999 rezultate për

portugezi

Mourinho zbulon formacionin me 11 lojtarët më të mirët që i ka stërvitur (FOTO LAJM) Ndërkohë që futbolli dhe çdo sport tjetër në botë është ndalur për shkak të përhapjes me shpejtësi të virusit vdekjeprur
Rose shpërthen ndaj Mourinhos: E dija që në fillim që nuk do më linte të luaja kurrë Ka sjellë shumë debate tek Tottenham cështja që ka përfshirë Danny Rose e teknikun José Mourinho. Në javët e kaluara
Ronaldo shënon sërish, dopietë për portugezin (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka realizuar sërish ndaj Fitorentinës. Në fakt ishte VAR ai i cili i akordoi golin sulmuesit teksa
Mourinho flet për Eriksen: Tentova ta mbaj, por ai e kishte ndarë mendjen Jose Mourinho mori drejtimin e Tottenham disa muaj më parë duke zënë vendin e Pochetinos të shkarkuar. Portugezi menj
Arsenali firmos me yllin portugez Arsenali është përforcuar me një mbrojtës në orët e fundit të merkatos në Europë. Klubi londinez ka mundur të marrë në f
Telenovela "Fernandes" merr fund, portugezi drejt Anglisë Bruno Fernandes është lojtari për të cilin Mancheter Unites ka berë të pamundur për ta sjellë në "Old Trafford". Për
Vetëm 1 minutë lojë, Dormund kalon në avantazh (VIDEO) Dormund ka kaluar në avantazh në përballjen ndaj Koln, e vlefshme për javën e 19-të në Bundesligë. Në minutën e 1’ Gu
Fantastik Ronaldo, portugezi ndëshkon Romën (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh përballë Romës falë CR7. Portugezi realizoi një gol mjaft të bukur me të majtën në min
Dieta e Ronaldos, me çfarë ushqehet portugezi 6 herë në ditë? Një nga çelësat e suksesit që ka pasur Cristiano Ronaldo gjatë gjithë karrierës së tij në futboll është dieta që ka udhë
Bayern 40 milionë euro për portugezin e Manchester Cityt Bayern Munchen pritet të përforcohet gjatë merkatos së janarit. Mbrojtësi i djathtë i Manchester Cityt, Joao Cancelo
Supergol Ronaldo, portugezi kalon sërish në epërsi Juventusin (VIDEO) Cristiano Ronaldo i papërmbajtshëm. Portugezi ka kaluar sërish në avantazh 1-2 Juventusin në minutën e 45 duke realizuar
Mourinho dorëzohet përballë Manchester United, Tottenham regjistron humbjen e parë me portugezin në stol (VIDEO) Kryendeshja mes Manchester United dhe Tottenhem përfundoi me fitoren e “djajve të kuq” në shifrat 2-1. Dy golat e Ma
Mourinho e pëson në "Old Trafford", portugezi dëmtohet nga lojtari (VIDEO) Është duke u zhvilluar ndesha midis Manchester United dhe Tottenhemit në këto momente, e vlefshme për javën e 15-të në P
Ka 38 tatuazhe të Mourinho-s, shikoni më të fundit të tifozes së çmendur pas portugezit Ka tifozë, por ka edhe super tifozë. Viv Bodycote, 62-vjeçarja e fiksuar pas Jose Mourinho-s, ta ka 38 tatuazhe të The S
Tottenham super, epoka Mourinho nis me fitore (VIDEO) Tottenhami fitoi me rezultatin 3-2 ndaj West Hamit e vlefshme për javën e 13-të në Premier League. Kjo është ndeshja
PSG "tundon" Ronaldon, portugezi drejt largimit nga Juventusi? Eksperienca e Cristiano Ronaldos te Juventus mund të përfundojë shumë shpejt. Referuar raportimeve të “Eldesmarque”,
Ronaldo si Bale, portugezi "tërbon" Juventusin Jo vetëm Gareth Bale por edhe Cristiano Ronaldo po përdor dy standarde në këto momente në karrierë. Futbollistët nuk
U dëmtua ndaj Celtas, mbrojtësi i Barcelonës një muaj jashtë fushave Barcelona arriti të merrte një fitore spektakolare ndaj Celta Vigos në "Camp Nou", ku Leo Messi edhe njëherë mahniti të
Mourinho te Reali? Lojtarët kryesorë nuk e duan portugezin Trajneri portugez flitet se mund të rikthehet në "Santiago Bernabeu", nëse shkarkohet Zinedine Zidane Jose Mourinho m
Mourinho tek Reali? Portugezi flet për të ardhmen Jose Mourinho ka hedhur poshtë mundësinë për të marrë postin e Zinedine Zidane, tek Real Madrid. Në lidhje me këto zh