999 rezultate për

posta

ALBtelecom shton bashkëpunimin me Postën Shqiptare ALBtelecom ndërmerr një bashkëpunim strategjik afatgjatë me Postën Shqiptare. Përmes tij synohet rritja e mundësive për
"Ngatërroi adresën", Posta nxjerr blof Prokurorinë: Kajmakut ia dërguam shkresën në Bashki Ditën e sotme Prokuroria e Përgjithshme ka dhënë detaje lidhur me hapat e ndjekura për hetimin ndaj Agim Kajmakut, që ng
A duhet të japë dorëheqje nga Posta militanti i PDK-së? Sejdi Hoxha dje është bërë kryetar i degës së PDK-së në Drenas. Në profilin e tij në Facebook, sot ka folur për fitore.
Skandal me tenderët tek Posta Shqiptare, kapen shkelje flagrante Dy muajt e parë të këtij viti duket të jenë periudha me fluksin më të madh të punës për zyrën juridike të Postës Shqipta
7-vjeçari nis një letër për babain në parajsë, posta e surprizon Një djalë i vogël 7-vjeçar ka prekur zemrat e të gjithëve me një letër që ka shkuar për babain e tij të ndjerë. Pasi e p
Gjykata bllokon një shtypshkronjë në Maqedoni Gjykatësja e procedurës paraprake në Gjykatën Penale Shkup ka marrë vendim që t’ua ngrijë pronat e disa personave juridi
Posta e Kosovës nderon Fadil Vokrrin Posta e Kosovës ka emetuar sot një pullë postate me imazhin e legjendës së futbollit shqiptar, Fadil Vokrrit, që vdiq mu
Nuk kënaqen nga pagat e mira, Posta kërkon edhe më tepër nga qeveria Kryesia e Shoqatës Sindikale të Punëtorëve të Postës së Kosovës dhe Kryesia e Shoqatës Sindikale “Postieri” kanë bërë të
“Humbet” Hëna, posta humbet kornizën madhështore Një nga kopjet më të bukura dhe mahnitëse të Hënës e paraqitur në të gjithë botën është larguar teksa dërgohej me postë.
PTK ka një thirrje për deputetët e Kosovës Menaxhmenti i Postës së Kosovës i ka bërë thirrje publike deputetëve të Kuvendit të Kosovës. Përmes kësaj thirrje ata
Ulja e rrogave te Posta dëmton edhe këshilltarin e Veselit Edhe Këshilltarit të Kadri Veselit, Driton Lajçit do t’i zvogëlohet paga në Postën e Kosovës, prej muajit të ardhshëm.
Vidhet posta në një fshat të Tetovës Mbrëmjen midis 11 dhe 12 maj të vitit 2018, nga ora 16.30 deri në orën 7 të mëngjesit në postën e fshatit Shemshovë të T
Misteri me vjedhjen e dosjes së prokurorisë në Durrës: Grabitësit dinin çdo detaj Janë zbardhur detaje të reja nga grabitja e postës sekrete të prokurorisë së Durrësit. Mësohet se grupi hetimor ka nd
Dosja e Habilajve? Detajet nga grabitja e postës sekrete të prokurorisë Ditën e djeshme u grabit posta sekrete e Prokurorisë së Durrësit. Dy persona ende të paidentifikuar sulmuan korrierin
Detajet, si u grabit me armë korrieri i Prokurorisë së Durrësit Pak minuta më parë në Durrës u grabit me armë posta sekrete e Prokurorisë së Durrësit. Informacionet paraprake bëjnë
E FUNDIT/ Grabitet posta sekrete e Prokurorisë në Durrës Një grabitje ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Nga raportimet e para mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:3
Grabitet posta në Tiranë, plagoset me thikë punonjësja Një grabitje ka ndodhur sot në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë ku një person me kapele ka qëllua
Del në qarkullim pulla postare e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës Për nder të shënimit të dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, më 17 shkurt 2018, në qarkullim postar do të vihet emis
Shqiptarët përfundojnë në pranga, dërgonin me postë drogë në Londër Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi janë akuzuar se trafikonin drogë. Shqiptarët e arrestuar janë shtetasit me
E pazakontë, dogana gjen një tigër në kutinë postare (FOTO LAJM) Inspektorët meksikan kanë gjetur tigra në të gjitha llojet e situatave. Por zyra për mbrojtjen e mjedisit njoftoi një