999 rezultate për

premtimet

Do hap bordello dhe do legalizoj hashashin në Këlcyrë! Hazbiu bën premtimet e radhës (VIDEO) Hapja e shtëpive publike dhe legalizimi i hashashit për banorët e Këlcyrës. Këto janë dy prej pikave kryesore të program
Basha nis premtimet: Rroga 700-1200 euro për këtë sektor Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha prezantoi sot programin për Shëndetësinë. Kryedemokrati tha se shëndetës
Basha nis premtimet: Kur të vij në pushtet do të burgosen ata që vjedhin Kryetari i Partisë Demokratike dhe i opozitës së bashkuar, Lulzim Basha, ka qenë edhe njëherë i qartë përsa i përket zgj
Tre super gënjeshtrat e Sali Berishës (VIDEO) Ndër premtimet që kapërcejnë çdo imagjinatë dhe pamundësi për t’u realizuar, janë premtimet e dhëna nga ish-kryeministri
Dalin në internet premtimet zgjedhore që kurrë nuk u realizuan Demokraci Plus (D+) mban konferencën për media për progresin njëvjeçar të 100 premtimeve zgjedhore të partive politike q
Filluan premtimet, për 6 muaj hiqen vizat Ministria e Integrimit Evropian shprehet e bindur se procedurat për liberalizimin e vizave për Kosovën nuk do të marrin
Magani jep premtimet e para si trajner i Trepçës '89 Gugash Magani është zyrtarisht trajner i Trepçës ‘89 në Vala Supërligën e Kosovës. Pasi u largua nga Teuta për shkak
Filluan me premtimet, japin datë kur formohet ushtria Ministri i FSK-së, Rustem Berisha, thotë se shumë shpejt do t’i takojë përfaqësuesit e Listës Serbe, që të gjendet formu
Thaçi nuk heq dorë nga premtimet, jep datë për ushtrinë Presidenti i vendit Hashim Thaçi në fjalimin e tij vjetor para deputetëve të Kuvendit të Kosovës , ka thënë se prioritet
I merr era premtimet për formimin e bordeve “Trepça” është duke numëruar në vend, ndonëse kanë kaluar gati tre muaj qëkur janë konstituuar institucionet e shtetit t
Kthehen premtimet për viza, Haradinaj thotë një datë për to Shefi i Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se problemi i shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi do të shk
Fushata përmbyllet me premtime joreale Fushata elektorale për zgjedhjet e 22 tetorit, e nisur para një muaji, ka përfunduar zyrtarisht të premten më 20 tetor.
Thaçi i ashpër me perëndimin: U dhamë Specialen por ende s'kanë mbajtur premtimet Presidenti Hashim Thaçi sot ka debatuar rreth Gjykatës Speciale me akterë të shoqërisë civile. Si asnjëherë më parë, ai
BIRN: Bejta i ka realizuar plotësisht premtimet e tij Kryetari i komunës së Gostivarit Nevzat Bejta, nga radhët e BDI-së, e përfundon mandatin e dytë dhe paralajmëron kandida
Gruevski: LSDM ka ndërprerë të gjitha projektet për zhvillimin ekonomik të vendit (VIDEO) Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Nikolla Gruevski, sot deklaroi se qeveria e udhëhequr nga LSDM-ja po zbaton masa për uljen e s
Veliaj: Investime në çdo lagje për të mbajtur premtimet Një nga lagjet më të vjetra të Saukut, ku mbizotërojnë shtëpi private dhe pallate 5-katëshe të ndërtuara para viteve ‘90
SHVL-UÇK paralajmëron qeverinë Zaev: Mbani premtimet ose do ketë pasoja! Shoqata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare, përmes një deklarate për mediat ka reaguar ndaj veprime
Fevziu i liston 15 premtimet e pambajtura, shpërthen Rama: Mos më fol mua ashtu! Kryeminstri Edi Rama ishte i ftuar mbrëmjen e sotme tek emisioni “Opinion” i Blendi Fevziut. Teksa Fevziu i lexoi të
Basha: Premtimet e Ramës u vyshkën si palmat që mbolli Kryedomokrati Lulzim Basha sot ishte në Kavajë ku mbajti mitingun përmbyllës. Gjatë fjalës së tij ai deklaroi se me plan
Gazetari i numëron premtimet e pambajtura, Rama: Je i turpshëm Kryeministri Edi Rama mbrëmë ka qënë i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi. Gjatë intervi