999 rezultate për

prek

Toka nuk gjen qetësi, një tjetër tërmet i fuqishëm prek Turqinë Turqia nuk po gjen qetësi. Sipas EMSC ishujt Dodecanese në afërsi të Turqisë janë goditur sërish pak minuta më parë nga
Shifra rekord infektimesh në Shqipëri: 319 të prekur vetëm sot e 3 viktima Ministria e Shëndetësisë ka bërë më dije se 3 persona kanë humbur jetën si pasojë e Covid-19 në 24 orët e fundit. Po
Rita Ora do t'ju prek të gjithëve me këtë postim: Më mungon shumë ajo kohë (FOTO LAJM) Shtimi i rasteve me koronavirus ka sjellë edhe shtrëngimin e masave në botë. Tashmë të gjithë kanë filluar ta ndjejnë mu
OBSH nxjerr shifrat e frikshme, kurba e vdekjeve këtë javë prek majat Organizata Botërore e Shëndetësisë ka deklaruar një numër rekord prej 2.8 milionë rastesh të reja me COVID-19 në mbarë b
COVID-19/ Shifra të frikshme nga Italia: Mbi 21 mijë të prekur vetëm sot e 221 viktima Vetëm sot në Itali janë shënuar 21,994 raste të reja me koronavirus, nga 174,398 teste të kryera. Po ashtu, autoritet
Zemaj: Po shqyrtohet mbyllja e kufijve dhe kufizim i lëvizjes në zonat më të prekura me Covid-19 Ministria e Shëndetësisë ka filluar të shqyrtojë masa të reja për parandalimin e përhapjes më të madhe të coronavirusit
Edhe 2 të tjerë, shkon në 15 numri i të infektuarve me Covid-19 te AZ Alkmar Azeta Alkmaar vazhdon të jetë klubi i prekur në Europë nga COVID-19. Pas 13 rasteve pozitive me koronavirus para ndeshje
Avokati i njohur shqiptar: U preka nga COVID-19, i lutesha Zotit për pak ajër Avokati Idajet Beqiri i njohur për publikun si një prej pjestarëve të emsionit “Me Zemër të Hapur” në News 24, i ftuar s
Kini kujdes! Diabeti nuk njeh moshë, si ta kuptosh nëse je prekur Diabeti është një gjendje shqetësuese, por e zakonshme mjekësore. Nëse keni diabet, duhet të menaxhoni sheqernat në gjak
Meta: Kush prek një votë më 25 prill, t'i pritet dora si në mesjetë! Presidenti, Ilir Meta, ka folur nga Korça në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit, ku tha se vendi do të hyjë në një epokë t
Shpërthejnë infektimet e COVID-19 në Shqipëri: Vetëm sot mbi 300 të prekur Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se 3 pacientë kanë humbur betejën me koronavirusin ndërsa kanë rezultuar pozitivë 3
Diagnostikohet me kancer, reagon aktori i njohur i Hollywood (FOTOLAJM) Aktori i mirënjohur Jeff Bridges ka njoftuar se është diagnostikuar me kancer. Bridges është diagnostikur me limfoma, së
COVID-19/ Të dhënat e fundit! Kaq viktima e të prekur u shënuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar 297 raste të reja me Covid-19, ndërkohë që ja
Brataj prek me dedikimin për mjekun që Covidi i mori jetën: Humba shokun e shkollës "Familja humbi babain, bashkëshortin dhe shokun e jetës. Unë humba shokun e shkollës, kolegun e mire..." Skënder Brat
Alketa Vejsiu preket nga COVID-19: Nuk është shaka, i lutem zotit çdo ditë! (FOTO LAJM) COVID-19 po përhapet me shpejtësi në Shqipëri ku vetëm në 24 orët e fundit në vend janë shënuar 301 raste të reja dhe 4
Brataj fjalë prekëse për ndarjen nga jeta mjekut Haziri: Të qoftë dheu i lehtë shok i mirë Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka shprehur ngushëllime për familjarët e mjekut Astrit Haziri, i cili ndërro
Genc Sejko-Ramës: Po ju prek një qime floku vëllait tim do mbash përgjegjësi (FOTO LAJM) Ministri i jashtëm grek, Nikos Dendias, të vizitoi zyrtarisht Tiranën për marrëveshjen e detit Shqipëri-Greqi, ndërsa kj
Serie A e "pushtuar" nga Covid-19, lista e plotë e të prekurve aktivë në të gjitha klubet Seria A është një nga kampionatet më të prekura nga COVID-19. Shumica e skuadrave kanë patur të infektuar, edhe pse s
Humbi përpara një viti vëllain në aksident, deputetja socialiste prek me fjalët e ndjera "Thonë që mësohesh me mungesën, që dhimbja tjetërsohet, shndërrohet, por është kaq e vështirë..." Deputetja Socialist
Shpërthen COVID-19 në vend, vetëm sot janë zbuluar 295 raste të reja Situatën epidemiologjike në 24 orët e fundit të COVID19 në Shqipëri: Janë kryer 1413 testime në 24 orët e fundit, ng