiptar. Arbana Osmani e
Dokumentari i parë VIP, Elvana sapo na prezantoi super shtëpinë (FOTO LAJM) Elvana është e para këngëtare shqiptare që ka vendosur që të bëjë një dokumentar. Teksa ka shpalosur një pjesë të kar