999 rezultate për

postimi

Postimi në vaskë për Shën Valentin, Klaudia tregon a është e lidhur Klaudia Pepa tërë këtë kohë ka deklaruar se pas ndarjes nga Albi Nako nuk ka një njeri në jetën e saj. Ama postimi i
Stresi bën lëvizjen e papritur për protestën e opozitës Protestës së sotme kundër qeverisë, u është bashkuar edhe rreperi i njohur shqiptar Arkimed Lushaj (Stresi). Ndonëse
Fifi, mish me dy sy! Skandalizon postimi i Florit në Instagram (FOTO LAJM) Disa video, një afrimitet mes tyre si edhe miqtë që flisnin bëri që të mendohej se Fifi dhe Flori ishin lidhur me njeri-
"Me spitalet jemi nën nivelin e vendeve Afrikane" Shëndetësia është një nga çështjet që i shqetëson me së shumti njerëzit dhe lidhur me këtë ka bërë një reagim të fortë e
U gjet trupi: Postimi prekës i motrës së Sala Motra e futbollistit Emiliano Sala e cila ishte njeriu kryesor që bëri thirrje autoriteve të ekip shpëtimit për gjetjen
Angela Martini i vë "flakën" Instagramin me postimin e fundit (VIDEO) Anxhela Martini padyshim që është një nga modelet më të mira shqiptare. Ajo së fundmi ka provokuar fansat me një vid
Rikthehet Elvana, kush janë VIP-at që "garuan" për ta mbështetur (FOTO LAJM) Këngëtarja, Elavan Gjata, pas disa muajsh "e zhdukur" nga jeta publike, vendosi që ditën e djeshme të thyej heshtjen dhe
Tregoi padashje ku ndodhej Elvana, Ermali fshin postimin Që nga vrasja në ish-bllok, në të cilin u përfshi edhe i fejuari i saj, Ervin Mata, Elvana Gjata sikur është zhdukur.
Personi që kërcënoi Haradinajn: Po fliste keq për myslimanët I dyshuari për kërcënim ndaj kryeministrit B. Elshani, para gjykatës është arsyetuar në lidhje me postimin e tij, të cil
Meta nuk dekretoi Cakajn, Rama i nxjerr inatin gazetarëve Gent Cakaj nuk u dekretua si Ministër i Jashtëm dhe kjo ka krijuar një ngërc të ri mes Presidentit Ilir Meta dhe Kyemini
Dafina habit me postimin e fundit, shfaqet pa pikë grimi Dafina është kthyer prej kohësh në një fenomen në muzikën shqiptare për shkak të formave dhe stilit të vecantë në të kën
U bë zv.kryeministër, nuk përmbahet Erion Braçe Erion Braçe është emëruar ditën e sotme zv/Kryeministër i Shqipëisë. Me anë të një postimi në rrjete sociale, depute
Postimi prekës i motrës së policit të vrarë (FOTO LAJM) Të enjten në Istog rreth orës 15:35 ka ndodhur një tentim grabitje në bankën NLB në Istog, pas intervenimit të Policisë
Unitedit pritet të gjobisë Pogban për shkak të postimit tallës ndaj Mourinhos (FOTO LAJM) Drejtuesit e Manchester Unitedit do të gjobisin yllin e skuadrës, Paul Pogban, pasi që e konsiderojnë të pasjellshme fot
E vërteta e postimit të Pobgas në rrjetet sociale pas shkarkimit të Mourinhos Pas shkarkimit të Jose Mourinhos nga detyra e trajnerit të Manchester Untiedit, ishte postimi i Paul Pogbas në rrjetet s
Anxhelina pranon sherrin me Beatrix, posti i fundit thumb për kushërirën? Pak ditë më parë, pati zëra se një “sherr” ka shpërthyer midis kushërirave Beatrix dhe Anxhelina. Megjithëse Albëria
Erla Mëhilli tërhiqet nga gara për Këshillin Kombëtar të PD-së, flet për arsyet Erla Mehilli e cila njihet edhe si zëdhënësja e ish kryeministrit Berisha, ka njoftuar nëpërmet një postimi se është tër
Postimi prekës i Haradinajt: Plak, u ba ushtria Kryeministri Ramush Haradinaj, ka zgjedhur një fotografi me babanë e tij të ndjerë për ta publikuar menjëherë pas votimi
Rama kërcënon studentët: Uluni me mua ose mbajini peng 8 pikat (FOTO LAJM) Pasi u largua nga dera e pasme e Kuvendit, Rama ka përsëritur kërkesën e tij për t'u ulur me studentët duke thënë se do
Ish-ushtari i UÇK-së shpërthen ndaj BE-së: Një ditë edhe ty të vjen fundi Osman Islami, ish-ushtar i UÇK-së, me anë të një postimi në Facebook ka shpërthyer ndaj Bashkimit Evropian. Islami ës