999 rezultate për

powell

Ky bukuroshi ka vrarë një president amerikan (FOTO LAJM) Lewis Thornton Powell, i lindur më 22 prill 1844, i vdekur më 7 korrik 1865, i njohur gjithashtu si Lewis Payne dhe Lewi
Kanada, kamioni godet këmbësorët, ka viktima (VIDEO) Një kamion i bardhë u përplas me këmbësorë të shumtë në një rrugë të zënë në veri të Torontos, Kanada, tha Policia e Tor
Powell: Trump, fatkeqësi kombëtare! Ish-Sekretari amerikan i Shtetit, Colin Powell, e ka quajtur kandidatin republikan Donald Trump, si "Një fatkeqësi kombë
Clinton e urrente Obamën, e mposhti në zgjedhje Një megadonator i demokratëve në SHBA, i tha ish-Sekretarit të Shtetit, Colin Powell se kandidatja aktuale e për preside
Ja çdo të thotë të vizatosh në pëllëmbë të dorës (FOTO LAJM) Russell Powell, është një artist nga San Jose i Kalifornisë, i cili në ndryshim nga kolegët e tij, është një krijues viz
Ja si e vranë policët afroamerikanin në St.Louis (VIDEO) Mediat e huaja publikojnë një tjetër video të kapur me celular e cila tregon momentin kur dy policë qëllojnë 25 vjeçarin
10 njerëzit më të shpejtë të planetit (FOTO LAJM) Shpejtësia e tyre ndonjëherë është aq e madhe sa mund të vesh në dyshim nëse janë qënie njerëzore normale apo jo. Madje