999 rezultate për

post

Rama poston foton e pazakontë nga Brukseli: Alo! Ca ka nai gjo anej? (FOTO LAJM) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama gjendej në Bruksel ku zhvilloi disa takime të rëndësishme. Pas shumë takimeve, k
"Po nxitoj të bëj vaksinën", 88 vjeçari kapet me 191 km në orë Policia franceze ka ndaluar një 88 vjeçar i cili po "fluturonte" me 191 km në orë. Në momentin e ndalimit, i moshuari
Shqiptari kapet në Zvicër duke vjedhur pakot e postës ku punonte, habit me justifkimin Policia zvicerane ka arrestuar një 44 vjeçar shqiptar i cili vidhte pakot e postës private për të cilën punonte. Bëhe
20 vjet me kombëtaren, Portugalia kujton premierën e Ronaldos Njëzet vjet më parë, Kristiano Ronaldo ka bërë paraqitjen e tij të parë me fanellën e kombëtares luzitane, me ekipin për
Marku mban fjalën, siguron një fitore të madhe ndaj Rylton Charlton Boksieri shqiptar ka arritur fitore të madhe ndaj Rylan Charlton. Florian Marku, ashtu siç premtoi edhe e arriti, pas
Edhe nga arratia Stresi nuk i ndahet Edi Ramës, i poston listën e borxheve (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi i është rikthyer politikës në Shqipëri edhe pse gjendet në arrati nga policia shqiptare. Me a
110 vjet më parë u realizua fluturimi i parë me avion postar 110 vjet më parë u realizua fluturimi i parë zyrtar me një avion postar. Fluturimi i parë u bë nga Allahabadi në prov
Shuhen dyshimet për spostim, sfida Shqipëri - Angli luhet në "Air Albania" U aludua se mund të kishte një spostim për sa i përket stadiumit ku do të zhvillohet sfidës Shqipëri-Angli, e vlefshme p
Kosova feston 13 vjetorin e Pavarësisë, Vojvoda: Sot e gjithmonë me ty Ylli i Kombëtares së Kosovës, Mërgim Vojvoda ka uruar Pavarësinë e Kosovës. Sot (17 shkurt) është 13 vjetori i Pavarë
Zbulohen dy arsyet kryesore: Pse Haradinaj e pranon koalicionin me VV edhe pa postin e Presidentit? Analisti politik, Gurakuq Kuçi, përmes një postimi në facebook ka treguar dy arsyet kryesore, që sipas tij bëjnë që Alea
Zbulohet kur pritet të fillojë numërimi i votave me postë dhe atyre me kusht Milaim Morina, nga koalicioni i organizatave joqeveritare Demokracia në Veprim, ka thënë se nesër ose pasnesër fillon nu
Më në fund, Loredana dhe Mozzik postojnë foton e parë bashkë në Dubai (FOTO LAJM) Rrjeti po "zien" nga lajmi se Loredana dhe Mozzik kaluan së bashku festën e të dashuruarve, e tani po shijojnë pushimet
Një nga kandidatët kryesorë për postin e kryetarit të LDK-së, Haziri: Jemi kryesi në dorëheqje Isa Mustafa pak momente më parë konfirmoi dorëheqjen e tij nga posti i krytarit të LDK-së. Mustafa tha se dorëhiqet n
"Injorant"! Pse u revoltua Ina e "Për'puthen" nga postimi i Saimirit për Shën Valentinin (FOTO LAJM) Në dukje një postim i këndshëm Shën Valentini, por në të vërtetë shkaktoi debat të konsiderueshëm në rrjetet sociale. Ni
Zgjedhjet në Kosovë, ekspertja: Në lojë janë disa çështje, më shumë se posti i presidentit Valeska Esch, zëvendësdrejtore e Institutit Aspen në Berlin, shpjegon për DW pritshmëritë nga zgjedhjet e Kosovës. De
Dhurata e "ndaluar", Ledjana e Përputhen fshin menjëherë postimin (FOTO LAJM) Në ditën e Shën Valentinit, Ledjana Prenga, ka marrë një dhuratë shumë romantike. Kokurrentja e “Për’puthen” publikoi në
Shqipëria e bllokuar nën acar, Rama "zgjohet" dhe poston për Shën Valentinin (VIDEO) "Shën ❤️ALENTIN i rrallë fare ky sot në Tiranë..." Kështu ka zgjedhur të urojë festën e të dashuruarve
Pranoi lidhjen me Andin? Melisa reagon për herë të parë pas bisedave (FOTO LAJM) Një ditë më parë qarkulloi një lajm ku tregonte se Melisa ka konfirmuar lidhjen e saj me Andin. E gjithë kjo nisi pasi d
Bearti i vë vulën pas skandalit, poston foton e parë në krah të Teas (FOTO LAJM) Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi është cifti më i ri i shoëbizit shqiptar, lidhje e cila është shoqëruar me debate shumë të
Aurela bëhet nostalgjike, poston foton e rinisë krah Lulzim Bashës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, Aurela, është bërë nostalgjike këtë mëngjes, teksa ka pu