999 rezultate për

premierligĂ

Manë tregon qëllimet e Liverpoolit: Synonim të gjitha trofetë, por Premierliga ka përfunduar Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane thotë se këtë edicion nuk do arrijnë të fitojnë Premierligën. Manchester City vazh
Ndeshja mes Aston Villës dhe Evertonit është shtyrë Aston Villa ka kërkuar nga Premierliga që të shtyj ndeshjen e tyre ndaj Evertonit të planifikuar për të luajtur të dielë
Havertz: Premierliga shumë ndryshe nga Bundesliga Kai Havertz akoma nuk është përshtatur ashtu siç duhet te skuadra e Chelsea. Havertz kalonte te Chelsea duke bërë buj
Premierliga kërkesë qeverisë britanike që të mos vonojë rikthimin e tifozëve Pak para fillimit të sezonit të ri, Premierliga ka bërë thirrje drejt qeverisë britanike që të mos vonohen për rikthimin
La Liga vepron ndryshe, edhe në sezonin e ri lejohen pesë zëvendësime Federata e Futbollit të Spanjës ka miratuar ndryshimet për sezonin 2020/21 të La Liga-së. RFEF ka bërë të ditur se se
Kërkesa të shumta, Atalanta i vendos çmimin Zabatas Atalanta thuhet se i ka vendosur një çmim prej 55 milionë euro për lojtarin e tyre, Duvan Zapata, i cili është cak inter
Rast i ri me koronavirus në Premier League Lojtari ose anëtari i stafit i cili ka dalë pozitiv në COVID-19, do të vetë izolohet për një periudhë prej shtatë ditësh
Premierliga bllokon shitjen e Newcastle Blerja me vlerë 300 milionë funta e skuadrës së Newcastle United nga ana e investitorëve nga Arabia Saudite është vënë s
Super lajm nga Premier League, 0 raste me koronavirus Pasi aprovimit të Qeverisë së Britanisë së Madhe se Premierliga mund të rifillojë gjatë qershorit, së fundmi vjen edhe n
Skuadrat në Premier League marrin "dritën jeshile" për stërvitje në grup Futbolli anglez po bën edhe hapa të tjerë të rëndësishëm drejt rikthimit të futbollit në normalitet. Premierliga prit
Premier League shtyn datën e rikthimit Premierliga dhe Shoqata e Futbollistëve Profesionistë janë pajtuar që 12 qershori nuk është datë e përshtatshme për kthi
Anulohet Premierliga, gjithçka vendoset në bazë të meritave sportive? Premierliga duket se nuk do të rifillojë më këtë sezon. Sezoni 2019/20 i Premierligës raportohet të ketë marrë fund, dh
Premierliga me paralajmërim të rreptë, do të ketë pasoja për skuadrat që votojnë kundër rifillimit të sezonit Premierliga do të bëjë një paralajmërim të ashpër për skuadrat që votojnë kundër rifillimit të sezonit. Së paku 14 sk
Ferdinand: Premierliga duhet të anulohet, shëndeti është primar Ikona e Manchester United, Rio Ferdinand, ka bërë thirrje për anulimin e Premierligës. Me justifikimin se shëndeti pu
Tre futbollistë te Premier League testohen për koronavirus Koronavirusi ka vendosur botën e sportit në një kaos total, me përhapjen e tij të shpejtë. Kampionati spanjoll, ai it
Pas Serisë A dhe Bundesligës, edhe Premier League pa tifozë Premierliga pritet të jetë kampionati tjetër i futbollit që do të afektohet nga Coronavirusi/ Covid-19. Deri më tani
Piatek refuzon ofertat nga Premierliga, skuadra madrilene në sulm Krzysztof Piatek ka refuzuar ofertat e Crystal Palace dhe Genoa pasi që dëshiron të transferohet te nëj skuadër më të ma
Sot të gjithë pushim, por jo Premierliga (FOTO LAJM) Si me çdo 1 janar, edhe sot, Premierliga zhvillon ndeshjet e radhës. Gjatë ditës së sotme zhvillohet nëntë ndeshje te
Ylli i Barcelonës e pranon: Premierliga është më e fortë se La Liga Ylli i Barcelonës, Frenkie de Jong, beson se Premierliga angleze është një nivel më lart se La Liga, për shkak të intens
Super goli i De Bruyne zgjidhet më i miri i muajit, shijojeni "perlën" (VIDEO) Premierliga angleze sot dhuroi çmimet për më të mirët e muajit nëntor. Liverpooli e dominoi totalisht muajin nëntor d