999 rezultate për

prandaj

Ngjela: Meta i tmerrruar nga SPAK prandaj flet për tërmete Avokati Spartak Ngjela beson se SPAK-u do të bëjë kërdinë tek politikanët e lartë shqiptarë pavarësisht problemeve që po
"Martohem dhe më duhen lekë për dasëm prandaj shpërndava kokainë", shqiptari shtang gjykatësen Perugia të Italisë, i cili disa ditë më parë u arrestua me akuzën e shpërndarjes së lëndëve narkotike. "Martohem për
260 milion euro për 30 km, Rama: Rrugët tona më cilësore, prandaj kushtojnë aq Edi Rama ka reaguar dhe kundrejt akuzave lidhur me shifrën rekord të dhënë për dy rrugë 30 km, me një shumë prej 260 mil
"Bashkëshorti im urren të bëjë dush, prandaj bëjmë seks rrallë" Seksi me dikë që nuk lahet apo mban erë nuk i shijon askujt. Pikërisht për këtë arsye, një grua e dëshpëruar ka shkruar
"Prandaj jam beqare..." balerina e njohur tregon pse ia mbath nga burrat Isida Mollaymeri tregoi në një intervistë televizive se të gjithë partnerët që ka pasur kanë qenë xhelozë. E ftuar në
Mourinho: Më shanë Interin prandaj reagova ashtu Ish trajneri i Interit kishte bërë një gjest interesant pasi përfundoi ndeshja në Torino ku mbajti dorën në vesh nuk po
Gjithçka e filmuar, terroristi grek qëlloi për të vrarë negociatorin e RENEA-s prandaj u neutralizua Prokuroria e Krimeve të Rënda po verifikon në imtësi pamjet e filmuara nga RENEA gjatë vrasjes së Kostandin Kaçifës në B
"Prandaj nuk fiton Shqipëria..." Ilda Bejleri rrëmben vëmendjen e mediave franceze (FOTO LAJM) lda Bejleri është një prej gazetareve më simpatike sportive në vend dhe padyshim një prej më të pëlqyerave. Fama e saj s
Akuza: Tahiri ka prova për Olsi Ramën prandaj u shemb në dru Kryetari i opozitës, Lulzim Basha i ftuar në Opinion ka deklaruar se kryeministri Rama e mbrojti Saimir Tahirin dhe Fatm
Prandaj "bojkotoi" Ronaldo? Marca zbulon fituesin e çmimit "The best" Sot, në orën 20:00, në Londër do të zhvillohet ceremonia e FIFA-s ku do të jepet çmimi “The Best” për futbollistin më të
"Jam e vetme prandaj jam gjallë", habit gruaja më e vjetër në botë (FOTO LAJM) Gruaja më e vjetër në botë, e cila jeton duke pirë vezë të freskëta dhe biskota po feston ditëlindjen e 117-të. Emma
Guardiola: Pas golit të dytë ishte vështirë të merrnim veten, dhe prandaj pësaum ato tre gola Pep Guardiola në përfundim të ndeshjes ka folur për ndeshjen si dhe për rezultatin e sfidës. City pësoi humbjen e pa
"Erdogani është i dërguari i Zotit në tokë, prandaj duhet t'a ndjekim" Drejtuesja e një seksioni të forumit të grave të partisë Presidentit të Turqisë Erdogan ka bërë një deklaratë të fortë g
Xhaferi: E dinim që më 27 prill do kishte trazira, prandaj nuk erdhi Ahmeti Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë, Talat Xhaferi e ka pranuar që BDI e ka ditur se më 27 prill qytetarët do të futesh
Ish-mbrojtësi i Barcelonës kritikon Ronaldo: Je shumë egoist prandaj nuk bëhesh më i miri Cristiano Ronaldo nuk shtë lojtari më i mirë në botë sepse ai është egoist, ndërkaq kështu nuk është Messi, pohon ish-mb
Adi për Adelën: Ajo kishte shumë halle, prandaj shkoi drejt atakut I ftuar në ‘Top Show’ Adi Pojana një nga miqtë dhe ish konkurrentët e Big Brother në të njëjtin edicion me Adelën është
Ronaldo: Në Angli nuk kisha probleme të tilla, prandaj dua të rikthehem atje Një tjetër sagë nis nga Spanja. Cristiano Ronaldo i tha një gjykate të Madridit javën e shkuar se dëshiron të kthehet në
Basha është kërcënuar në Uashington, prandaj nuk e sulmon më ambasadorin Lu? Avokati Spartak Ngjela, ka reaguar pas takimit që ka pasur kryedemokrati Bashë me Presidentin e SHBA-ve Donald Trump. M
Taravari: Regjimit po i vjen fundi, prandaj të jemi bashkë për fëmijët tanë! Arben Taravari, ka deklaruar se LR-PDSH apelon që të gjithë qytetarët që të ruajnë unitetin që deri tani i ka karakteriz
LSDM: Gruevski i dinte pasojat, prandaj iku jashtë vendit Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë ka thënë se Gruevski e dinte se për fatin e tij që do të qëndrojë në opozitë, prand