999 rezultate për

presidentin

"Të prezantoj edhe me presidentin", Meta reagon për përgjimet e "Ndraghetës" Presidenti Ilir Meta ka folur për herë të parë në lidhje me përgjimet e autoriteteve italiane për dosjen “Ndragheta” ku
E arrestuan sapo shkeli në Rusi, shefi i BE-së kërkon nga Putin që të lirojë opozitarin Navalny Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel, ka kërkuar nga presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, të lirojë figurën e
Shtyhen zgjedhjet për presidentin e ri të Barcelonës, ja arsyeja e vërtetë Klubi i Barcelonës ka shtyrë ditën e zgjedhjeve për President. Ky lajm vjen si pasojë e rritjeve të rasteve të shumta
Përplasjet në Kongres, VIP-at kundër protestuesve VIP-at kanë reaguar ashpër kundër mbështetësve të Trump, që sulmuan Capitol Hill në SHBA. Njerëz të famshëm kanë shpr
Prishet qetësia te Lazio, Tare s'i ka punët mirë me presidentin Situata te Lazio nuk është aspak e mirë. Madje dy shefat e skuadrës, presidenti Lotito dhe drejtori Igli Tare kanë acaru
LVV shfrenon optimizmin, pretendojnë se do të kenë votat për qeverinë edhe për presidentin Lëvizja Vetëvendosje është e bindur se nuk do të kenë asnjë problem për formimin e qeverisë dhe zgjedhjen e presidentit,
Klubi i Superligës në kërkim të trajnerit, Shehi konfirmon bisedimet: Kemi ide të njëjta për futbollin Ismet Munishi është larguar nga posti i trajnerit dhe tashmë klubi i Superligës së Kosovës, Ballkani, është vënë në kërk
"Nuk ke shans të mbash presidentin larg", rrëfehet Gega Skënder Gega është rikthyer sërish në stolin e Kukësit pasi fitoi betejën me Covid-19. Verilindorët po gjejnë ritmin
PDK zbulon kushtin që i kanë vënë Isa Mustafës për presidentin Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu Kodra, ka folur për çështjen e presidentit. Deliu
Mustafa: Po shkojmë drejt zgjedhjeve, askush nuk mund t'i marrë 80 deputetë Isa Mustafa thotë së nuk beson që zgjedhjet e reja do japin zgjidhje për çështjen e presidentit. Mustafa thotë se se
"Presidenti nuk i takon askujt, ai zgjidhjet pas zgjedhjeve" Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Përparim Kryeziu ka thënë se me përjashtim nga LVV-ja, të gjtiha subjektet tjera poli
Haradinaj i prerë: Nëse s'ka marrëveshje për presidentin, shkojmë në zgjedhje Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka paralajmëruar zgjedhje të reja. Në pyetje është çështja e presidentit, ku Haradina
Mustafa: Nëse nuk pajtohemi për Presidentin, do të pajtohemi për zgjedhje Shefi i LDK-së ka folur për për përfshirjen e mundshme të PDK-së në Qeveri, dhe çështjen e presidentit të ri që duhet të
Lamborghini zbulon Huracan STO dhe lajmëron presidentin e ri (VIDEO) Lamborghini ka zbuluar Lambroghini-n Huracan STO. Bëhet fjalë për një makinë super sportive për përdorim në rrugë, e
Haziri: Po vazhdojmë të gjejmë zgjidhje për presidentin, Opozita nuk i ka votat ta rrëzojë Qeverinë Hoti Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka konfirmuar se janë duke u zhvilluar negociatat për zgjedh
Hoti: Partitë politike të bien dakord për Presidentin e ri ose vendi të shkojë në zgjedhje Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka deklaruar se partitë politike duhet të vendosin nëse duan zgjedhje të reja ose
Largohet trajneri i parë në Superiore pas vetëm 2 ndeshjesh “Furtunë” te Laçi pas barazimit në sekondat e fundit ndaj Kastriotit. Armando Cungu nuk do të jetë më trajner i kurbi
Fitorja e Joe Biden, kështu e uron Rama dhe Meta Edhe kryeministri Edi Rama ka uruar presidentin e ri të SHBA-ve Joe Biden për fitoren e zgjedhjve të 3 nëntorit Në nj
Rama i del në mbrotje Bollinos dhe Malltezit, i turret presidentin: Ç'i duhet Metës nga i sigurojnë të ardhurat! Pas sulmeve të bëra nga presidenti Ilir Meta në adresë personale të botuesit Carlo Bollino dhe bashkëshortes së tij Alba
SHBA-atë zgjedhin Presidentin e ri me 3 nëntor, cili është elektorati "gri" Ndërsa kanë mbetur vetëm disa ditë para zgjedhjeve të 3 nëntorit, presidenti republikan Donald Trump dhe kandidati demok