999 rezultate për

pressing

Shulku në studion e "Pressing": Ky sezon nuk ka asnjë ndeshje që dyshohet për trukime Trukimi i ndeshjeve është një fenomen që luftohet shumë në futbollin shqiptar. I ftuar në studion e emisionit “Pressing”
Hoxha në studion e "Pressing": Ky derbi ndryshe, shitja e biletave mbetet problematike Gazetari i njohur, Artan Hoxha, është i ftuar në “Pressing”, në ABC News, aty ku ka folur për derbin e kryeqytetit mes P
Einxhel Shkira rrëfen tmerrin e tërmetit: Dola te festoja ditelindjen (VIDEO) Einxhel Shkira, moderatorja e emisionit “Pressing” në ABC News, tregoi momentet e tmerrit që ka përjetuar mbrëmjen e 26
Çështja "Ahmataj", plas debati në "Pressing" Sulejman Starova, Anton Cicani dhe Ermal Tahiri kanë debatuar sa i takon çështjes “Ahmataj” te Tirana. Trajneri i Tiranë
"Luajtën si të ishin bërë synet", batuta të shumta në "Pressing" Milaim Zeka, politikani i njohur shqiptar nga Kosova, është i ftuar special në emisionin “Pressing” në ABC News. “P
Duka në "Pressing": Nuk kam peng asgjë, i lumtur që kemi një stadium të ri Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, është i ftuar në studiot e ABC News, në emisionin Pressing.
Gert Çarçani për partneren e re: Einxhel zgjedhja më perfekte, një vlerë e shtuar për emisionin Emisioni sportiv "Pressing", i drejtuar nga moderatori i mirënjohur Gert Çarçani i cili ka një karrierë 20 vjecare në ga
Paralajmërimi në "Pressing", a është ky mbrojtësi kuqezi që do Tirana? (FOTO LAJM) “Po flitet me një qendërmbrojtës të kombëtares. Nuk e di se si do të shkojnë bisedimet. Me grupin që ka Tirana mbetet ko
Gazetari i njohur bën deklaratën e bujshme në "Pressing": Tirana po tenton mbrojtësin e kombëtares Gazetari i njohur Ylli Aga i ftuar në emisionin "Pressing" në ABC News, ka zbuluar se Tirana po tenton të afrojë në jnar
Sulmi më i mirë në Superiore, replika në emision "Pressing" Endri Vrapi dhe Ermal Tahirajn kanë bërë një debat në “Pressing”, sa i takon sulmuesve të Superiores. Vrapi i ka thurur
Arben Gashi në Pressing sqaron incidentin me Xhavit Halitin Sonte, në emisionin “Pressing”, me Leonard Kerqukin, në televizionin T7, po diskutohet për tensionet gjithnjë e në rritj
Tension, Haliti përplaset me Qunin në Kuvend Xhavit Haliti i ka reaguar ashpër deputetit të LDK’së Anton Qunit pasi ky i fundit në emisionin Pressing të T7 tha se zy