999 rezultate për

pragu

Federata çeke: CR7 nuk e ka thyer rekordin e golave (VIDEO) Ronaldo shënoi mbrëmë golin e 760-të në karrierën e tij dhe për shumë medie botërore, u bë shënuesi më i mirë i historis
Nga koalicionet, te pragu zgjedhor dhe listat: Çfarë ndryshoi në Kodin Zgjedhor Brenda pak muajsh Kodi Zgjedhor ka ndryshuar dy herë, fillimisht si rezultat i akordit në Këshillin Politik mes PS-PD-LS
Milani dyfishon shifrat ndaj Sparta Prague (VIDEO) Milani ka dyfishuar shifrat ndaj Sparta Prague me fillimin e pjesës së dytë. Është Leao ai që tundi rrjetën në minu
Milani zhbllokon rezultatin ndaj Sparta Prague (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh ndaj Sparta Prague. Është Brahim Diaz ai i cili dërgoi topin në rrjetë në minutën e 24.
U propozua si favorizim, ulja e pragut në 1% vështirëson garën për partitë e vogla Partia Socialiste deklaroi pak ditë më parë se ka vendosur të ulë pragun e hyrjes në parlament për partitë e vogla nga 3
PS propozim të ri për heqjen e pragut 3%, ndërpritet mbledhja e Komisionit të Ligjeve Mbledhja e Komisionit të Ligjeve është ndërprerë pas kërkesës së opozitës, ndërsa PS u shpreh se ka pranuar kërkesën e o
Jozefina Topalli akuza të rënda opozitës: Ka bërë marrëveshje të fshehur me qeverinë Jozefina Topalli ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuzon opozitën se ka bërë marrëveshje të fshehta me q
PD bojkoton mbledhjen e Këshillit Politik Partia Demoratike ka bojkotuar mbledjen e Këshillit Politik pasi nuk pranon diskutimet mbi draftin e paraqitur në Këshil
Gazetarja tregon çfarë i tha vëllai i Ardian Çapjas: Pragu i portës ishte vija e kuqe "Ju po kapërceni këtu si vrasës të veshur me pushtet. Kështu më tha vëllai i Ardian Çapjes..." Gazetarja Klodiana Lal
Champions League: Barcelona mund Dortmundin (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme gjashtë nga ndeshjet e vlefshme për raundin e pestë në Champions League. Barcelona ka arri
Zhbllokohet sfida, Interi në avantazh (VIDEO) Interi ka zhbllokuar rezultatin në transfertë ndaj Slavia Prague falë Lautaro Martinez.
Lëvizja Vetëvendosje paralajmëron Nismën: Harrojeni Qeverinë Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosjes, Fatmire Mulhaxha-Kollçaku, ka paralajmëruar se vendi mund të shkojë sërish në zgj
Banorët e Unazës së Re kërkojnë ndihmën e Ambasadave: Do të merrni kufoma Vazhdon përplasja mes banorëve të Unazës së Re dhe forcat e IKMT të cilët kanë marrë urdhër të vazhdojnë me shembjet e b
Rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Kosovë, Nisma nuk e kalon pragun Komisioni Qendror Zgjedhor ka shpallur rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 6 tetorit. Sipas rezultateve përfund
Slavia Prague befason Barcelonën, barazohet rezultati (VIDEO) Slavia Pragua ka befasuar Barcelonën sapo ka nisur pjesa e dytë. Vendasit shënuan me Boril në minutën e 50' duke shta
Dortmund mposht Praguen, Napoli ndalet nga Genk (VIDEO) Dortmund ka mposhtur Slavia Pragën me rezultat 0-2 në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionë
Dortmundi zhbllokon rezultatin përballë Slavia Prague (VIDEO) Dortmund ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Slavia Prague. Mbrojtësi anësor Achraf Hakimi ka derguar topin
Conte identifikon fajtorin për barazim me Slavia Pragues Barazimi 1-1 përballë Slavian e Pragës ka shqetësuar Antonio Conten. Pas përfundimit të ndeshjes në një reagim për mi
Suprizat/ Fiton Le Pen dhe radikalët kundër emigrantëve në Gjermani kalojnë pragun Udhëheqësja e ekstremit të djathtë në Francë, Marine Le Pen fitoi duelin e saj simbolik me presidentin Emmanuel Macron k
Slavia Prague bën mrekullinë eleminon Sevillia pas një ndeshje të çmendur (VIDEO) Slavia Prague do ta mbajë mend gjatë këtë ndeshje. Skuadra çeke ka fituar 4-3 ndaj Sevilla-s pas 120 minutave lojë dhe ë