1746 rezultate për

presidenti

Nikoliēi dhe Ivanovi shtojnė bashkėpunimin Serbi - Maqedoni Presidenti i Maqedonisė, Gjorgje Ivanov ka takuar sot nė Beograd presidentin serb, Tomislav Nikoliē. Tė dy bashkėbise
Nikoliēi nuk ikėn nė Belgjikė pėr shkak tė Kosovės Presidenti i Serbisė, Tomislav Nikoliē nuk do tė marrė pjesė nė njė mbledhje qė mbahet nė Bruksel, pėr shkak se aty shfa
Presidenti i Sampdorias: I kam thėnė Morattit futi njė shkelm kėtij filipinezit (VIDEO) Presidenti i Sampdorias Ferrero ėshtė shprehur se i ka thėnė moratit "futi njė shkelm kėti filipinezit", duke i'u referu
Presidenti i Partizanit tė Beogradit: Vendim jashtėzakonisht i njėanshėm nga UEFA Presidenti i Partizanit tė Beogradit, Dragan Gjuric ėshtė shprehur se vendimi i UEFA-s ėshtė i njėanshėm. "Ky ėshtė n
Jahjaga dhe Izetbegoviē nuk e kanė konfirmuar pjesėmarrjen nė Beograd Kryetari i Grupit tė Komisionit Trelateral tė Serbisė, Jovan Kovacic, ka thėnė pėr agjencinė serbe tė lajmeve BETA se di
Zv.presidenti i Google thyen rekordin e Baumgartner (FOTO-VIDEO) Rekordet vendosen pėr t’u thyer. Kur u hodh nga 39 mijė kilometra lartėsi nė 2012, austriaku Felix Baumgartner tėrhoqi v
Ja ēfarė bisedoi Bushi i vjetėr me presidentin e Jugosllavisė Joviē pėr Kosovėn Njė delegacion me zyrtarėt mė tė lartė tė ish-Jugosllavisė shkoi nė Nju Jork, ku dhe bisedoi me ish-presidentin e SHBA-v
Presidenti i Serbisė Nikoliē bėhet tapė me raki Presidenti i Serbisė, Tomislav Nikoliē, i cili kėto ditė ka dhėnė deklarata tejet tė ashpra lidhur me atė ēfarė ndodhi n
Jep dorėheqjen presidenti i Federatės Serbe tė Futbollit Pas vendimit tė UEFA-s pėr ndeshjen Serbi-Shqipėri, presidenti i Federatės sė Futbollit tė Serbisė, Tomislav Karadzic, k
Inter, Moratti jep dorėheqjen nga Presidenti i Nderit Massimo Moratti nuk ėshtė mė President Nderi i Interit. Ish pronari i klubit zikaltėr ka dhėnė dorėheqjen nga posti qė i
Vendimi i UEFA-s, Karadziē: Shkak u bė "Shqipėria e Madhe" Nė Serbi janė optimistė pėr vendimin qė do tė marrė Komisioni i Disiplinės nė UEFA pėr ēėshtjen e ndeshjes sė ndėrprerė
Presidenti i Federatės serbe sulmon Taulantin Kreu i Federatės Serbe tė Futbollit, Tomislav Karaxhiq ka thėnė se Taulant Xhaka ka marrė urdhėra nga banka e kombėtares
Presidenti Nishani-Senatori Chris Murphy: SHBA-Shqipėri, marrėdhėnie tė shkėlqyera Presidenti i Republikės Bujar Nishani priti sot nė njė takim Senatorin amerikan Chris Murphy, me tė cilin bisedoi pėr ēė
Berisha: Zhvillimet e fundit nė Beograd, njė eksplozion i albanofobisė (FOTO LAJM) Pėr Berishėn, zhvillimet e fundit nė Beograd janė njė eksplozion i albanofobisė. Ky ka qėnė vlerėsimi i ish-kryeministri
"AS": Serbia e Shqipėria mund tė pėrjashtohen nga Eleminatoret Komiteti i Disiplinės i UEFA-s do tė mblidhet sot nė Zvicėr pėr tė analizuar raportin e arbitrit tė ndeshjes Serbi-Shqip
Mijėra tifozė pritėn Kombėtaren nė Aeroportin "Nėnė Tereza" (VIDEO) Kombėtarja shqiptare ka mbėrritur nė aeroportin ndėrkombėtar “Nėnė Tereza” tė Rinasit rreth orės 03:25 minuta tė mėngjes
Pallotta i bindur: Roma mė e fortė se Juventus James Pallota shmang polemikat pėr gjykimin e Rocchit nė Juventus–Roma, por nga ana tjetėr presidenti i verdhekuqve u ku
Presidenti thėrret tė gjitha partitė nė tryezėn pėr Reformėn nė Drejtėsi Presidenti i Republikės Bujar Nishani ka thirrur pėr sot (e hėnė) tryezėn e madhe tė punės pėr Reformėn nė Drejtėsi, ku
A do ta krahasojė Putini nė Beograd Kosovėn me Krimenė? Mė 16 tetor, presidenti rus, Vladimir Putin do ta vizitojė Beogradin. Nė kėtė vizitė tė tij nė Beograd, pyetja qė ngr
Ja sesi ish-kryeministri grek i thoshte Bushit qė tė mos shpallej pavarėsia e Kosovės Ish-kryeministri i Greqisė Constantine Mitsotakis nė takimet me ish-presidentin Bush ka folur edhe pėr ēėshtje tė nxehta
 
Kujdes se e ha burgun ...

Kujdes se e ha burgun ...